Merve Boluğur: Daha o kadar sıyırmadım
32 yaşındaki Merve Boluğur, 'kendisine çiçek gönderdiği' iddialarına sosyal medya hesabından yanıt verdi. Boluğur, konuyla ilgili "Çiçekleri kendim göndermiyorum. Öyle bir şey okudum. Hiç alakası yok. Daha o kadar sıyırmadım. Kendime niye çiçek göndereyim? Kendime çiçek 'alırım', o ayrı" şeklinde konuştu
![](https://im.haberturk.com/2020/05/29/2695255_01a890386c9a0c8617aa0e49fb1b2a8d_640x640.jpg)
Oyuncu Merve Boluğur, koronavirüsten korunmak adına kendisini önlem amaçlı evde karantinaya aldı.
![](https://im.haberturk.com/2020/05/29/2695255_4b6a1a4b231c821a1d9576f6f48dc583_640x640.jpg)
Geçtiğimiz günlerde evine gelen çiçeklerin fotoğraflarını paylaşan ve "Kendine çiçek mi gönderdin?" şeklinde yorumlar alan Boluğur, takipçilerinden gelen soruları yanıtladı.
![](https://im.haberturk.com/2020/05/29/2695255_66fa5a016578c7163dcb137b1e33c957_640x640.jpg)
Sosyal medya hesabından canlı yayın yapan Merve Boluğur, konuyla ilgili şu açıklamaları yaptı:
![](https://im.haberturk.com/2020/05/29/2695255_9218f256d8c4c5c870acbdfbd863ac27_640x640.jpg)
"DAHA O KADAR SIYIRMADIM"
Evde gelen çiçeklerime bakarak zaman geçiriyorum. Kendim göndermiyorum! Öyle bir şey okudum. Hiç alakası yok. Daha o kadar sıyırmadım. Kendime niye çiçek göndereyim? Kendime çiçek 'alırım', o ayrı.
Boluğur'un bu sözlerinin ardından çiçekleri kimin gönderdiği ise merak konusu oldu.
![](https://im.haberturk.com/2020/05/29/2695255_9a67992d251f6d668f1e923b58884b40_640x640.jpg)
Murat Dalkılıç ile 2 yıl süren evliliğini 2017 yılında sonlandıran Boluğur'un travmasını atlatmak için destek aldığı ortaya çıkmıştı.
![](https://im.haberturk.com/2020/05/29/2695255_1b37bb18e9451ea8733c754fc959edd0_640x640.jpg)
Dalkılıç ile bir süredir aşk yaşadığı Hande Erçel'in ise geçtiğimiz günlerde evlilik kararı aldığı öğrenilmişti.
![](https://im.haberturk.com/2020/05/29/2695255_bb677cc2b3f848d201d2fb9d17a680e3_640x640.jpg)
"KISMET BU İŞLER"
Öte yandan 32 yaşındaki Boluğur, geçtiğimiz aylarda muhabirlerin "Hayatınızda kimse yok mu?” sorusuna "Nasip, kısmet bu işler" şeklinde yanıt vermişti.