Yukarı
* Seçim verileri AA tarafından verilmektedir. Kesin sonuçlar YSK tarafından açıklanacaktır.
TÜRKİYE GENELİ
AÇILAN SANDIK ORANI
%100,0
KATILIM ORANI
%84,7
  • Ana Sayfa
  • İLLER
  • BÖLGELER
  • PARTİLER
  • ADAYLAR
  • TÜM SEÇİMLER
  • Veriler 60 saniye sonra yenilenecek
    YENİLE
MERSİN BÜYÜKŞEHİR BAŞKAN ADAYLARI
Vahap Seçer
Vahap Seçer
CHP CHP
Hamit Tuna
Hamit Tuna
MHP MHP
Emrah Küçükkapdan
Emrah Küçükkapdan
DSP DSP
Ramis Akın
Ramis Akın
BTP BTP
Nişan Mesut Oyardı
Nişan Mesut Oyardı
TKP TKP
Erdal Alkan
Erdal Alkan
SP SP
Ayfer Yılmaz
Ayfer Yılmaz
DP DP
Lerzan Özgenç
Lerzan Özgenç
VATAN VATAN
AYDINCIK İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Ferat Aktan
Ferat Aktan
AK Parti
Abdullah Servili
Abdullah Servili
CHP
Ekrem Oğul
Ekrem Oğul
DSP
Süleyman Sünbül
Süleyman Sünbül
BTP
Bilal Uğuz
Bilal Uğuz
SP
İrfan Şahin
İrfan Şahin
İYİ Parti
AKDENİZ İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Mustafa Muhammet Gültak
Mustafa Muhammet Gültak
AK Parti
Sabit Yelkovan
Sabit Yelkovan
CHP
Musa Kara
Musa Kara
DSP
Adem Şenturan
Adem Şenturan
BTP
Leyla Kalkanlı
Leyla Kalkanlı
TKP
Yusuf Gülmez
Yusuf Gülmez
SP
Mustafa Akgül
Mustafa Akgül
DP
Reşat Aşan
Reşat Aşan
HDP
Müyesser Gözükızıl
Müyesser Gözükızıl
VATAN
YENİŞEHİR İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Bekir Topçu
Bekir Topçu
AK Parti
Abdullah Özyiğit
Abdullah Özyiğit
CHP
Eren Sanağa
Eren Sanağa
DSP
İbrahim Asarcıklı
İbrahim Asarcıklı
BTP
Ömer Yıldız
Ömer Yıldız
TKP
Şevket Yıldırım
Şevket Yıldırım
SP
Aynur Şahanoğlu
Aynur Şahanoğlu
DP
Furkan Derecik
Furkan Derecik
VATAN
Hasan Ahi
Hasan Ahi
İYİ Parti
ANAMUR İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Durmuş Deniz
Durmuş Deniz
CHP
Hidayet Kılınç
Hidayet Kılınç
MHP
Hüsnü Okan Özlü
Hüsnü Okan Özlü
DSP
Rafet Soylu
Rafet Soylu
BTP
Ali Bal
Ali Bal
SP
Alpay Karaman
Alpay Karaman
DP
Mehmet Türe
Mehmet Türe
İYİ Parti
BOZYAZI İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Yüksel Kır
Yüksel Kır
CHP
Mustafa Çetinkaya
Mustafa Çetinkaya
MHP
Emre Tek
Emre Tek
DSP
Ali Tarım
Ali Tarım
BTP
Arif Şahbaz
Arif Şahbaz
SP
Sezai Hasdeniz
Sezai Hasdeniz
İYİ Parti
ÇAMLIYAYLA İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
İslam Sarı
İslam Sarı
CHP
İsmail Tepebağlı
İsmail Tepebağlı
MHP
Alp Erdem
Alp Erdem
DSP
Erdal Aksay
Erdal Aksay
BTP
İzvan Nergiz
İzvan Nergiz
SP
Durmuş İşiaçık
Durmuş İşiaçık
DP
İlknur Kalan
İlknur Kalan
VATAN
Mehmet Fatih Sofu
Mehmet Fatih Sofu
İYİ Parti
ERDEMLİ İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Hüseyin Serin
Hüseyin Serin
CHP
Mükerrem Tollu
Mükerrem Tollu
MHP
İlhan Gündüzalp
İlhan Gündüzalp
DSP
Bayram Ergin
Bayram Ergin
BTP
Mehmet Yıldız
Mehmet Yıldız
SP
Alpaslan Gürgenç
Alpaslan Gürgenç
DP
Hüseyin Sabah
Hüseyin Sabah
BĞMSZ
Yunus Altıkulaç
Yunus Altıkulaç
VATAN
Serdar Arslan
Serdar Arslan
İYİ Parti
GÜLNAR İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Mehmet Kale
Mehmet Kale
CHP
Alpaslan Ünüvar
Alpaslan Ünüvar
MHP
Mustafa Kemal Tekin
Mustafa Kemal Tekin
DSP
Mustafa Olcay
Mustafa Olcay
BTP
Ercan Şahin
Ercan Şahin
SP
Ahmet Sarı
Ahmet Sarı
İYİ Parti
MUT İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Mehmet Saydam
Mehmet Saydam
CHP
Volkan Şeker
Volkan Şeker
MHP
Turgut Özdemir
Turgut Özdemir
DSP
Durmuş Kumru
Durmuş Kumru
BTP
Devrim Şimşek
Devrim Şimşek
TKP
Halid Kılınç
Halid Kılınç
SP
Murat Orhan
Murat Orhan
İYİ Parti
SİLİFKE İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Mustafa Turgut
Mustafa Turgut
CHP
Mücahit Aktan
Mücahit Aktan
MHP
Murat Emre Dolgun
Murat Emre Dolgun
DSP
Cumali Çimen
Cumali Çimen
BTP
İbrahim Baz
İbrahim Baz
SP
Halit Uçar
Halit Uçar
DP
Filiz Ercan
Filiz Ercan
VATAN
Özer Özel
Özer Özel
İYİ Parti
TARSUS İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Haluk Bozdoğan
Haluk Bozdoğan
CHP
Şevket Can
Şevket Can
MHP
Ayhan Özkurt
Ayhan Özkurt
DSP
Musa Tuhan
Musa Tuhan
BTP
Halil İbrahim Oğul
Halil İbrahim Oğul
SP