Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Magazin Müfit Can Saçıntı: Mal varlığımı bulan bana da haber versin - Magazin haberleri
    1

    Yönetmenliğini yaptığı 'Mandıra Filozofu', 'Babamın Ceketi' ve 'Yaşamak Güzel Şey' filmlerinde rol de alan Müfit Can Saçıntı, Twitter hesabından yaptığı paylaşımla takipçilerini gülümsetti.

    2

    Google'da mal varlığı ile ilgili bir arama olduğunu gören Saçıntı, bunu takipçileriyle paylaştı.

    3

    "MAL VARLIĞIMI BULAN BANA DA HABER VERSİN"

    Saçıntı, paylaşımına, "Benim mal varlığımı da araştıran olmuş. Buradan kendilerine sesleniyorum; bulurlarsa bana da haber versinler, kırışalım" notunu düştü.

    4

    "SENİN GÖNLÜN ZENGİN"

    Saçıntı'nın bu paylaşımına takipçileri, "Ağabey mesai ücreti daha tehlikeli bir arama gibi duruyor", "Senin gönlün zengin ağabey" ve "Gizli modda arama yaptığına göre kesin bir şeyler gizliyorsun" şeklinde esprili yorumlar yaptı.

    5

    BABASI HAYATINI KAYBETMİŞTİ

    Öte yandan, ünlü yönetmen ve oyuncu Müfit Can Saçıntı'nın babası emekli astsubay Muhittin Saçıntı, geçtiğimiz günlerde gezmek için geldiği memleketi Sungurlu ilçesine bağlı Gökçam köyünde kalp krizi geçirmişti.

    6

    Saçıntı, doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetmişti.

    7

    Müfit Can Saçıntı, babasının vefatından önce şu ifadeleri kullanmıştı:

    8

    "BABAMA OLAN SEVGİMİ İFADE EDEBİLMEK İÇİN 2 FİLM ÇEKTİM"

    Bizim toplumumuz özellikle erkekler, babalarını sevseler; ancak pek fazla babalarını sevdiklerini ifade edemezler. Babalar da çocuklarını çok sever, onlar da pek ifade edemezler. Benim babam da her ne kadar sevgi dolu bir insan olsa da biz de bunu ona kolay kolay ifade edemiyoruz. Ben bunu ifade edebilmek için, onu ne kadar çok sevdiğimi ifade edebilmek için 2 film çektim. Lütfen, vakit varken babalarını sevdiklerini söylemeye çekinmesinler.

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ