Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Magazin Mehmet Ali Erbil ile Nergis Kumbasar bir araya geldi - Magazin haberleri
    1

    Kaçış sendromu hastalığı sebebiyle uzun süre tedavi gören Mehmet Ali Erbil, zor günleri geride bıraktı.

    2

    Ünlü şovmen, eski eşi Nergis Kumbasar ve Yasmin ile soluğu Alaçatı'da aldı. Sezonu açan Erbil, Kumbasar ile havuza girdi. O anları kızı Yasmin paylaştı.

    3

    4 KEZ EVLENDİ

    Mehmet Ali Erbil, bugüne kadar 4 kez nikah masasına oturdu.

    İlk evliliğini Muhsine Şehnaz Kamiloğlu ile yapan Erbil'in evliliği 4 yıl sürdü. Bu beraberlikten kızı Sezin dünyaya geldi.

    Ardından kendisi gibi oyuncu olan Nergis Kumbasar ile dünya evine girdi. Ünlü şovmenin bu ilişkisinden de Yasmin dünyaya geldi.

    4

    Mehmet Ali Erbil, ardından 2001-2003 yılları arasında Sedef Altıntaş ile birliktelik yaşadı.

    Oyuncu, son evliliğini ise Tuğba Coşkun ile gerçekleştirdi. Erbil'in bu evliliğinden de Ali Sadi dünyaya geldi.

    5

    'TECAVÜZ' İDDİASI

    Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil ile Seda Sayan arasındaki kavga magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Erbil, arkadaşı Tolga Yüce'nin, "Geçmişi biraz daha temiz olsaydı iftar programı da sunardı. Helal olsun televizyonlar, reyting alamayan bu kadını hala çalıştırıyorlar" sözünü Instagram hesabından paylaştı.

    6

    "BENİ ARAYIP, SORMADI"

    Erbil, ardından katıldığı televizyon programında, "Seda Sayan, iki senedir beni aramadı. Bir kez bile sağlık durumumu sormadı. Yakın arkadaşlarım beni yalnız bırakmadı fakat Seda Sayan beni aramayı bırakın, menajerime bile sağlık durumumu sormadı. Hülya Avşar ve İbrahim Tatlıses başta olmak üzere yanımdan ayrılmadılar" dedi.

    7

    "ALLAH ISLAH ETSİN"

    Erbil'in paylaşımına ve açıklamalarına oldukça kızan Seda Sayan, "Allah, ıslah etsin. Allah, müstahakkını versin. Keşke başına gelenlerden ders çıkarıp kirli ruhunun temizlenmesi için çaba sarf etseydi. Ama maalesef huylu huyundan vazgeçmiyor" sözleriyle ünlü şovmene karşılık verdi.

    8

    Tartışma daha da büyüyünce Seda Sayan, Mehmet Ali Erbil hakkında şok bir iddiada bulundu. Sayan, Erbil'in 2005 - 2010 yılları arasındaki eşi Tuğba Coşkun ile evliyken evlerindeki hizmetli kıza tecavüz ettiğini ileri sürdü.

    "GEÇMİŞİ KİRLİ OLAN SENSİN"

    Sayan, "Tuğba ile evliyken evdeki hizmetli masum kıza tecavüz ettiğinde sessiz kaldığım için geçmişimin kirli olduğu doğrudur. Ayrıca bu olay da benim geçmişimi kirli yapmaz. Zaten boşanma nedenin bu olay olduğu için tüm yakınındaki eşlerin ailen herkes olaya vakıftı. Hepsi seni kurtarma peşindeydi. Ben dış kapının dış mandalıydım. Geçmişi kirli olan sensin. Bence işine bak, ruhunu arındır. Dua et çocuklarının hatırına. Allah'tan af dile benden değil" dedi.

    Sayan, kısa bir süre sonra paylaşımlarını sosyal medya hesaplarından sildi.

    9

    "BİR HATA YAPTIYSAM KARŞILIĞI İFTİRA MI OLMALIYDI?"

    Seda Sayan'ın iddiasından sonra Erbil'den açıklama geldi. "Geçmişi biraz daha temiz olsaydı iftar programı da sunardı. Helal olsun televizyonlar, reyting alamayan bu kadını hala çalıştırıyorlar" paylaşımını silen ünlü şovmen ardından şu ifadeleri kullandı:

    Ben Mehmet Ali Erbil; hepinizin bildiği tanıdığı. Evet sınırı aştım, hata yaptım, sitem edeyim derken kontolü kaybettim. Üzgünüm, amacım kimsenin onuruna zarar vermek değildi. Hele ki tarih kadar eski bir dosta karşı böyle bir niyetim asla olamaz. Ama sizler şunu da biliyorsunuz ki ben 2 yıldır ölümün kıyısında yaşıyorum; doktorlarım zaten tüm çevremi istemsiz hezeyanları olabileceğim konusunda uyardılar. Şimdi soruyorum; ben bir hata yaptıysam bunun karşılığı iftira mı olmalıydı? Yakışmadı. Siz de sormadınız mı madem böyle bir şey vardı niye sustun diye? Her neyse; benim alnım ak ve kendi payıma düşeni yaptım. Herkes de kendisine yakışanı yapsın.

    10

    "İLAÇLARIN TESİRİYLE BİR YANLIŞ YAPTIM"

    Erbil, ardından sosyal medya hesabından bu fotoğrafı paylaşarak, "Seda benim canımdır kardeşimdir... Oğlu oğlumdur... O da benim çocuklarımı kendininkinden ayırmaz. Ben ilaçların tesiriyle bir yanlış yaptım. Özür diliyorum, Seda'dan da Oğulcan'dan da... Aramıza da kimse giremez, girmesin." ifadelerini kullandı. Sayan da bu sözleri Instagram hesabından yayınladı. İkili aralarındaki buzları eritti.

    11

    DÜĞÜNE SEDA SAYAN KATILMIŞTI

    Mehmet Ali Erbil, 2005 yılında Tuğba Coşkun ile evlenmişti. O dönem Seda Sayan da düğüne katılmıştı. Çift, 2011'de boşanmıştı. İkilinin bu evlilikten Ali Sadi adında çocukları bulunuyor.

    12

    235 GÜN YOĞUN BAKIMDA KALDI

    Mehmet Ali Erbil, 18 Ekim 2018'de evinin banyosunda düşmüştü. Kırılan kaburgaları akciğer zarını yırtarak iç kanamaya neden olmuş, mücadele ettiği 'kaçış sendromu' hastalığı da nüksedince durumu ağırlaşmıştı ve aylarca yoğun bakımda kalmıştı.

    13

    Ünlü şovmen, hastaneden çıktıktan sonra verdiği röportajda şu açıklamaları yapmıştı:

    - Eşlerim, arkadaşlarımın dualarıyla bir tek gün başımdan ayrılmadı.

    - Türkiye'nin dört bir yanından insanlar dua etmeye gelmişler.

    - Kardeşime 'Eğer yürüyemeyeceksem fişimi çekin' dedim.

    - İlk uyandığımda Muhsine'yi çağırmışım sonra Sezin hastaneye geldi.

    - Arkadaşlarım gelirdi, İbrahim ile (Tatlıses) karşılıklı her geldiğinde ağlaşırdık.

    - O vurulduğunda ilk ben gitmiştim hastaneye.

    - Kendi doktorum bile kurtulma şansımın %5 olduğunu söylemiş.

    14

    - Biraz dinlenmek istiyorum. Sakallı bir film yapacağım, küçük bir rol sadece. O yüzden sakal bıraktım.

    - Yoğun bakımdayken aldığım ilaçlar yüzünden kabuslar görüyordum.

    - Gördüğüm kötü kabuslar yüzünden yoğun bakımda ellerimi bağladılar. Ben ellerimi çivilediler sanıyordum.

    - Fizik tedavi sürecinde tembel davranıyorum.

    - Zaten duygusal bir yapım vardı hastalık sonrası daha da yoğunlaştım.

    - En yakın arkadaşlarım İbrahim Tatlıses, Hülya Avşar, Seda Sayan ve Selçuk Yöntem hastane sürecimde hep yanımda oldu.

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ