Star TV'de yayınlanan Nefes Nefese dizisinin 10. yeni bölüm fragmanı bekleniyor. Salih’le arkadaş olarak kalmak isteyen Mercan, başka bir kızın ona yakınlaştığını görünce işin rengi değişti. Mercan, Salih’e karşı duyguları olduğunu kendisine itiraf edebilecek midir? İşte Nefes Nefese dizisinin 9. son bölüme dair detayları...

 NEFES NEFESE YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Star TV'de yayınlanan Nefes Nefese'nin merakla beklenen yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

NEFES NEFESE 9. SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Rüya ve Babası Arasındaki İpler Kopuyor!
Sultan’ın, Alacanlar çiftliğinde çalıştığını öğrenen Atmaca, kızını Yusuf ile görüştürmemek için elinden geleni yapmaya çalışsa da Rüya Yusuf’a verdiği sözü tutmakta kararlıdır.

İki aşığın birlikteliğinin önündeki tek engel Atmaca değildir. Yusuf’un babası da beklemedikleri bir şekilde onlara karşı çıkar. Yusuf ve Rüya için tek çare kalmıştır: Ailelerini geride bırakıp birbirlerine sıkı sıkı tutunmak…Yaşananlardan dolayı Rüya umutsuzluğa kapılır. Yusuf sürpriz teklifiyle Rüya’nın tekrar moralini yerine getirir. Atacakları cesur adım ile artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Salih’le arkadaş olarak kalmak isteyen Mercan, başka bir kızın ona yakınlaştığını görünce işin rengi değişir. Mercan, Salih’e karşı duyguları olduğunu kendisine itiraf edebilecek midir?Rüya’nın babasının Atmaca olduğundan habersiz olan Yusuf, onunla konuşmak ister. Atmaca’nın, Yusuf’la buluşacağının bilgisini alan Selma ise görevi ve aşkı arasında kalır. Selma’yı zorlu bir seçim beklemektedir.

Rüya’nın kendi kızı olma ihtimaliyle yüz yüze gelen Sultan geçmiş sırları eşelemeye başlar. Sultan, gerçekleri açığa çıkarıp Rüya’ya onun kendi kızı olduğunu açıklayacak mıdır?

Senaryosunu Selin Tun'un kaleme aldığı, yönetmenliğini Uğur Yücel, Aydın Bulut'un üstlendiği Nefes Nefese'nin merakla beklenen 10. yeni bölümü Pazar akşamı saat 20.00'da Star TV ekranlarında.