Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Yaşam Rüya Tabirleri Rüyada Bebek Battaniyesi Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Mavi ve Pembe Bebek Battaniyeleri Görmenin Anlamı Nedir?

    Rüya âlimlerine göre rüyada bebek battaniyesi görmek hayırlı olarak tabir edilen rüyalar arasındadır. Rüyada bebek battaniyesi gören kişinin işleri yolunda gider. Rüya sahibi hayatta neye niyet ederse o gerçekleşir, ettiği duaların karşılığını en kısa sürede alır şeklinde tabir edilir. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin kalbinin Allah aşkıyla dolup taşacağına yorumlanır. Kişi kudret ve hikmet sahibi olarak hayatına devam eder.

    Rüyada Bebek Battaniyesi Görmek Ne Anlama Gelir?

    Rüya âlimlerine göre rüyada bebek battaniyesi görmek; kişinin mutluluk dolu bir sürece gireceğine delalet edilir. Rüya sahibi iş hayatında birtakım projelere girişir ve bunun sonucunda başarıyı yakalar. Rüyada bebek battaniyesi gören kişi, bekar ise evlilik kararı alarak dünya evine gireceğine; evli ise yakın bir zamanda bebek sahibi olacağına işaret olur.

    REKLAM

    Rüyada bebek battaniyesi görmek rüya âlimleri tarafından farklı anlamlara gelecek şekilde yorumlanır. Rüyayı gören kişi tüm sıkıntılarını geride bırakarak huzur dolu bir yaşama adım atar. Rüyada bebek battaniyesi görmek aynı zamanda ekonomik anlamda rahatlamayla yorumlanır. Kişi yaptığı işlerle maddi kazancını arttırarak refah seviyesini yükseltir.

    Rüyada Mavi Battaniye Görmek

    Rüyada mavi battaniye görmek; rüyayı gören kişinin uzun süredir çektiği sakıntıların artık son bulacağına işaret eder. Rüyada mavi renkte bir battaniye gören kimse sıkıntıları günlerin ardından feraha kavuşur. Uzun süredir üzerinde çalıştığı bir iş başarıyla sonuçlanır ve bunun neticesinde istediği makama kavuşur şeklinde delalet olur.

    Rüyada mavi battaniye gören kişi hasta ise yakın zamanda iyileşerek şifayı bulur. Kişi hastalığı boyunca çektiği sıkıntıları üzerinden atar, hayatın güzelliklerinin farkına varır.

    Rüyada Pembe Battaniye Görmek

    Rüyada pembe battaniye görmek; rüya âlimleri tarafından mutluluk ve sevinç olarak anlamlandırılır. Rüyayı gören kişi yakın bir zamanda müjdeli bir haber alır şeklinde işaret olur. Kişi aldığı haberle birlikte içinde mutluluk ve sevinç oluşur yorumu yapılır. Rüya sahibi sevgi dolu, insanları seven bir kişi olarak yorumlanır.

    REKLAM

    Rüyada Kahverengi Battaniye Görmek

    Rüyada kahverengi battaniye görmek; hayırlı olmayan olumsuz anlama gelecek şekilde yorumlanır. Rüyada battaniye görmek hayırlı bir anlam taşırken rüyada kahverengi battaniye görmek işlerin kötüye gitmesiyle yorumlanır.

    Rüya âlimlerine göre rüyada kahverengi battaniye görmek; kişinin iş hayatında sıkıntılar yaşayacağına işaret olur. Rüya sahibi uzun süredir yolunda giden işlerinin birden bozulmasıyla çöküntü yaşayarak sıkıntıya düşer şeklinde tabir edilir.

    Rüyada Yırtık Battaniye Görmek

    Rüyada yırtık battaniye görmek; rüya sahibinin hata yapacağına ve bunun sonucunda pişmanlık duyacağına işaret olur. Rüyada yırtık battaniye gören kimse yaptığı hatalar dolayısıyla insan ilişkilerinde sıkıntı yaşar şeklinde tabir edilir.

    Rüyada yırtık battaniye gören kişi, aile veya akrabalarından birinin ölüm haberini alacağına işaret edilir. Rüya sahibi bir süre üzüntü içerisinde yaşar yorumu yapılır. Başka bir rüya âliminin yorumuna göre; rüyayı gören kişi hiç beklemediği bir anda zarar görür şeklinde tabir edilir.

    ÖNERİLEN VİDEO
    Haberi Hazırlayan: Kubilay Kos
    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ