Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Fiskos Esra Bilgiç: Estetiğe zerre kadar ihtiyacım yok! - Magazin haberleri
    1

    Beşiktaşlı futbolcu Gökhan Töre, oyuncu Esra Bilgiç ile geçtiğimiz sene dünyaevine girmişti.

    2

    Esra Bilgiç'in estetik yaptırdığı iddia edilmişti. 10 yıl önceki fotoğrafını paylaşan Bilgiç, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla estetik iddialarını yalanladı. Ünlü oyuncu, sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı:

    3

    20 dakika önce Çanakkale ile alakalı fotoğraflara bakarken babamla çok enteresan bir haber gördük. "Halime Sultan'ın estetiksiz hali hayal kırıklığı yarattı" Soldaki fotoğraf bundan 10 sene öncesi. 17 yaşındayım. Yüzüm hiçbir şeyim daha oturmamış. Kilom da fazla.

    4

    O zamanlar ince kaç modaydı ve herkes alıyordu. Ben de almışım. Makyaj nedir bilmiyorum. Saçlarım sokakta oynamaktan, deniz suyundan sararmış. Lise sınavları için hazırlandığım dönem. Sanırım Kurban Bayramı, kuzenlerimle birlikteyiz.

    5

    4 sene sonra Türkiye'nin en iyi üniversitelerinden birini; uluslararası ilişkiler bölümünü kazandım. 21 yaşında dünyanın en çok izlenen yapımlarından biri olan 'Diriliş Ertuğrul' dizisi ile karşınıza çıktım. 4 sene, 116 bölüm emek verdim.

    6

    Sonrasında 6 bölümlük bir dizi çektim. Maalesef istediğimiz sonuçları alamadık. Şimdi Londra'da eğitim alıyorum. Okuyorum, çalışıyorum, öğreniyorum. Ömrümün sonuna kadar da bunu devam ettireceğim.