Yukarı
* Seçim verileri AA tarafından verilmektedir. Kesin sonuçlar YSK tarafından açıklanacaktır.
TÜRKİYE GENELİ
AÇILAN SANDIK ORANI
%100,0
KATILIM ORANI
%84,7
  • Ana Sayfa
  • İLLER
  • BÖLGELER
  • PARTİLER
  • ADAYLAR
  • TÜM SEÇİMLER
  • Veriler 60 saniye sonra yenilenecek
    YENİLE
TRABZON BÜYÜKŞEHİR BAŞKAN ADAYLARI
Murat Zorluoğlu
Murat Zorluoğlu
AK Parti AK Parti
Hadiye Solmaz
Hadiye Solmaz
DSP DSP
Haydar Bektaşoğlu
Haydar Bektaşoğlu
BTP BTP
Özgür Murat Büyük
Özgür Murat Büyük
TKP TKP
Hasan Saka
Hasan Saka
SP SP
Ercan Şılbır
Ercan Şılbır
DP DP
İbrahim Topuz
İbrahim Topuz
BĞMSZ BĞMSZ
İnci Güngör
İnci Güngör
VATAN VATAN
Atakan Aksoy
Atakan Aksoy
İYİ Parti İYİ Parti
AKÇAABAT İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Osman Nuri Ekim
Osman Nuri Ekim
AK Parti
Ferhat Yanık
Ferhat Yanık
BTP
Osman Tuğrul Gazi Bayram
Osman Tuğrul Gazi Bayram
SP
Okan Koç
Okan Koç
BĞMSZ
Osman Akbulut
Osman Akbulut
İYİ Parti
ARAKLI İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Recep Çebi
Recep Çebi
AK Parti
Ali Burhan Çavuşoğlu
Ali Burhan Çavuşoğlu
DSP
Hamit Baycan
Hamit Baycan
BBP
Ferdi Şahintürk
Ferdi Şahintürk
BTP
Ümit Çebi
Ümit Çebi
SP
Erkan Kolancı
Erkan Kolancı
BĞMSZ
Hasan Suiçmez
Hasan Suiçmez
İYİ Parti
ARSİN İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Muhammet Sait Gürsoy
Muhammet Sait Gürsoy
AK Parti
Abdulkadir Handekli
Abdulkadir Handekli
BBP
Faik Ahmet Sarı
Faik Ahmet Sarı
BTP
Ramis Sunguroğlu
Ramis Sunguroğlu
SP
Harun Bülbül
Harun Bülbül
VATAN
Suat Sarıalioğlu
Suat Sarıalioğlu
İYİ Parti
BEŞİKDÜZÜ İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Harun Demirci
Harun Demirci
AK Parti
Ramis Uzun
Ramis Uzun
CHP
Mehmet Ali Gündoğdu
Mehmet Ali Gündoğdu
BBP
Abdullah Özdemir
Abdullah Özdemir
BTP
Turan Kudu
Turan Kudu
SP
ÇAYKARA İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Hanefi Tok
Hanefi Tok
AK Parti
Hasan Düzgün
Hasan Düzgün
CHP
Rifat Taşkın
Rifat Taşkın
BBP
Mehmet Akıl
Mehmet Akıl
BTP
Hasan Abanoz
Hasan Abanoz
SP
Mehmet Kara
Mehmet Kara
BĞMSZ
Mehmet Emin Ayan
Mehmet Emin Ayan
VATAN
Hanife Birinci
Hanife Birinci
İYİ Parti
DERNEKPAZARI İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Mehmet Aşık
Mehmet Aşık
AK Parti
Mustafa Kemal Bayraktar
Mustafa Kemal Bayraktar
BBP
Aydın Alioğlu
Aydın Alioğlu
BTP
Abidin Pergel
Abidin Pergel
SP
Zeki Avni Usta
Zeki Avni Usta
BĞMSZ
Cevdet Cemal Cansız
Cevdet Cemal Cansız
İYİ Parti
DÜZKÖY İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Yılmaz Ankara
Yılmaz Ankara
AK Parti
Fehmi Köroğlu
Fehmi Köroğlu
CHP
Mahmut Mermertaş
Mahmut Mermertaş
BTP
Suat Çalık
Suat Çalık
SP
HAYRAT İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Salih Öztel
Salih Öztel
AK Parti
Kadir Altunkaynak
Kadir Altunkaynak
BTP
Mehmet Nuhoğlu
Mehmet Nuhoğlu
BĞMSZ
KÖPRÜBAŞI İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Ali Aydın
Ali Aydın
AK Parti
Atilhan Sancak
Atilhan Sancak
BBP
Dursun Tuğrul Güzelyazıcı
Dursun Tuğrul Güzelyazıcı
BTP
Bayram Aydın
Bayram Aydın
SP
Zeki İmamoğlu
Zeki İmamoğlu
BĞMSZ
MAÇKA İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Koray Koçhan
Koray Koçhan
AK Parti
Musa Turan
Musa Turan
CHP
Taner Gür
Taner Gür
BBP
Serkan Genç
Serkan Genç
BTP
Hikmet Aydın
Hikmet Aydın
SP
SÜRMENE İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Rahmi Üstün
Rahmi Üstün
AK Parti
Kemal Küçükali
Kemal Küçükali
CHP
Orhan Kahveci
Orhan Kahveci
BBP
Zeki Uzun
Zeki Uzun
BTP
Aydın Danışmaz
Aydın Danışmaz
SP
OF İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Salim Salih Sarıalioğlu
Salim Salih Sarıalioğlu
AK Parti
Hilmi Saral
Hilmi Saral
CHP
Numan Harputoğlu
Numan Harputoğlu
BBP
Fatih Hayır
Fatih Hayır
BTP
Mehmet Sarıalioğlu
Mehmet Sarıalioğlu
SP
Güngör Saral
Güngör Saral
BĞMSZ
TONYA İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Osman Beşel
Osman Beşel
AK Parti
Şuaib Aydın
Şuaib Aydın
CHP
Cemil Uzuner
Cemil Uzuner
BTP
Abdullah Altuntaş
Abdullah Altuntaş
SP
VAKFIKEBİR İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Muhammet Balta
Muhammet Balta
AK Parti
Emin Uludüz
Emin Uludüz
CHP
Mustafa Kul
Mustafa Kul
BTP
İbrahim Baş
İbrahim Baş
SP
YOMRA İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
İbrahim Sağıroğlu
İbrahim Sağıroğlu
AK Parti
Mehmet Cengiz Köroğlu
Mehmet Cengiz Köroğlu
BTP
Selçuk Atasoy
Selçuk Atasoy
SP
Ali Bayraktar
Ali Bayraktar
VATAN
Mustafa Bıyık
Mustafa Bıyık