Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

İnadına Aşk 30. bölümü ile dün akşam izleyiciyle buluştu. İnadına Aşk bu haftaki bölümünde; Defne ile Yalın, Toprak'ın asla onlara izin vermeyeceğini anlarlar ve Polat'ın da gaz vermesiyle gizlice evlenmeye karar verirler.

Yapımcılığını Sinegraf’ın üstlendiği, başrollerini Açelya Topaloğlu ile Can Yaman’ın paylaştığı, Yapımcılığını ve yönetmenliğini Osman Sınav’ın üstlendiği romantik komedi dizisi İnadına Aşk'ta bu hafta, Abisi sevgilisini tepelerken Defne, Yalın’ın evlilik teklifine cevap verir. Eveeeet! Polat için sular o an durur. Defne istiyorsa, Yalın Aras artık onun eniştesidir.

YALIN VE DEFNE EVLENEBİLECEKLER Mİ?

Ama Toprak elbette böyle düşünmemektir. Yalın'la Defne'ye acayip kızgındır. Habibe'nin başlattığı kız kaçırmaya hayır eyleminde Pembe Sultan çenesini tutamayınca Aras Teknoloji'nin ünlü patronu Yalın Aras'ın kız kaçırdığı ülke gündemine bomba gibi düşer ve bu Toprak'ı iyice dellendirir. Defne ile Yalın ise bu bombadan sonra Toprak'ın asla onlara izin vermeyeceğini anlarlar ve Polat'ın da gaz vermesiyle gizlice evlenmeye karar verirler. Nikahtan sonra Toprak,'ın karşısına çıkacaklar ve evlendiklerini açıklayacaklardır.

Yeşim Barutçulardan gizli nikaha gitmek için Deniz ve Damla'nın da yardımıyla balayı yalanını ortaya atar. Çınar bu habere acayip sevinir. Toprak Abisi olmasa da diğer abilerinin nikahında olacağını bilen Defne, gönül rahatlığıyla nikah masasına oturur. Ama birbirine düşman Barutçu ve Aras ailelerinin iki aşığa bir sürprizleri vardır. Sevdaluk düşmanlığa galip gelecek mi? Defne ve Yalın evlenecekler mi? Laz Kızı ile Plaza Kalası muradlarına erebilecekler mi?

BAKMADAN GEÇME