Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler H. Bunu Konuşuyor Poyraz Karayel son bölümde neler yaşandı? Poyraz Karayel 59. bölüm

    Başrollerini İlker Kaleli (Poyraz Karayel), Burçin Terzioğlu (Ayşegül Umman) ve Musa Uzunlar'ın (Bahri Umman) paylaştığı Poyraz Karayel 59. yeni bölümüyle dün akşam takipçileriyle buluştu. Son bölümde Poyraz’ın kendisini çözdüğünü anlayan Neşet, ölümcül bir karar veriyor! Neşet'in ne işler çevirdiğini öğrenmek için savcı ile anlaşma yapan Ayşegül'e savcı rest çekiyor. İşte Poyraz Karayel 59. bölüm fragmanı ve bölüm ayrıntıları...

    POYRAZ KARAYEL 59. SON BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

    Takipçileriyle 59. randevusuna çıkan Poyraz Karayel'de olaylar şöyle gelişti: Poyraz, Neşet’e çevirdiği oyun sonucunda Neşet’in tüm itiraflarını kaydetmiştir. Tek amacı bunları Ayşegül’e dinletip Neşet’in gerçek yüzünü göstermektir. Ayşegül ise İhsan’ın kendisini takip ettiğini fark eder. İhsan onlardan kaçmaya çalışır ama yakalanır, hapse yollanır. İhsan yine de boş durmaz. Ayşegül’ün savcıyla çalıştığını Neşet’e duyurmak için her yolu dener.

    Bu arada Poyraz, Ayşegül’ü Neşet konusunda ikna etmeye çalışsa da başarılı olamaz. Bu da Poyraz’ı delirtir. Ayşegül mecburen Neşet’e yakın davranmaya devam eder. Ama bu sefer yakın davranması işe yarar. Aldığı bilgiyle kilit isim Aysen Berk’i bulmak için bir maceraya girişirler. Ayşegül’ün ona davranışlarından iyice gaza gelen Neşet’in ise Ayşegül’e bir sürprizi vardır. Fakat bu sürpriz hem Neşet hem Ayşegül için çok başka sürprizleri beraberinde getirecektir.

    Şurada Paylaş!

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ