Yerel Haber Hattı 0536 266 79 69
KONUŞMAYI BAŞLAT
Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Başrollerinde Fikret Kuşkan, Elifcan Ongurlar, Serdar Özer, Anıl Tetik, Numan Çakır, Özgün Çoban, Meltem Gülenç ve Cansu Fırıncı gibi isimlerin olduğu Kızlarım İçin dizisi dün akşam (salı) ekranlardaydı. Peki, Kızlarım İçin son bölümün ardından, yeni bölüm fragmanı da yayınlandı mı? İşte yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorusunun cevabı...

KIZLARIM İÇİN YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Kızlarım İçin her Salı akşamı Kanal D'de izleyicisi ile buluşuyor. Dün akşam (salı) 4. bölümü ile ekranlara gelen Kızlarım İçin dizisi" yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?" diye araştırılıyor. Kızlarım İçin 5. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Kızlarım İçin 5. bölüm fragmanı yayınlandığı zaman haberimizde yer alacaktır.

KIZLARIM İÇİN SON BÖLÜM ÖZETİ

Yaşar evlerine gelen haczi kaldırabilmek ve kızlarına yardımcı olabilmek için Tayfun'un ona verdiği işi kabul etmek zorunda kalır. Tayfun'un verdiği işi kabul etmek zorunda kalan Yaşar'ı nasıl bir tehlike beklemektedir?

Kumru da haciz sebebiyle Yağız'ın annesi Semiha Hanım'a bakıcılık yapmaya başlar. Bu haberi duyan Alper, Kumru'ya nasıl bir tepki verecek? Öte yandan Sumru ve Egemen arasında yaşanan yakınlaşma evlilik teklifi getirir. Herkesi şok eden evlilik teklifi nasıl sonuçlanacaktır? 

Haberi Hazırlayan : Engin Karaaslan