Yukarı
* Seçim verileri AA tarafından verilmektedir. Kesin sonuçlar YSK tarafından açıklanacaktır.
TÜRKİYE GENELİ
AÇILAN SANDIK ORANI
%100,0
KATILIM ORANI
%84,7
  • Ana Sayfa
  • İLLER
  • BÖLGELER
  • PARTİLER
  • ADAYLAR
  • TÜM SEÇİMLER
  • Veriler 60 saniye sonra yenilenecek
    YENİLE
KONYA BÜYÜKŞEHİR BAŞKAN ADAYLARI
Uğur İbrahim Altay
Uğur İbrahim Altay
AK Parti AK Parti
Salih Ünlü
Salih Ünlü
DSP DSP
Hüseyin Akbal
Hüseyin Akbal
BTP BTP
Zehra Filiz Demirayak
Zehra Filiz Demirayak
TKP TKP
Hasan Hüseyin Uyar
Hasan Hüseyin Uyar
SP SP
Ali Seçmen Çevik
Ali Seçmen Çevik
DP DP
Mustafa Vural
Mustafa Vural
BĞMSZ BĞMSZ
Selahattin Cizrelioğlu
Selahattin Cizrelioğlu
BĞMSZ BĞMSZ
Yıldırım Akyol
Yıldırım Akyol
BĞMSZ BĞMSZ
Gıyasettin Almaz
Gıyasettin Almaz
HDP HDP
Mevlüt Seyranlıoğlu
Mevlüt Seyranlıoğlu
VATAN VATAN
Oğuz Şimşek
Oğuz Şimşek
İYİ Parti İYİ Parti
KARATAY İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Hasan Kılca
Hasan Kılca
AK Parti
Mehmet Şeflek
Mehmet Şeflek
CHP
Emel Uzhan
Emel Uzhan
DSP
Kazım Birtane
Kazım Birtane
BBP
Şemsettin Günördü
Şemsettin Günördü
BTP
Sinan Toprak
Sinan Toprak
SP
Münir Nair Kapandı
Münir Nair Kapandı
DP
Mehmet Ali Uçar
Mehmet Ali Uçar
BĞMSZ
Hangül Işık
Hangül Işık
HDP
Ahmet Tamer
Ahmet Tamer
İYİ Parti
MERAM İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Mustafa Kavuş
Mustafa Kavuş
AK Parti
Mehmet Gayretli
Mehmet Gayretli
CHP
Adil Durdu
Adil Durdu
DSP
Ömer Şimşek
Ömer Şimşek
BBP
Ali Şenel Çobanoğlu
Ali Şenel Çobanoğlu
BTP
Hüseyin Saydam
Hüseyin Saydam
SP
Ali Kaya
Ali Kaya
DP
Arif Baş
Arif Baş
HDP
Mehmet İlker Yiğit
Mehmet İlker Yiğit
İYİ Parti
SELÇUKLU İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Ahmet Pekyatırmacı
Ahmet Pekyatırmacı
AK Parti
Ahmet Adil Tırpan
Ahmet Adil Tırpan
CHP
Veli Karademir
Veli Karademir
DSP
Nursel Akgün
Nursel Akgün
BBP
Hasan Öztürk
Hasan Öztürk
BTP
Kenan Özcan
Kenan Özcan
SP
Mukaddes Edirneligil
Mukaddes Edirneligil
DP
Osman Balcı
Osman Balcı
BĞMSZ
Ramazan Ot
Ramazan Ot
HDP
Muammer Çağlayan
Muammer Çağlayan
İYİ Parti
AHIRLI İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
İsa Akgül
İsa Akgül
AK Parti
Mustafa Öncü
Mustafa Öncü
BBP
Ömer Faruk Aksu
Ömer Faruk Aksu
BTP
Vehbi Özalp
Vehbi Özalp
DP
Ceylan Arslan
Ceylan Arslan
İYİ Parti
AKŞEHİR İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Salih Akkaya
Salih Akkaya
AK Parti
Eyüp Oyan
Eyüp Oyan
CHP
Pakize Güleray
Pakize Güleray
DSP
Hüseyin Bektaş
Hüseyin Bektaş
BTP
İbrahim Uçar
İbrahim Uçar
DP
Mustafa Doğan
Mustafa Doğan
BĞMSZ
Osman Fedai
Osman Fedai
İYİ Parti
BOZKIR İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Sadettin Saygı
Sadettin Saygı
AK Parti
Mehmet Akif Ülker
Mehmet Akif Ülker
BBP
Yüksel Vurmaz
Yüksel Vurmaz
BTP
Mehmet Keser
Mehmet Keser
SP
Kemal Esenkaya
Kemal Esenkaya
İYİ Parti
ALTINEKİN İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Muharrem Dere
Muharrem Dere
AK Parti
Fatma Çobanoğlu
Fatma Çobanoğlu
BTP
Mustafa Özeskici
Mustafa Özeskici
SP
Sırrı Ezdemir
Sırrı Ezdemir
İYİ Parti
BEYŞEHİR İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Üzeyir Yaşar
Üzeyir Yaşar
AK Parti
Mertcan Güçlü
Mertcan Güçlü
BTP
Mustafa Acar
Mustafa Acar
SP
Mehmet Balkı
Mehmet Balkı
DP
Adil Bayındır
Adil Bayındır
BĞMSZ
CİHANBEYLİ İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Mehmet Kale
Mehmet Kale
AK Parti
Yunus Emre Afşar
Yunus Emre Afşar
DSP
Ahmet Kocaman
Ahmet Kocaman
BTP
Mehmet Satılmış
Mehmet Satılmış
SP
Mehmet Yalçın
Mehmet Yalçın
HDP
ÇELTİK İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Ali Meşe
Ali Meşe
AK Parti
Recep Erşahin
Recep Erşahin
BTP
Arif Ali Şahbaz
Arif Ali Şahbaz
SP
İzzet Çalık
İzzet Çalık
İYİ Parti
ÇUMRA İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Halit Oflaz
Halit Oflaz
AK Parti
Veli Harman
Veli Harman
CHP
İbrahim Akbal
İbrahim Akbal
BTP
Abdullah Uysal
Abdullah Uysal
SP
Ali Sütcü
Ali Sütcü
DP
Rafet Gülşen
Rafet Gülşen
İYİ Parti
DERBENT İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Hüseyin Ayten
Hüseyin Ayten
AK Parti
İsmail Fidan
İsmail Fidan
CHP
Sürreyya Başaran
Sürreyya Başaran
BTP
Hüseyin Karaçam
Hüseyin Karaçam
SP
DEREBUCAK İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Ahmet Kısa
Ahmet Kısa
AK Parti