Yukarı
* Seçim verileri AA tarafından verilmektedir. Kesin sonuçlar YSK tarafından açıklanacaktır.
TÜRKİYE GENELİ
AÇILAN SANDIK ORANI
%100,0
KATILIM ORANI
%84,7
  • Ana Sayfa
  • İLLER
  • BÖLGELER
  • PARTİLER
  • ADAYLAR
  • TÜM SEÇİMLER
  • Veriler 60 saniye sonra yenilenecek
    YENİLE
ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BAŞKAN ADAYLARI
Zeynel Abidin Beyazgül
Zeynel Abidin Beyazgül
AK Parti AK Parti
Hasan Erçelebi
Hasan Erçelebi
DSP DSP
Rahime Karakeçili
Rahime Karakeçili
BTP BTP
Halil Çalışkan
Halil Çalışkan
TKP TKP
Sabahattin Cevheri
Sabahattin Cevheri
SP SP
Ömer Faruk Yapıcıer
Ömer Faruk Yapıcıer
BĞMSZ BĞMSZ
Osman Yıldırım
Osman Yıldırım
BĞMSZ BĞMSZ
Mustafa Ataca
Mustafa Ataca
VATAN VATAN
AKÇAKALE İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Mehmet Yalçınkaya
Mehmet Yalçınkaya
AK Parti
Ahmet Geçit
Ahmet Geçit
CHP
Hamza Coşkun
Hamza Coşkun
BBP
Rabia Uçar
Rabia Uçar
BTP
Abdülhakim Ayhan
Abdülhakim Ayhan
SP
Seyfettin Güvenç
Seyfettin Güvenç
DP
Ömer Ay
Ömer Ay
İYİ Parti
BİRECİK İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Mahmut Mirkelam
Mahmut Mirkelam
AK Parti
Hüseyin Kıran
Hüseyin Kıran
CHP
Müslüm Karakurt
Müslüm Karakurt
BBP
Aydın Çalı
Aydın Çalı
BTP
Serhat Mehmet Hamdi Dirier
Serhat Mehmet Hamdi Dirier
SP
Selahattin İmrak
Selahattin İmrak
BĞMSZ
Hakan Arıcı
Hakan Arıcı
HDP
Mehmet Hicri
Mehmet Hicri
İYİ Parti
BOZOVA İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Suphi Aksoy
Suphi Aksoy
AK Parti
Şıhmüslüm Bayar
Şıhmüslüm Bayar
CHP
Mustafa Şeker
Mustafa Şeker
BBP
Halil Ayneli
Halil Ayneli
BTP
Adil Karaçizmeli
Adil Karaçizmeli
SP
Mahmut Çakmak
Mahmut Çakmak
HDP
Mehmet Kaya
Mehmet Kaya
İYİ Parti
CEYLANPINAR İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Abdullah Aksak
Abdullah Aksak
AK Parti
Mehmet Emin Çağra
Mehmet Emin Çağra
CHP
Halaf Yaşlı
Halaf Yaşlı
BBP
Abıt Görür
Abıt Görür
BTP
Ali Yiğit
Ali Yiğit
SP
Menderes Atilla
Menderes Atilla
DP
Mehmet Ali Kahraman
Mehmet Ali Kahraman
HDP
Suna Coşkun
Suna Coşkun
İYİ Parti
HALFETİ İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Şeref Albayrak
Şeref Albayrak
AK Parti
Ekrem Morçiçek
Ekrem Morçiçek
CHP
Sevim Yağmur
Sevim Yağmur
BTP
Kemal Ayhan
Kemal Ayhan
SP
Abdurrahman Çiftçi
Abdurrahman Çiftçi
HDP
Mahmut Yaman
Mahmut Yaman
İYİ Parti
HİLVAN İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Aslan Ali Bayık
Aslan Ali Bayık
AK Parti
İbrahim Halil Cıvış
İbrahim Halil Cıvış
BBP
Nuh Demir
Nuh Demir
BTP
Hanif Düzme
Hanif Düzme
SP
Bişar Tüysüz
Bişar Tüysüz
HDP
SİVEREK İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Şeyhmus Aydın
Şeyhmus Aydın
AK Parti
Fatih Mehmet Bucak
Fatih Mehmet Bucak
CHP
Ali İzol
Ali İzol
BBP
Mehmet Karakeçili
Mehmet Karakeçili
BTP
Turan Tüysüz
Turan Tüysüz
HDP
SURUÇ İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Mustafa Yüksel
Mustafa Yüksel
AK Parti
Kemal Eşsiz
Kemal Eşsiz
CHP
Mahmut Şeker
Mahmut Şeker
BBP
Emine Birgül Uçar
Emine Birgül Uçar
BTP
Mehmet Şener
Mehmet Şener
SP
Hatice Çevik
Hatice Çevik
HDP
Tuba Coşkun
Tuba Coşkun
İYİ Parti
VİRANŞEHİR İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Salih Ekinci
Salih Ekinci
AK Parti
Şehmus Dodukanlıoğlu
Şehmus Dodukanlıoğlu
CHP
Halil Tapan
Halil Tapan
BBP
Hıdır Altundal
Hıdır Altundal
BTP
Muhammed Kurt
Muhammed Kurt
SP
Hıdır Oktay
Hıdır Oktay
HDP
Adnan Çiftçi
Adnan Çiftçi
İYİ Parti
EYYUBİYE İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Mehmet Kuş
Mehmet Kuş
AK Parti
Ahmet Işık
Ahmet Işık
BBP
Gülay Gözoğlu
Gülay Gözoğlu
BTP
Halil Yiğit
Halil Yiğit
SP
Halil Karakeçili
Halil Karakeçili
BĞMSZ
Saddam Polat
Saddam Polat
VATAN
Murat Demirkan
Murat Demirkan
İYİ Parti
HALİLİYE İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Mehmet Canpolat
Mehmet Canpolat
AK Parti
Eyyüp Kurtboğan
Eyyüp Kurtboğan
BBP
Ahmet Akkuş
Ahmet Akkuş
BTP
Mustafa Hekimoğlu
Mustafa Hekimoğlu
SP
Ramazan Fırat
Ramazan Fırat
DP
Salih Ataca
Salih Ataca
VATAN
Mustafa Reşat Dağ
Mustafa Reşat Dağ
İYİ Parti
KARAKÖPRÜ İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Metin Baydilli
Metin Baydilli
AK Parti
Mahmut Hamit Küçükoğlu
Mahmut Hamit Küçükoğlu
BBP
Aylagül Tandoğan
Aylagül Tandoğan
BTP
Essum Aslan
Essum Aslan
SP
Serhat Erdem
Serhat Erdem