Yukarı
* Seçim verileri AA tarafından verilmektedir. Kesin sonuçlar YSK tarafından açıklanacaktır.
TÜRKİYE GENELİ
AÇILAN SANDIK ORANI
%100,0
KATILIM ORANI
%84,7
  • Ana Sayfa
  • İLLER
  • BÖLGELER
  • PARTİLER
  • ADAYLAR
  • TÜM SEÇİMLER
  • Veriler 60 saniye sonra yenilenecek
    YENİLE
SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BAŞKAN ADAYLARI
Mustafa Demir
Mustafa Demir
AK Parti AK Parti
Mehmet Koç
Mehmet Koç
DSP DSP
Bekir Uslucan
Bekir Uslucan
BTP BTP
Belma Nur Kartal
Belma Nur Kartal
TKP TKP
Salih Şen
Salih Şen
SP SP
Fethi Zeki Sayar
Fethi Zeki Sayar
DP DP
Erhan Usta
Erhan Usta
BĞMSZ BĞMSZ
Mustafa Alemdaroğlu
Mustafa Alemdaroğlu
VATAN VATAN
Hayati Tekin
Hayati Tekin
İYİ Parti İYİ Parti
AYVACIK İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Halil Kalaycı
Halil Kalaycı
AK Parti
Erdal Avcı
Erdal Avcı
BBP
Cemal Pala
Cemal Pala
BTP
Cengiz Keskin
Cengiz Keskin
SP
Yaşar Çakıroğlu
Yaşar Çakıroğlu
DP
BAFRA İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Hamit Kılıç
Hamit Kılıç
AK Parti
Kemal Bütüner
Kemal Bütüner
CHP
Zeynep Çiçek
Zeynep Çiçek
DSP
Sezai Şahin
Sezai Şahin
BTP
Mustafa Harman
Mustafa Harman
SP
Fatih Aydoğan
Fatih Aydoğan
DP
Rızvan Aksoy
Rızvan Aksoy
İYİ Parti
ÇARŞAMBA İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Halit Doğan
Halit Doğan
AK Parti
Altan Karabulut
Altan Karabulut
CHP
İbrahim Sağlam
İbrahim Sağlam
DSP
Ertan Sağlam
Ertan Sağlam
BBP
Hayri Ayan
Hayri Ayan
BTP
Sebahattin Sancar
Sebahattin Sancar
SP
Dudu Öztürk
Dudu Öztürk
DP
HAVZA İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Sebahattin Özdemir
Sebahattin Özdemir
AK Parti
Mehtap Yeşilbaş
Mehtap Yeşilbaş
CHP
Temel Terme
Temel Terme
DSP
Şenol Tunçay
Şenol Tunçay
SP
Turgay Saat
Turgay Saat
DP
Mustafa Turan
Mustafa Turan
BĞMSZ
Mahmut Karahan
Mahmut Karahan
BĞMSZ
KAVAK İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
İbrahim Sarıcaoğlu
İbrahim Sarıcaoğlu
AK Parti
Abdullah Haşim Öner
Abdullah Haşim Öner
DSP
Seydi Ahmet Erat
Seydi Ahmet Erat
BTP
Remzi Sarak
Remzi Sarak
SP
Gündüz Söylemez
Gündüz Söylemez
DP
Muzaffer Candemir
Muzaffer Candemir
BĞMSZ
Şerif Ün
Şerif Ün
İYİ Parti
LADİK İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Nurhan Yapıcı Özel
Nurhan Yapıcı Özel
AK Parti
Mahmut Mustafa Başaran
Mahmut Mustafa Başaran
DSP
Nermin Yolay
Nermin Yolay
BTP
Yalçın Kaya Oğuz
Yalçın Kaya Oğuz
SP
Ahmet Devlethan
Ahmet Devlethan
BĞMSZ
İbrahim Ünsal
İbrahim Ünsal
İYİ Parti
SALIPAZARI İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Halil Akgül
Halil Akgül
AK Parti
Yeşim Karakaya
Yeşim Karakaya
DSP
Mehmet Zengin
Mehmet Zengin
BBP
Sadık Altay
Sadık Altay
BTP
Ali Turhan
Ali Turhan
SP
Nurcan Atik
Nurcan Atik
DP
Refaettin Karaca
Refaettin Karaca
İYİ Parti
TEKKEKÖY İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Hasan Togar
Hasan Togar
AK Parti
Tansu Çıkış
Tansu Çıkış
CHP
Niyazi Odabaş
Niyazi Odabaş
DSP
Kamil Yenen
Kamil Yenen
BTP
Şükrü Yavuz
Şükrü Yavuz
SP
Hasan Özdağ
Hasan Özdağ
DP
Özcan Büyük
Özcan Büyük
BĞMSZ
Mustafa Candal
Mustafa Candal
İYİ Parti
TERME İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Ali Kılıç
Ali Kılıç
AK Parti
Yunus Soylu
Yunus Soylu
DSP
Hüseyin Ar
Hüseyin Ar
BBP
Suat Küçükdursun
Suat Küçükdursun
BTP
Ali Yüksel
Ali Yüksel
SP
Osman Aksüt
Osman Aksüt
DP
VEZİRKÖPRÜ İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
İbrahim Sadık Edis
İbrahim Sadık Edis
AK Parti
Onur Bayburtlu
Onur Bayburtlu
CHP
Murat Arabacı
Murat Arabacı
DSP
Fatih Ay
Fatih Ay
BBP
Satılmış Gülhan
Satılmış Gülhan
BTP
Fahreddin Kılıç
Fahreddin Kılıç
SP
YAKAKENT İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Hüseyin Kıyma
Hüseyin Kıyma
AK Parti
Ramazan Şensoy
Ramazan Şensoy
CHP
Hasan Recai Geritabak
Hasan Recai Geritabak
DSP
Salih Seven
Salih Seven
BBP
Bülent Küçükçakır
Bülent Küçükçakır
BTP
Sinan Yılmaz
Sinan Yılmaz
SP
Emin Şensoy
Emin Şensoy
DP
ONDOKUZMAYIS İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Osman Topaloğlu
Osman Topaloğlu
AK Parti
Serdar Falcıoğlu
Serdar Falcıoğlu
DSP
Ali Karamahmutoğlu
Ali Karamahmutoğlu
BTP
Yakup Demir
Yakup Demir
SP
Ahmet Topal
Ahmet Topal
İYİ Parti
ATAKUM İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Zihni Şahin