Yukarı
* Seçim verileri AA tarafından verilmektedir. Kesin sonuçlar YSK tarafından açıklanacaktır.
TÜRKİYE GENELİ
AÇILAN SANDIK ORANI
%100,0
KATILIM ORANI
%84,7
  • Ana Sayfa
  • İLLER
  • BÖLGELER
  • PARTİLER
  • ADAYLAR
  • TÜM SEÇİMLER
  • Veriler 60 saniye sonra yenilenecek
    YENİLE
KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BAŞKAN ADAYLARI
Tahir Büyükakın
Tahir Büyükakın
AK Parti AK Parti
Ziya Topal
Ziya Topal
DSP DSP
Metin Yılmazlar
Metin Yılmazlar
BTP BTP
Mustafa Tozkoparan
Mustafa Tozkoparan
TKP TKP
Birol Aydın
Birol Aydın
SP SP
Nail Baki
Nail Baki
DP DP
Reyhan Başaran Koç
Reyhan Başaran Koç
BĞMSZ BĞMSZ
Ersoy Kandemir
Ersoy Kandemir
BĞMSZ BĞMSZ
Züleyha Gülüm
Züleyha Gülüm
HDP HDP
Ahmet Şahin
Ahmet Şahin
VATAN VATAN
Serdar Kaman
Serdar Kaman
İYİ Parti İYİ Parti
İZMİT İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Azize Sibel Gönül
Azize Sibel Gönül
AK Parti
Fatma Kaplan Hürriyet
Fatma Kaplan Hürriyet
CHP
Hülya Yıldırım
Hülya Yıldırım
DSP
Abdullah Karacan
Abdullah Karacan
BBP
Cahit Barutçu
Cahit Barutçu
BTP
Ahmet Özen
Ahmet Özen
SP
İsmail Yazgan
İsmail Yazgan
DP
Gökhan Onater
Gökhan Onater
VATAN
GEBZE İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Zinnur Büyükgöz
Zinnur Büyükgöz
AK Parti
Recep Dursun
Recep Dursun
CHP
Çetin Töngel
Çetin Töngel
DSP
Yahya Köse
Yahya Köse
BBP
Hasan Dağkuş
Hasan Dağkuş
BTP
Nihat Baş
Nihat Baş
TKP
Burcu Çetinkaya
Burcu Çetinkaya
SP
Üzeyir Mert
Üzeyir Mert
DP
Serap Çakır
Serap Çakır
BĞMSZ
Orhan Kadıoğlu
Orhan Kadıoğlu
VATAN
GÖLCÜK İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Ali Yıldırım Sezer
Ali Yıldırım Sezer
AK Parti
İsmet İşeri
İsmet İşeri
CHP
Gülten Erenkaya
Gülten Erenkaya
DSP
Ümit Aybar
Ümit Aybar
BTP
Nihat Yıldız
Nihat Yıldız
SP
Ahmet Erman
Ahmet Erman
DP
Ezgin Aydın
Ezgin Aydın
BĞMSZ
Yusuf Erkan
Yusuf Erkan
VATAN
KANDIRA İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Adnan Turan
Adnan Turan
AK Parti
İdris Demir
İdris Demir
DSP
Yılmaz Çoşğun
Yılmaz Çoşğun
BTP
Ramazan Arslan
Ramazan Arslan
SP
Arzu Aykanat Çakan
Arzu Aykanat Çakan
DP
Ercüment Şahin
Ercüment Şahin
İYİ Parti
KARAMÜRSEL İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
İsmail Yıldırım
İsmail Yıldırım
AK Parti
Ahmet Çalık
Ahmet Çalık
CHP
Şengül Karlıkaya
Şengül Karlıkaya
DSP
Semih Üstüner
Semih Üstüner
BTP
Mehmet Özalay
Mehmet Özalay
SP
Atilla Hatipoğlu
Atilla Hatipoğlu
DP
KÖRFEZ İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Şener Söğüt
Şener Söğüt
AK Parti
Vedat Taştekin
Vedat Taştekin
DSP
Recep Şahin
Recep Şahin
BTP
Recep Sarıdoğan
Recep Sarıdoğan
SP
Hülya Uluzman
Hülya Uluzman
DP
Selda İlgöz Kocayiğit
Selda İlgöz Kocayiğit
HDP
Ahmet Ereğli
Ahmet Ereğli
VATAN
Salih Recep Şirin
Salih Recep Şirin
İYİ Parti
DERİNCE İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Zeki Aygün
Zeki Aygün
AK Parti
Sertif Gökçe
Sertif Gökçe
CHP
Kenan Baş
Kenan Baş
DSP
Muhammet Emre Doğan
Muhammet Emre Doğan
BBP
Naci Demir
Naci Demir
BTP
Halil Kayın
Halil Kayın
SP
Sebahattin Yılmaz
Sebahattin Yılmaz
DP
Cenk Günaydın
Cenk Günaydın
BĞMSZ
BAŞİSKELE İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Mehmet Yasin Özlü
Mehmet Yasin Özlü
AK Parti
Mahir Tanta
Mahir Tanta
DSP
Şaban Örçen
Şaban Örçen
BTP
Zafer Mutlu
Zafer Mutlu
SP
Halil Kurt
Halil Kurt
DP
Muharrem Can
Muharrem Can
BĞMSZ
Rıza Güven Usta
Rıza Güven Usta
İYİ Parti
ÇAYIROVA İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Bünyamin Çiftçi
Bünyamin Çiftçi
AK Parti
Selahattin Kaya
Selahattin Kaya
CHP
Hasan Yıldız
Hasan Yıldız
DSP
Ömer Akkaya
Ömer Akkaya
BBP
Alper Taşlıyan
Alper Taşlıyan
BTP
Yusuf Aksu
Yusuf Aksu
SP
Hüseyin Babaoğlu
Hüseyin Babaoğlu
DP
İlhami Bayrak
İlhami Bayrak
İYİ Parti
DARICA İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Muzaffer Bıyık
Muzaffer Bıyık
AK Parti
Yakup Törk
Yakup Törk
CHP
Elvan Şahin
Elvan Şahin
BBP
Volkan Yılmaz
Volkan Yılmaz
BTP
Selim Çetinkaya
Selim Çetinkaya
SP
Mehmet Davutoğlu
Mehmet Davutoğlu
DP
Erol Çetin
Erol Çetin
VATAN
DİLOVASI İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Hamza Şayir
Hamza Şayir
AK Parti
Hakan Ercan
Hakan Ercan