Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Magazin Murat Başoğlu ölümden dönmüş! - Magazin haberleri
    1

    2017 yılında yeğeni Burcu Başoğlu’yla Bodrum'da teknede uygunsuz şekilde görüntülenen ve ardından gözlerden uzak bir yaşam sürmeye başlayan Murat Başoğlu’nun 20 Eylül’de hastaneye kaldırıldığı ortaya çıktı.

    2

    Acil servise başvuran 53 yaşındaki Başoğlu’nun kalp tomografisi çekildi ve aort damarının 5.7 santimetreye kadar büyüyerek riskli boyuta geldiği tespit edildi.

    3

    24 SAAT YOĞUN BAKIM, 17 SAAT ENTÜBE

    Ameliyata alınan ve 1 gün yoğun bakımda kalan sunucu, normal odaya alındıktan sonra sağlık durumu hakkında açıklama yaptı:

    Sevgili dostlarım, 20 Eylül akşamı geçirdiğim rahatsızlık sonrası acil olarak çekilen kalp tomografisinde aort damarı 5.7 cm ye kadar büyüdüğü için riskli boyuta gelmiş bulunuyordu. Bunun üzerine 23 Eylül'de ameliyata alındım. 6 saat süren açık kalp ameliyatının sonunda aort ve aort kapakçıklarım değişti ve 24 saat yoğun bakımda, 17 saati entübe olarak kaldım. Daha sonrasında normal odaya alındım. Biraz geç haber verdim sizlere. Çünkü önce iyileşeyim, her şey normale dönsün istedim.

    4

    DAVADAN BERAAT ETTİ

    Başoğlu, Bodrum'da öz yeğeniyle uygunsuz ilişki yaşadığı iddiasıyla, ’hayasızca davranışta bulunmak’ suçlamasıyla yargılandığı davadan beraat etmişti.

    Sunucu, daha sonra boşandığı eşi Sadiye Hande Bermek’i ölümle tehdit ettiği ve yanındaki arkadaşını darbettiği iddiasıyla gözaltına alındıktan sonra serbest bırakılmıştı.

    5

    "GÜZEL BİR YIL YAŞAYACAĞIM"

    Murat Başoğlu, "Herkes zor günler geçirebilir, ben de çok kötü günler geçirdim ama Allah'ın izini ile her şeyi atlattım. Güzel bir yıl yaşayacağım." ifadelerini kullanmıştı.

    6

    "BEN BASTIĞIM YERDE AYAK İZİMİ BIRAKIRIM!"

    Sosyal medyada ve sosyal yaşantısında ölüm tehditleri aldığı Başoğlu, şu ifadeleri kullanmıştı:

    Bazı haddini bilmezler tehdit ediyorlar ama adam öldürmeyi sinek öldürmek zannediyorlar. Kimse öyle bir şeye cesaret edemez, benim adım Murat Başoğlu. Ben bastığım yerde ayak izimi bırakırım! Herkes aklını başına devşirecek! Hiçbir suçlamayı kabul etmiyorum. Darp, marp olayları da palavra. Benim hakkımda çıkan çoğu haberler yalan. Evlilikte bazen bunlar olabiliyor, eski eşimle konuşmuyorum ayrıca konuşup ne yapacağım? 14 yaşında bir oğlum var. Sadece oğlumu görüyorum. Herkes hata yapar, herkesin yanlışları vardır önemli olan bu yanlışlardan dönüp hayata devam edebilmektir.

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ