Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Magazin Pınar Deniz ile Yiğit Kirazcı ilk kez el ele görüntülendi! - Magazin haberleri
    1

    Habertürk'ten Tolga Aslan'ın haberine göre; 'Aşkın Kıyameti' adlı filmde birlikte rol aldıktan sonra arkadaşlıkları aşka dönen Pınar Deniz ile Yiğit Kirazcı, geçtiğimiz gün dostlarıyla birlikte Bebek'teki bir mekanda kahve içti.

    2

    AŞIKLAR EL ELE

    Çıkışta utangaç tavırlar sergileyen ikili, ilk kez el ele görüntülendi. Muhabirlerin sorularını yanıtlayan Pınar Deniz, spor yaptıktan sonra sevgilisiyle buluştuğunu ifade etti.

    3

    "İŞLERİMİZE ODAKLANDIK"

    Yeni projelerinin başlamak üzere olduğunu belirten çiçeği burnunda aşıklar, "İkimizde yeni projelerimize odaklandık, umarım başarılı işler olur." ifadelerini kullandı.

    4

    "İKİMİZ DE EVCİMEN İNSANLARIZ"

    Pandemi süresince hep evde kaldıklarını söyleyen Pınar Deniz ile Yiğit Kirazcı, "Kısa bir tatil yaptıktan sonra geldik. Pek dışarı çıkmadık. İkimizde evcimen insanlar olduğumuz için dışarıyı pek aramadık." diye konuştu.

    5

    AŞKLARI MARMARİS'TE BELGELENMİŞTİ

    Öte yandan Deniz ile Kirazcı'nın aşkı, geçtiğimiz haftalarda Marmaris'te belgelenmişti.

    6

    İSKELEDE DUDAK DUDAĞA

    Baş başa tatil yapan oyuncu sevgililer, kaldıkları otelin iskelesinde dudak dudağa görüntülenmişti. Romantik anlar yaşayan çift, akşam saatlerine kadar denizin ve güneşin tadını çıkarmıştı

    7

    Deniz, daha önce de 'Bir Deli Rüzgar' dizisinin setinde tanıştığı Berk Cankat ile birliktelik yaşamış, daha sonra da adı Engin Akyürek ile anılmıştı.

    Kirazcı da bir dönem meslektaşı Bestemsu Özdemir ile birlikteydi.

    8

    PINAR DENİZ HAKKINDA

    Pınar Deniz, 4 Kasım 1993'te Adana'da doğdu. Mardinli ve Arap kökenli bir ailenin çocuğu olarak Adana'da dünyaya geldi ve iki yaşından itibaren İstanbul'da büyüdü. İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünden mezun oldu. İlk oyunculuk deneyimini 2014 yılında yayımlanan 'Sil Baştan' adlı dizide 'Evrim' karakterini canlandırarak yaşadı.

    9

    Şarkıcı Murat Dalkılıç'ın 'Yani' adlı şarkısının klibinde rol aldı. 2016-2018 yılları arasında yayımlanan 'Vatanım Sensin' adlı dizide 'Yıldız' karakterini canlandırdı. 2018 yılında yayınlanan, başrolünü Berk Cankat'la paylaştığı 'Bir Deli Rüzgar' dizisinde 'Gökçe' karakterine hayat verdi. Netflix'te yayımlanan 'Aşk 101' dizisinde ise 'Burcu'yu canlandırdı.

    10

    YİĞİT KİRAZCI KİMDİR?

    17 Ağustos 1983 doğumlu olan Yiğit Kirazcı, 2007 yılında 'Son Tercih' dizisindeki 'Teoman' karakteriyle oyunculuğa ilk adımını attı. Ardından çeşitli sinema filmleri ve dizilerde rol aldı. 2016 yılında 'Seviyor Sevmiyor' dizisindeki 'Tuna Ertürk' karakteriyle geniş kitlelere ulaştı. Oyuncu ayrıca, Netflix dizisi '50m2'de rol almıştı.

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ