Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Televizyon Neşeli Günler filmi oyuncuları kimler? Neşeli Günler filmi konusu nedir? Neşeli Günler hakkında

    Neşeli Günler oyuncuları kimler? Neşeli Günler filmi konusu nedir? Şeklindeki sorular izleyicisi tarafından merak konusu oldu. Yeşilçam yapımı Neşeli Günler filminin başrollerinde yakından tanıdığımız başarılı usta oyuncular yer alıyor. İşte Neşeli Günler filminin oyuncuları ve konusu

    NEŞELİ GÜNLER FİLMİ KONUSU NEDİR?

    Kazım Efendi ve Saadet Hanım altı çocuklarıyla birlikte yaşayan ve geçimini turşucu dükkânlarından sağlayan ve sürekli atışan bir karı kocadır. Bir gün küçük tartışmaları büyür ve Kazım Efendi üç çocuğuyla birlikte evden çekip gider. İkisi de alttan almayınca ve Saadet Hanım da evden taşınıp izini kaybettirince yıllar süren ayrılık kaçınılmaz olur.

    Kardeşler büyüyüp çalışacak yaşa geldiğinde, bir gün kardeşlerden Ahmet ve Mehmet aynı kızın ikisini aynı anda idare ettiğini fark edip birbirlerine girer; fakat onları amcaları Ziya ayırır ve gerçeği söyler. Böylece altı kardeş tekrar bir araya gelir ve anne babayı tekrar bir araya getirme planları yapmaya başlarlar? Yeşilçam'ın duygu yüklü bir aile komedisi olan Neşeli Günler, başta büyük usta Şener Şen olmak üzere tüm kadronun muhteşem bir performans gösterdiği sıcacık bir film.

    NEŞELİ GÜNLER FİLMİ OYUNCULARI KİMLER?

    Yönetmenliğini Orhan Aksoy’un yaptığı, Münir Özkul, Adile Naşit, Ayşen Gruda, Şener Şen, Ahmet Sezerel, Oya Aydoğan gibi usta oyuncuların yer aldığı 1978 yapımı “Neşeli Günler” Salı akşamı Show TV’de!

    Haberi Hazırlayan: Büşra Kamış
    Şurada Paylaş!

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ