Ayşe Tolga, sağlıklı ve iyi yaşam hakkında bilgiler de verdi
Oyuncu-yazar Ayşe Tolga, Cafe Cadde'de yeni kitabı 'İyilik Sende'nin imza gününü gerçekleştirdi
![Kahvaltı eşliğinde imza günü](/images/dummy/placeholder-image.gif)
HABERTÜRK MAGAZİN
Oyuncu-yazar Ayşe Tolga, Cafe Cadde’de yeni kitabı ‘İyilik Sende’nin imza gününü gerçekleştirdi. Tolga, kahvaltı eşliğinde geçen imza gününde konuklarına sağlıklı ve iyi yaşam hakkında bilgiler de verdi. Tolga, klinik aromaterapist ve bütünsel terapi uzmanı olarak çalıştığı 10 yıllık deneyiminin ardından ortaya çıkan ‘Ayşe Tolga İyi Yaşam’ projesi kapsamında yaptığı tüm çalışmalarının yer aldığı ‘İyilik Sende’ adlı kitabında, insanın sahip olduğu iyilik gücünü nasıl geri kazanabileceğini ve yeniden nasıl kullanabileceğini hatırlatıyor.