Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
  • Habertürk Android Uygulaması
  • Habertürk iPhone Uygulaması
  • Habertürk Huawei Uygulaması

Yapımcılığını Mia Yapım'ın yaptığı, yönetmenlik koltuğunda Barış Yön'ün oturduğu, senaryosunu Ebru Hacıoğlu'nun kaleme aldığı, başrollerinde Seçkin Özemir ve Nilay Deniz'in yer aldığı Ateş Böceği dizisinin 10. yeni bölümü Arefe Günü dolayısıyla bu akşam yayınlanmayacak. Peki, Ateş Böceği 10. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte Ateş Böceği 10. bölüm fragmanı ve yayın tarihi...

ATEŞ BÖCEĞİ 10. YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

31 Ağustos 2017 tarihinde yayınlanması beklenen Ateş Böceği dizisinin 10. bölümü, Kurban Bayramı Arefe'si dolayısıyla başka bir tarihe ertelendi. Diziseverler, Ateş Böceği'nin 10. bölümünü 7 Eylül Perşembe günü saat 20.00'de Star Tv'de izleyebilecek.

Bir yanda çok başarılı, çekici, fakat aşkla arasına mesafe açılmış, hayatta onu şaşırtacak bir şey kalmadığını hisseden bir boşanma avukatı Barış. Diğer yanda ise hayat dolu, akıllı, eğlenceli, fakat ailesini geçindirmek için taksi şoförlüğü yapmak zorunda kalan, güzel bir genç kız olan Aslı, nam-ı diğer Ateşböceği. İkilinin yolları kesişince, aşk dolu bir serüvenin içine girerler.

ATEŞ BÖCEĞİ 9. BÖLÜMDE BARIŞ, ASLI'DAN UZAK KALABİLDİ Mİ?

Barış'ın, Aslı'yı kendinden korumak için verdiği karar hiç tahmin etmediği bir yıkıma neden olur. Okula olan inancını tamamen kaybeden Aslı'nın kararı, Barış'ı yeni bir sınavın içine sürükler. Barış, Aslı'nın bu kadar yanında olup ondan uzak durmayı başarmak zorundadır.

ATEŞ BÖCEĞİ OYUNCULARI KİMLER?

Başrollerini Seçkin Özdemir ve Nilay Deniz paylaştığı dizinin oyuncuları arasında Seda Güven, Durul Bazan, Belma Canciğer, Şebnem Dilligil, Gözde Çığacı, Çağrı Çıtanak, Berkay Tulumbacı, Alicia Kapudağ, Umur Yiğit Vanlı, Lal Tayra Bahar, Çiğdem Aygün, Aslı Samat Ve Derya Alabora yer alıyor.

OYUNCUDİZİDEKİ KARAKTER
Seçkin ÖzdemirBarış Buka
Nilay DenizAslı Eğilmez
Umur Yiğit VanlıHakan Şeker
Belma CanciğerHandan Pars
Durul BazanMetin Eğilmez
Lal Tayra BaharÇiçek Eğilmez
Çağrı ÇıtanakTeo
Derya AlaboraCahide Pars
Şebnem DilligilNeşe Eğilmez
Alicia KapudağArzu Eğilmez
Berkay TulumbacıBarbaros Gürkan
Seda Güvenİlayda Taş
Gözde ÇığacıGül Gürkan
Çiğdem AygünSıdıka
Aslı SamatŞirin