Yukarı
* Seçim verileri AA tarafından verilmektedir. Kesin sonuçlar YSK tarafından açıklanacaktır.
TÜRKİYE GENELİ
AÇILAN SANDIK ORANI
%100,0
KATILIM ORANI
%84,7
  • Ana Sayfa
  • İLLER
  • BÖLGELER
  • PARTİLER
  • ADAYLAR
  • TÜM SEÇİMLER
  • Veriler 60 saniye sonra yenilenecek
    YENİLE
AFYONKARAHİSAR BAŞKAN ADAYLARI
Mehmet Zeybek
Mehmet Zeybek
AK Parti AK Parti
Fatih Çetinkaya
Fatih Çetinkaya
MHP MHP
Şerafettin Erdinç Özdil
Şerafettin Erdinç Özdil
DSP DSP
Ahmet Demirer
Ahmet Demirer
BTP BTP
Ahmet Alp Köse
Ahmet Alp Köse
TKP TKP
Hasan Hüseyin Uğurlu
Hasan Hüseyin Uğurlu
SP SP
Halil Şahin
Halil Şahin
VATAN VATAN
Mahmut Koçak
Mahmut Koçak
İYİ Parti İYİ Parti
BAYAT İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Halilibrahim Bodur
Halilibrahim Bodur
AK Parti
Hüseyin Özaktan
Hüseyin Özaktan
CHP
Seyfettin Atacan
Seyfettin Atacan
MHP
Gürhan Kaya
Gürhan Kaya
BTP
Erhan Akpınar
Erhan Akpınar
SP
Süleyman Mandal
Süleyman Mandal
DP
BAŞMAKÇI İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Tuncer Kerpiç
Tuncer Kerpiç
AK Parti
Halil Özcan
Halil Özcan
CHP
Ayhan Gönüllü
Ayhan Gönüllü
MHP
Musa Koç
Musa Koç
BTP
Ayhan Kemik
Ayhan Kemik
SP
BOLVADİN İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Halilibrahim Sevim
Halilibrahim Sevim
AK Parti
Selahattin Adil Kelekçi
Selahattin Adil Kelekçi
MHP
Bayram Torlak
Bayram Torlak
BTP
Osman Yavuz
Osman Yavuz
SP
Fatih Kayacan
Fatih Kayacan
BĞMSZ
Süleyman Toker
Süleyman Toker
İYİ Parti
ÇAY İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Hüseyin Atlı
Hüseyin Atlı
AK Parti
Ali Selvi
Ali Selvi
CHP
Hüseyin Çağrı
Hüseyin Çağrı
MHP
Mine Utsal
Mine Utsal
BTP
Mustafa Doğaner
Mustafa Doğaner
SP
İsmail Kökcür
İsmail Kökcür
DP
Serdar Dündar
Serdar Dündar
İYİ Parti
ÇOBANLAR İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Ali Altuntaş
Ali Altuntaş
AK Parti
Beytullah Tota
Beytullah Tota
CHP
Ali Sarıtaş
Ali Sarıtaş
MHP
Yalçın Demirer
Yalçın Demirer
BTP
İbrahim Bayar
İbrahim Bayar
SP
Sefa Değirmen
Sefa Değirmen
İYİ Parti
DAZKIRI İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Şerif Kocatepe
Şerif Kocatepe
AK Parti
İsmail Taylan
İsmail Taylan
CHP
Alp Eren Keleşoğlu
Alp Eren Keleşoğlu
BTP
Veysel Korkmaz
Veysel Korkmaz
SP
DİNAR İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Nihat Sarı
Nihat Sarı
AK Parti
Yunus Doğan
Yunus Doğan
BTP
Yaşar Karakaya
Yaşar Karakaya
SP
Saffet Acar
Saffet Acar
İYİ Parti
EMİRDAĞ İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Serkan Koyuncu
Serkan Koyuncu
AK Parti
Barış Can
Barış Can
CHP
Uğur Serdar Kargın
Uğur Serdar Kargın
MHP
Tuba İlik
Tuba İlik
BTP
Ahmet Alkan
Ahmet Alkan
SP
EVCİLER İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Ali Dede Savaş
Ali Dede Savaş
AK Parti
Saim Özer
Saim Özer
CHP
Abdussamet Karaca
Abdussamet Karaca
BTP
Rabia Fatma Gümüşkanat
Rabia Fatma Gümüşkanat
SP
Ercan Arslan
Ercan Arslan
BĞMSZ
HOCALAR İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Ali Arslan
Ali Arslan
AK Parti
Veli Aydoğmuş
Veli Aydoğmuş
CHP
Doğan Demir
Doğan Demir
MHP
Haydar Nuroğlu
Haydar Nuroğlu
BTP
Saadetdin Eşbah
Saadetdin Eşbah
SP
İHSANİYE İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Mevlüt Küçük
Mevlüt Küçük
AK Parti
Tunay Türkmen
Tunay Türkmen
CHP
Şaban Çabuk
Şaban Çabuk
MHP
Levent Özçam
Levent Özçam
BTP
Selami Sivri
Selami Sivri
SP
İSCEHİSAR İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Mustafa Çibik
Mustafa Çibik
AK Parti
Bahtiyar Aşkın
Bahtiyar Aşkın
MHP
Necati Günsel
Necati Günsel
BBP
Süleyman Özbilgin
Süleyman Özbilgin
BTP
Ali Başpınar
Ali Başpınar
SP
Ahmet Şahin
Ahmet Şahin
DP
KIZILÖREN İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Ozan Osman Kaya
Ozan Osman Kaya
AK Parti
Ali Erol
Ali Erol
MHP
Ali Haydar Tuğ
Ali Haydar Tuğ
BTP
Mehmet Veysi Kılıç
Mehmet Veysi Kılıç
SP
Ali Kocapınar
Ali Kocapınar
İYİ Parti
SANDIKLI İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Mustafa Çöl
Mustafa Çöl
AK Parti
Mustafa Gürel
Mustafa Gürel
MHP
Sami Akbulut
Sami Akbulut
BBP
İbrahim Koç
İbrahim Koç
BTP
Mustafa Bekteş
Mustafa Bekteş
TKP
Hasan Balyalı
Hasan Balyalı
SP
Menderes Koçak
Menderes Koçak
BĞMSZ
Asım Orhan
Asım Orhan
İYİ Parti
SULTANDAĞI İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI