Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Televizyon VEDA ETTİ! Survivor kim elendi? Yunus Emre mi, Furkan mı? 8 Mayıs 2024 dün akşam Survivor All Star kim gitti?
    1

    Survivor'da eleme düellosu için bekleyiş sona erdi. Eleme gecesinde, eleme potasında yer alan haftanın eleme adayları, adada kalma mücadelesi verdi. Günün sonunda eleme düellosunu kaybeden isim ise Survivor'da elenen son yarışmacı oldu. Peki, "Survivor kim elendi, kim gitti? 8 Mayıs 2024 Survivor All Star ödül oyunu kim kazandı?" İşte 8 Mayıs 2024 Survivor'da elenen son yarışmacı...

    2

    ELEME POTASINDA KİMLER VAR?

    YUNUS EMRE

    BATUHAN

    SERCAN

    FURKAN

    3

    SURVİVOR'DA KİM ELENDİ 8 MAYIS 2024?

    Survivor'da eleme düellosu finalinde Yunus Emre ve Furkan karşı karşıya geldi. Final düellosunda Yunus Emre Furkan'ı 5-1'lik skorla geçerek adada kaldı. Eleme düellosunu kaybeden Furkan ise bu hafta elenen yarışmacı oldu.

    4

    SURVİVOR'DA KURAL DEĞİŞİKLİĞİ!

    Survivor'da kural değişikliğine gidildi. Acun Ilıcalı yapılan son ada konseyinde kural değişikliğini açıkladı. Buna göre konseyde belirlenecek 3 eleme adayı ardından 4. eleme adayı haftanın performans tablosunda en altta yer alan isim olacak.

    5

    Acun Ilıcalı, takım değişikliklerinin her hafta olacağını açıkladı:

    "Öncelikle ilk gün tek başınıza parkurda koşacaksınız. O gün en iyi performansı sağlayan 2 yarışmacı kaptan olacak. Tek tek arkadaşlarını seçecek. Kırmızı ve mavi takım bir sonraki elemeye kadar aynı şekilde kalacak. Takım döneminin kısmen sonuna geldik."

    Öte yandan artık düellolarda kadın erkek ayrımı olmayacağını söyleyen Acun Ilıcalı, "Hızlandırılmış elemeler bu hafta itibarıyla başlıyor" ifadelerini kullandı.

    6

    KIRMIZI TAKIM

    Özgür

    Aleyna

    Yunus Emre

    Sercan

    Nagihan

    Nefise Karatay

    Hilmicem

    Avatar Atakan