Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Magazin Fulya Zenginer'i kızdıran yorum - Magazin haberleri
    1

    Instagram hesabını aktif kullanan ve günlük hayatından sık sık kesitler yayınlayan oyuncu Fulya Zenginer, kendisine gelen yoruma sert çıktı. 31 yaşındaki oyuncu, bir takipçisinin, "Bacağın kalın görünüyor" mesajına kaytsız kalmadı.

    2

    Şu an 52 kilo olduğunu söyleyen oyuncu, bir dönem 47 kilo olduğu belirterek, "O zaman öyle bir çabam ve motivasyonum vardı ama şu an yok" ifadelerini kullandı.

    Her zaman spor yaptığını söyleyen Zenginer, "Kendimi fotoşoplayıp size başka göstermek gibi bir kaygım yok!" dedi.

    3

    2019 YILINDA EVLENDİ

    "Küçük Kadınlar" dizisinde canlandırdığı "Yeliz" karakteri ile hafızalara kazınan Fulya Zenginer, Kuntay Tarık Evren ile 2019 yılında nikah masasına oturmuştu.

    4

    ANNE ACISI YAŞAMIŞTI

    Öte yandan uzun süredir ekranlarda yer almayan oyuncu, 2018 yılında annesi Gönül Zenginer'i kaybetmişti.

    5

    "HAYAT BAŞIMA YIKILMIŞTI"

    Bir takipçisi Zenginer'e, "Annenin ölümünden sonra bu acıyla nasıl başa çıktın?" diye sormuştu.

    Genç yaşta annesini kaybeden oyuncu, "Annem vefat ettiğinde hayat başıma yıkıldı. Çünkü oyunculuğu onu mutlu etmek, hayalindeki evi alabilmek için yapmıştım. Gittiği gün 'Şimdi aldığımız evde manzaraya bakamayacak' deyip çok ağladım. Bu beni mahvetti. Babamın vefatından sonra ekmek alamadığımız günler olmuş, annemle mücadele etmiştik. Zeytinburnu'nda doğup büyüdüm. Yokluğa isyan etmedim. 17'sinde çalışmaya başladım, dimdik ayakta durdum. Gençler ümitlerini kaybetmemeli. Annemi düşündükçe 'Onun parçasıyım, devam edersem onu da yaşatırım' diyerek ayakta durabiliyorum. Acıyla bu şekilde başa çıkıyorum. Birlikte geçirdiğimiz zamanlar için de Allah'a şükrediyorum." demişti.

    6

    Fulya Zenginer'in annesi

    7

    Fulya Zenginer

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ