Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
  • Habertürk Android Uygulaması
  • Habertürk iPhone Uygulaması
  • Habertürk Huawei Uygulaması

Beyaz Show, bu hafta yine birbirinden ünlü konuklarıyla saat 23.30'da Kanal D'de ekranlara gelecek. Beyazıt Öztürk’ün sunduğu Beyaz Show, bu akşamki yeni bölümünde “Sonsuz Aşk” sinema filminin oyuncularını ağırlayacak.

Sonsuz Aşk filminin başrol oyuncuları olan ekranların yakışıklı ismi ve Kim Milyoner Olmak İster'in sunucusu Murat Yıldırım, güzelliğiyle göz kamaştıran Fahriye Evcen, unutulmaz aşk şiirlerinin sahibi Ahmet Selçuk İlhan, yaşayan efsane Cengiz Kurtoğlu, Zara, Serkan Kaya, şarkılarıyla yürekten giren adam Koray Avcı, şarkılarıyla yorumuyla gönülleri fetheden sanatçı İntizar ve romantik şarkıların ismi Tan Taşçı cuma gecesi Beyaz Show'da izleyiciyle buluşacak.

MURAT YILDIRIM KİMDİR?

Aslen Mardin'li olan Murat Yıldırım, babasının öğretmenlik görevi nedeniyle 13 Nisan 1979 tarihinde Konya'da dünyaya geldi. Eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde tamamladı. Tiyatroya ilgi duyan Yıldırım, Yıldız Teknik Üniversitesi Oyuncuları'na katıldı ve burada 3 sene boyunca amatör tiyatroda rol aldı.

Oyunculuk kariyerine 2003 yılında "Ölümsüz Aşk" adlı dizide küçük bir rol alarak başladı. 2004 senesinde yayın hayatına başlayan "Bütün Çocuklarım" dizisinde 'Mesut' karakterine hayat verdii. Daha sonra Büyük Yalan dizisinde oynayan Yıldırım, 2006 yılında "Fırtına" adlı dizide Ali karakteriyle başrol oynayarak ün kazandı. Ardından Tuba Büyüküstün ile başrolünü paylaştığı Asi dizisinde ününe ün kattı. Dizinin final yapmasının ardından "Aşk ve Ceza" adlı dizide başrol oynadı.

2012 yılında Show TV'de yayın hayatına başlayan "Suskunlar"da Ecevit karakterine hayat verdi.

Yıldırım, Fırtına dizisinin setine tanıştığı oyuncu Burçin Terzioğlu ile 2008 yılında evlendi. 2014 yılında ise boşandılar. 13 Kasım 2016 tarihinde Londra'da tanıştığı Faslı oyuncu İmane Elbani ile Adana'da dünya evine girdi.

BEYAZIT ÖZTÜRK KİMDİR?

Beyazıt Öztürk, 12 Mart 1969 tarihinde Bolu'da dünyaya gelmiştir. Babası polis olduğu için eğitim hayatını farklı illerde tamamladı. Gemlik Lisesi'nden mezun olduktan sonra dönemin iki aşamalı üniversite giriş sınavlarına girdi. İlk sınavı kazandı fakat ikinci sınavı kazanamayınca resim yeteneğini kullanmak için güzel sanatlar okumak istedi.

Eskişehir Anadolu Üniversitesi'nde Seramik-Heykel bölümünü kazanan Beyazıt Öztürk, üniversite eğitimi tamamlandıktan sonra radyoya yöneldi. Özel televizyon kanalları ve radyolar artış gösterirken ev arkadaşıyla Eskişehir Radyolarında çalışmaya başladılar. Fakat "r" harfini telaffuz edemediği için sunuculuk isteği kabul edilmedi ve sadece program hazırladı.

Ömer Karacan'ın kurduğu Radyo Klas'tan gelen bir teklif üzerine İstanbul'da "Gece Tavuğu" adlı radyo programıyla yayıncılığa başladı; geniş bir dinleyici kitlesine ulaştı. Aynı zamanda 1995 yılında yine Ömer Karacan'ın kurduğu Number One TV'ye geçti ve şöhreti burda yükseldi.

Number One TV'den sonra farklı bir televizyon programı için Kanal 6'ya geçti. Fakat yıldızını asıl parlatan ve günümüzde de hala sürdürdüğü Beyaz Show programıyla tüm ülke çapında adını duyurdu ve izleyiciler de kendisini sevdi.

Programın ilk konukları Hande Ataizi ve Okan Bayülgen olunca program daha iyi bir şekilde duyulmaya başladı. Beyaz Show'un oldukça eğlenceli ve komedili bir konusu olduğu için Türk halkı tarafından büyük ilgi gördü.

Kanal D'de 1996 yılında yayınlanmaya başlasa da 2000-2002 yıllarında Star TV'ye geçiş yaptı fakat 2003 yılında yeniden Kanal D'ye geçti.

Günümüzde de Beyaz Show'da hala devam etmektedir.

KANAL D YAYIN AKIŞI

05.30 Zoraki Koca ‘Dizi’ (Tekrar)

06.45 Sabah Haberleri

09.00 Aşk-ı Memnu ‘Dizi’ (Tekrar)

11.00 Renkli Sayfalar 

12.15 Kısmetse Olur

16.15 Arka Sokaklar ‘Dizi’ (Tekrar)

18.45 Ana Haber

20.00 Arka Sokaklar ‘Dizi’

23.30 ‘Dizi’ (Tekrar)

02.00 ‘Yabancı Film’

04.00 ‘Türk Filmi’