Yukarı
* Seçim verileri AA tarafından verilmektedir. Kesin sonuçlar YSK tarafından açıklanacaktır.
TÜRKİYE GENELİ
AÇILAN SANDIK ORANI
%100,0
KATILIM ORANI
%84,7
  • Ana Sayfa
  • İLLER
  • BÖLGELER
  • PARTİLER
  • ADAYLAR
  • TÜM SEÇİMLER
  • Veriler 60 saniye sonra yenilenecek
    YENİLE
TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BAŞKAN ADAYLARI
Mestan Özcan
Mestan Özcan
AK Parti AK Parti
Kadir Albayrak
Kadir Albayrak
CHP CHP
Mehmet Yaman
Mehmet Yaman
DSP DSP
İlyas Sabancı
İlyas Sabancı
BTP BTP
Mehmet Bayırlı
Mehmet Bayırlı
TKP TKP
Feti Pehlivan
Feti Pehlivan
SP SP
Hamza Şahin
Hamza Şahin
DP DP
Tuncay Sağıroğlu
Tuncay Sağıroğlu
BĞMSZ BĞMSZ
Şadi Özdemir
Şadi Özdemir
HDP HDP
Kadri Karaoğlu
Kadri Karaoğlu
VATAN VATAN
ÇERKEZKÖY İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Süleyman Kozuva
Süleyman Kozuva
AK Parti
Vahap Akay
Vahap Akay
CHP
Metin Dönmez
Metin Dönmez
DSP
Yılmaz Bulut
Yılmaz Bulut
BBP
Fatih Irmak
Fatih Irmak
BTP
Erol Kaya
Erol Kaya
SP
Barış Kırmızıtaş
Barış Kırmızıtaş
HDP
ÇORLU İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Serkan Ercili
Serkan Ercili
AK Parti
Ahmet Sarıkurt
Ahmet Sarıkurt
CHP
İsmail Ceylan
İsmail Ceylan
BBP
Hüseyin Güler
Hüseyin Güler
BTP
İbrahim Çevik
İbrahim Çevik
TKP
Murat Vakitçi
Murat Vakitçi
SP
Ceylan Deniz Adıyaman
Ceylan Deniz Adıyaman
HDP
Armağan Sadun Yılmaz
Armağan Sadun Yılmaz
VATAN
Erkan Düzenli
Erkan Düzenli
İYİ Parti
HAYRABOLU İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Osman İnan
Osman İnan
AK Parti
Fehmi Altayoğlu
Fehmi Altayoğlu
CHP
İhsan Özdemir
İhsan Özdemir
BBP
Mert Olgun
Mert Olgun
BTP
Gökay Yıldırım
Gökay Yıldırım
SP
Arif Yalçın
Arif Yalçın
DP
MALKARA İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Gediz Coşkun
Gediz Coşkun
AK Parti
Ulaş Yurdakul
Ulaş Yurdakul
CHP
Yılmaz Yıldız
Yılmaz Yıldız
DSP
Bahri Demir
Bahri Demir
BBP
Mehmet Gündoğu
Mehmet Gündoğu
BTP
Enes Kiremitci
Enes Kiremitci
SP
Orhan Gürz
Orhan Gürz
BĞMSZ
MARMARAEREĞLİSİ İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Mithat Soylu
Mithat Soylu
AK Parti
İbrahim Uyan
İbrahim Uyan
CHP
Hikmet Ata
Hikmet Ata
DSP
Yasin Şenyüz
Yasin Şenyüz
BBP
Refik Tüter
Refik Tüter
BTP
Mehmet Kalyon
Mehmet Kalyon
SP
ŞARKÖY İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Can Gürsoy
Can Gürsoy
AK Parti
Alpay Var
Alpay Var
CHP
Hasan Hakan Bayraktar
Hasan Hakan Bayraktar
DSP
Sabrı Güner
Sabrı Güner
BBP
Hasan Biçer
Hasan Biçer
BTP
Levent Çotuk
Levent Çotuk
SP
SÜLEYMANPAŞA İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Cüneyt Yüksel
Cüneyt Yüksel
AK Parti
Mehmet Ekrem Eşkinat
Mehmet Ekrem Eşkinat
CHP
Seçkin Yunusoğlu
Seçkin Yunusoğlu
DSP
Mücahit Çalgın
Mücahit Çalgın
BBP
Kemal İşcan
Kemal İşcan
BTP
Atakan Yaşar
Atakan Yaşar
SP
Hayati Avcı
Hayati Avcı
DP
Kasım Gür
Kasım Gür
HDP
Özkan İnci
Özkan İnci
VATAN
KAPAKLI İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Mustafa Çetin
Mustafa Çetin
AK Parti
İrfan Mandalı
İrfan Mandalı
CHP
Tuncay Ulukaya
Tuncay Ulukaya
DSP
Güzin Yıldız
Güzin Yıldız
BBP
Mesud Haydar Tüter
Mesud Haydar Tüter
BTP
Hasan Karakoç
Hasan Karakoç
SP
İbrahim Yavuz
İbrahim Yavuz
HDP
ERGENE İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Hamdi Sarıer
Hamdi Sarıer
AK Parti
Rasim Yüksel
Rasim Yüksel
CHP
Bora Küçükçetin
Bora Küçükçetin
DSP
Onur Meriç
Onur Meriç
BBP
Neziha Durgunkaya
Neziha Durgunkaya
BTP
Oktay Çalışkan
Oktay Çalışkan
SP
Ersin Sever
Ersin Sever
BĞMSZ
Erkan Atalay
Erkan Atalay
HDP
Kenan Serbest
Kenan Serbest
VATAN
SARAY İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Özgen Erkiş
Özgen Erkiş
CHP
Özkan Yaman
Özkan Yaman
MHP
Ahmet Yeşilyurt
Ahmet Yeşilyurt
BBP
Sena Özdoğan
Sena Özdoğan
BTP
Halil Gören
Halil Gören
SP
Muzaffer Malkoç
Muzaffer Malkoç
VATAN
Ali Özen
Ali Özen
İYİ Parti
MURATLI İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Nebi Tepe
Nebi Tepe
CHP
Ali İnan
Ali İnan
MHP
Fatih Hadi Tüter
Fatih Hadi Tüter
BTP
Tarık Eğcin
Tarık Eğcin
SP
Kadri Arda
Kadri Arda
DP