Yukarı
* Seçim verileri AA tarafından verilmektedir. Kesin sonuçlar YSK tarafından açıklanacaktır.
TÜRKİYE GENELİ
AÇILAN SANDIK ORANI
%100,0
KATILIM ORANI
%84,7
  • Ana Sayfa
  • İLLER
  • BÖLGELER
  • PARTİLER
  • ADAYLAR
  • TÜM SEÇİMLER
  • Veriler 60 saniye sonra yenilenecek
    YENİLE
HATAY BÜYÜKŞEHİR BAŞKAN ADAYLARI
İbrahim Güler
İbrahim Güler
AK Parti AK Parti
Lütfü Savaş
Lütfü Savaş
CHP CHP
Ercan Akarpınar
Ercan Akarpınar
DSP DSP
Malik Sökmen
Malik Sökmen
BTP BTP
Vasil Koçkazı
Vasil Koçkazı
TKP TKP
Ahmet Yıldız
Ahmet Yıldız
SP SP
Nihat Taşkın
Nihat Taşkın
BĞMSZ BĞMSZ
Yunus Özgür Yıldırım
Yunus Özgür Yıldırım
VATAN VATAN
ANTAKYA İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
İzzettin Yılmaz
İzzettin Yılmaz
AK Parti
Hikmet Hatunoğlu
Hikmet Hatunoğlu
CHP
Gökmen Çatal
Gökmen Çatal
DSP
Tarık Hasırcı
Tarık Hasırcı
BTP
Sibel Çapar
Sibel Çapar
TKP
Fahri Serdar Özal
Fahri Serdar Özal
SP
Mehmet Çokluk
Mehmet Çokluk
VATAN
ALTINÖZÜ İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Rifat Sarı
Rifat Sarı
AK Parti
Hasan Mutlu
Hasan Mutlu
BTP
Mehmet Yüksek
Mehmet Yüksek
SP
ERZİN İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Hüseyin Gökçe
Hüseyin Gökçe
AK Parti
Ökkeş Elmasoğlu
Ökkeş Elmasoğlu
CHP
Atıf Ceylan
Atıf Ceylan
BTP
Mustafa Ertaç
Mustafa Ertaç
SP
HASSA İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Mehmet Karataş
Mehmet Karataş
AK Parti
Turgay Çaka
Turgay Çaka
BBP
Lutfi Arıkan
Lutfi Arıkan
BTP
Mustafa Yavşalak
Mustafa Yavşalak
SP
Mehmet Ali Söylemez
Mehmet Ali Söylemez
İYİ Parti
İSKENDERUN İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Mehmet Fatih Tosyalı
Mehmet Fatih Tosyalı
AK Parti
Yılmaz Şahutoğlu
Yılmaz Şahutoğlu
CHP
Metin Yeşilkaya
Metin Yeşilkaya
BBP
Atilla Kaplan
Atilla Kaplan
BTP
Necati Çapar
Necati Çapar
TKP
Halil Çelik
Halil Çelik
SP
Mete Aslan
Mete Aslan
DP
Beşir Baysoy
Beşir Baysoy
VATAN
KIRIKHAN İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Ayhan Yavuz
Ayhan Yavuz
AK Parti
Hasan Kelce
Hasan Kelce
BBP
Ömer Özsoy
Ömer Özsoy
BTP
Atila Erol
Atila Erol
SP
Gönül Gökkan Kurtul
Gönül Gökkan Kurtul
VATAN
Erhan Yavuzyılmaz
Erhan Yavuzyılmaz
İYİ Parti
REYHANLI İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Mehmet Hacıoğlu
Mehmet Hacıoğlu
AK Parti
Nihat Dağ
Nihat Dağ
CHP
Mümtaz Ceylan
Mümtaz Ceylan
BTP
Zabit Çelik
Zabit Çelik
SP
Fuat Cünedioğlu
Fuat Cünedioğlu
BĞMSZ
SAMANDAĞ İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Mehmet Süt
Mehmet Süt
AK Parti
Refik Eryılmaz
Refik Eryılmaz
CHP
Yusuf Ziya Kuzu
Yusuf Ziya Kuzu
DSP
Salih Bozdoğan
Salih Bozdoğan
BTP
Halil İsmail Önal
Halil İsmail Önal
SP
Mehmet Yuva
Mehmet Yuva
BĞMSZ
Fuad Terzi
Fuad Terzi
VATAN
Seyran Miçooğulları
Seyran Miçooğulları
İYİ Parti
YAYLADAĞI İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Mustafa Sayın
Mustafa Sayın
AK Parti
Mustafa Kemal Dağıstanlı
Mustafa Kemal Dağıstanlı
BBP
Muhammet Uyğur
Muhammet Uyğur
BTP
Serkan Oğuz Uğraş
Serkan Oğuz Uğraş
SP
DEFNE İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Ferit Oflazoglu
Ferit Oflazoglu
AK Parti
İbrahim Güzel
İbrahim Güzel
CHP
Mehmet Güzelyurt
Mehmet Güzelyurt
DSP
Mehmet Dinç
Mehmet Dinç
BTP
Ali Bölükbaşı
Ali Bölükbaşı
TKP
Adnan Mansuroğlu
Adnan Mansuroğlu
SP
Leyla Erk
Leyla Erk
VATAN
ARSUZ İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Necim Bozkurt
Necim Bozkurt
AK Parti
Asaf Güven
Asaf Güven
CHP
Cafer Özenir
Cafer Özenir
DSP
Sedat Şahan
Sedat Şahan
BTP
Nesibe Dural
Nesibe Dural
TKP
Orhan Kaya
Orhan Kaya
SP
İbrahim Ceripdiken
İbrahim Ceripdiken
DP
Şebnem Dilşen
Şebnem Dilşen
VATAN
PAYAŞ İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Bekir Altan
Bekir Altan
AK Parti
Ali Oğuz
Ali Oğuz
CHP
Atnan Yetiş
Atnan Yetiş
BBP
Kanan Kara
Kanan Kara
BTP
Recep Baysal
Recep Baysal
SP
KUMLU İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Rifat Akkuyu
Rifat Akkuyu
CHP
Mehmet Deli
Mehmet Deli
MHP
Mustafa Karasüleymanlıoğlu
Mustafa Karasüleymanlıoğlu
BBP
Fehmi Güzelmansur
Fehmi Güzelmansur
BTP
Uğur Ural
Uğur Ural
SP
BELEN İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
İbrahim Gül
İbrahim Gül
MHP
Mehmet Küçük
Mehmet Küçük
BTP
Zekeriya Eğe
Zekeriya Eğe
SP
Bayram Vural
Bayram Vural
BĞMSZ
Kadir Vardar