Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Televizyon Payitaht Abdülhamid 127. bölümde neler oldu? Payitaht Abdülhamid 128. bölüm fragmanı izle

    Payitaht Abdülhamid dizisinde heyecan durulmuyor. TRT 1'in sevilen dizisi Payitaht Abdülhamid yeni bölümüyle 27 Kasım Cuma akşamı izleyici karşısına çıktı. Payitaht Abdülhamid 127. bölümde neler oldu? Payitaht Abdülhamid 128. bölüm fragmanı izle

    PAYİTAHT ABDÜLHAMİD 128. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

    PAYİTAHT ABDÜLHAMİD 127. BÖLÜMDE NELER OLDU?

    Planlarının ilk aşamasını tamamlayan muhalifler, Ahmet Paşa’yı oyununun içinde tutarak talebeleri vurdurmuştur. Manyasizade talebeleri saraydan kaçırma hamlesini yine Ahmet Paşa’ya yaptırmak ister.

    Mason paşanın kimliğini öğrenen Hechler artık olaylara bir adım daha yakındır. Abdülhamid ise zor bir karar vermek durumunda kalır. Zakaryan artık Eşref’in gücünü kırmak ister ve kahvehaneye baskın yapar. Söğütlü Osman ve Emice’yi vuran Zakaryan, Eşref’e açıkça savaş ilan etmiştir. Eşref ise intikamı için Zakaryan’ı ele geçirmenin yollarını arar.

    Abdülkadir’in saraydan ayrılma kararı Bidar’ı kendini sorgulamaya iter. Hata yaptığını düşünen Bidar, oğlunu geri kazanmanın yollarını ararken aldığı bir haberle dehşete düşer. Abdülkadir kaçırılmıştır. Oğlunun hayatı için istenen de Abdülhamid’den alacağı bir bilgidir. Bidar ya Abdülhamid’in itimadını ya oğlunun hayatını kaybedecektir.

    Haberi Hazırlayan: Elif Avcı
    Şurada Paylaş!

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ