Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

İki aile tek enişte. Kendi halinde kimsesiz bir adam kendini iki ailenin damadı olarak bulursa ne olur?
Cem Gelinoğlu'nun senaryosunu Giray Altınok ile birlikte yazdığı, başrollerini Melis Babadağ ve Ege Kökenli ile paylaştığı 'Aykut Enişte', kendine bir aile arayan 'Aykut'un içine girdiği macerayı anlatıyor.

Cem Gelinoğlu, filmi gösterimden yakın arkadaşlarına izletti. Gupse Özay, Oktay Kaynarca, Emel Müftüoğlu, Hakan Algül, Anıl Piyancı, Fatih Yasin, Atakan Özyurt, Bilal Hancı ve İrfan Özata katıldı.

Gupse Özay: Kendimi yerden yere atacak kadar güleceğimi tahmin etmiyordum. Çok acayipti. Hem dramı hem tadı, oyunculuklar. Senaryo zaten mükemmel. Herkesin gidip deliler gibi izlemesi lazım. İzleyicilere müthiş bir hediye olmuş. Benden söylemesi 3-4 defa gideceksiniz.

Oktay Kaynarca: Çok beğendim. Çok güldük. İzleyip gülerek çıkmamak mümkün değil. Cem ve Melis çok iyi ikili olmuş. Ben çok beğendim.

Cem İşçiler: Ben çok beğendim. Çok keyifli. Cem'in kendini en iyi oynadığı film olmuş bence.

Emel Müftüoğlu: Gerçekten çok güzel bir filmdi. İnanılmaz komikti. Her sahnesine çok güldüm. Bu film herkese çok iyi gelecek.

İrfan Özata: Son zamanlarda izlediğim en harika filmdi. Çok fazla güldüm, çok fazla eğlendim. Performansları çok beğendim.

Fatih Yasin: İzlediğim en komik filmlerden bir tanesiydi. Komedi arayan herkesin gidip izlemesini tavsiye ediyorum.

Bilal Hancı: Gerçekten paramı verip son kuruşuna kadar hakkımı veren bir film oldu. Bir gülmemetre koysalar herhalde aşar gider. Gerçekten çok beğendim.

Atakan Özyurt: Cem ağabey muhteşem bir film yapmış.

Anıl Piyancı: Çok eğlenceli. Şiddetle öneriyorum. Film harika olmuş. Acayip güldüm.

Cem Gelinoğlu - Melis Babadağ
Cem Gelinoğlu - Melis Babadağ