Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Başrollerini Leyla Lydia Tuğutlu ve Furkan Andıç'ın paylaştığı Tatlı İntikam 16. son bölümüyle dün akşam izleyicisinin karşısına çıktı. Dizinin dünkü son bölümünün ardından 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Peki Tatlı İntikam 17. bölümde neler yaşanacak? Pelin'i kim neden kaçırdı? İşte Tatlı İntikam 16. son bölüm özeti ve 17. bölüm fragmanı...

TATLI İNTİKAM SON BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Takipçileriyle 16'ıncı randevusuna çıkan Tatlı İntikam'da olaylar şöyle gelişti: Pelin, büyük bir tehlikeyle karşı karşıya! Rüzgar, Sinan ile Pelin’i dedesinin durumundan sorumlu tutar. Özellikle Pelin’i suçlar. Dedenin hastalığıyla Rüzgar’ın geçmişi ile ilgili bazı gerçekler de ortaya çıkmaya başlar.

Sinan ve Bülent, restoran parasını ararken karşılarına yeni bir engel çıkar. Sinan ve Pelin bütün bu olanlara rağmen aşklarını yaşamaya çalışırken Pelin’i kötü bir son beklemektedir.

TATLI İNTİKAM 17. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Kanal D'de ekranlara gelen başrollerini Leyla Lydia Tuğutlu ve Furkan Andıç'ın üstlendiği Tatlı İntikam dizisinin 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Tatlı İntikam 30 Temmuz Cumartesi akşamı yeni bölümüyle ekranlara gelecek.

TATLI İNTİKAM OYUNCULARI

Leyla Lydia Tuğutlu (Pelin), Furkan Andıç (Sinan), Büşra Develi (Rüzgar), Zeyno Günenç (Süheyla), Ayşenil Şamlıoğlu (Meliha), Kerem Atabeyoğlu (Rıza), Hazal Türesan (Başak), Cemre Gümeli (Simay), Çağrı Çıtanak (Bülent), Seren Deniz Yalçın (Ceyda), Bülent Seyran (Necip), Elif Çakman (Havva), Emre Taşkıran (Hakan), Gürsu Gür (Zübeyir), Barış Gönenen (Serkan)

TATLI İNTİKAM GENEL HİKAYE

Aşkta bir türlü yüzü gülmeyen Pelin, nihayet şeytanın bacağını kırar ve hayallerindeki erkekle evlenmeye karar verir. Ancak müstakbel damat Tolga, nikah günü ortadan kaybolur ve Pelin, aşık olduğu adam tarafından düğününde terk edilir. Bütün bu olanların ardından görmüş geçirmiş bir kadın, Pelin’in mutlu olamama sebebinin, geçmişte üzdüğü birinin ahından kaynaklandığını söyler. Her şey, Pelin’in bu ahın peşine düşmesiyle başlar…

Bir anda geçmişini sorgulamaya başlayan genç kızın karşısına, üniversite yıllarında ona aşık olan Tankut çıkar. Üniversitedeyken Pelin tarafından herkesin önünde kalbi kırılan ve aşağılanan Tankut, yaşadıkları yüzünden okulu bırakmak zorunda kalmış ve tüm hayatını değiştirmiştir. Yurt dışına gidip uzun yıllar orada yaşayan ve aşçı olan Tankut, Türkiye’ye bambaşka biri olarak döner ve kendi restoranını açar.  Pelin ise Tankut’u bulup ondan özür dileyeceğini ve peşindeki bu kara büyüden kurtulacağını düşünmektedir. Ancak, işler Pelin’in sandığı kadar kolay olmayacaktır çünkü Tankut hiç de onun bıraktığı Tankut değildir. Tankut için de artık intikam zamanı gelmiştir.