Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Televizyon İnanılmaz Örümcek Adam 2 oyuncuları kimler? The Amazing Spider-Man 2 filmi ne zaman çekildi ve konusu nedir?
    1

    Vizyona girdiği 2014 yılında sinemaseverlerden tam not alan İnanılmaz Örümcek Adam 2 filmi, 18 Kasım akşamı televizyon ekranlarında izleyici karşısına çıkıyor. İlgi çekici senaryosu ve dikkat çeken sahneleriyle İnanılmaz Örümcek Adam 2 filmi izleyenlerle buluşmaya hazırlanıyor. Filmin başrollerini Andrew Garfield, Emma Stone, Jamie Foxx paylaşmaktadır. Peki, "İnanılmaz Örümcek Adam 2 konusu nedir? The Amazing Spider-Man 2 filminin oyuncuları kimler?" İşte The Amazing Spider-Man 2 filmi hakkında tüm merak edilen soruların yanıtı...

    2

    İNANILMAZ ÖRÜMCEK ADAM 2 FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

    Artık kahramanlığın sorumluluk isteyen zorlu yanlarına şahit olmaya başlayan Parker'ın her günü daha karmaşık, daha yoğun geçmektedir. Bir yandan kahramanlığa alışmaya, diğer yandan ise Gwen'le vakit geçirmeye çalışırken sahip olduğu yeteneklerin bedeli en korkutucu haliyle karşısına dikilir. New York'u tehdit eden en büyük tehlikelerden biri olan Electro bir anda ortaya çıkar ve Peter Parker'ın şimdiye dek gördüğü en güçlü düşmanını alt etmesi gerekir. Örümcek-Adam, eski dostu Harry Osborn'un da dönmesiyle bütün düşmanlarının ortak noktası olan OsCorp'u keşfetmiş olur.

    3

    İNANILMAZ ÖRÜMCEK ADAM 2 FİLMİNİN OYUNCULARI KİMLER?

    Andrew Garfield

    Emma Stone

    Jamie Foxx

    Dane DeHaan

    Stan Lee

    Felicity Jones

    Paul Giamatti

    Denis Leary

    Stefanie Bari

    Kirrilee Berger

    Frank Deal

    Josh Elliott Pickel

    Haberi Hazırlayan: Türker Üner
    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ