Yerel Haber Hattı 0536 266 79 69
KONUŞMAYI BAŞLAT
Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Fenerbahçe ile Altınordu, dün İzmir'de hazırlık maçında karşı karşıya geldi. Altınordu'nun genç futbolcusu Ali Mert Aydın maçta sakatlık yaşadı. Sol ayak bileğinde kırık tespit edilen Altınordulu sol bek Ali Mert'e sarı-lacivertli futbolculardan anlamlı bir geçmiş olsun mesajı geldi.

Maçtan sonra otele dönen Fenerbahçeli futbolcular, karşılaşmada giyilen bir formayı imzalayıp İstanbul'a dönmeden önce Ali Mert'e gönderdiler. Formayı teslim alan Altınordu Teknik Direktörü Hüseyin Eroğlu, genç oyuncusunu ziyaret edip hem mesajı iletti, hem de formayı teslim etti.

Ali Mert Aydın, Fenerbahçeli oyunculara teşekkür ederek, "Erzurum'da güzel bir kamp dönemi geçirmiş ve iyi bir form yakalamıştım. Bileğimin dönmesi nedeniyle ayağımda küçük çaplı bir kırık oluştu. Bağlarımın durumunu ise MR sonucu belirleyecek. Büyük üzüntü yaşarken Fenerbahçeli futbolculardan gelen imzalı forma beni çok mutlu etti" dedi.

"KALPLER BERABER" MESAJI

Altınordu'nun olayı bilgilendirmek için yaptığı paylaşımı alıntılayan Fenerbahçe, Twitter'dan "Kalpler beraber" ifadelerini de kullandı.