Yukarı
* Seçim verileri AA tarafından verilmektedir. Kesin sonuçlar YSK tarafından açıklanacaktır.
TÜRKİYE GENELİ
AÇILAN SANDIK ORANI
%100,0
KATILIM ORANI
%84,7
  • Ana Sayfa
  • İLLER
  • BÖLGELER
  • PARTİLER
  • ADAYLAR
  • TÜM SEÇİMLER
  • Veriler 60 saniye sonra yenilenecek
    YENİLE
KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BAŞKAN ADAYLARI
Memduh Büyükkılıç
Memduh Büyükkılıç
AK Parti AK Parti
Hayri Gülsuna
Hayri Gülsuna
DSP DSP
Mustafa Kurt
Mustafa Kurt
BTP BTP
Medine Özkan
Medine Özkan
TKP TKP
Mahmut Arıkan
Mahmut Arıkan
SP SP
Eylem Sarıoğlu Aslandoğan
Eylem Sarıoğlu Aslandoğan
BĞMSZ BĞMSZ
Sait Nazlı
Sait Nazlı
BĞMSZ BĞMSZ
Cevzet Işık
Cevzet Işık
HDP HDP
Mehmet Canbulan
Mehmet Canbulan
VATAN VATAN
Dursun Ataş
Dursun Ataş
İYİ Parti İYİ Parti
KOCASİNAN İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Ahmet Çolakbayrakdar
Ahmet Çolakbayrakdar
AK Parti
Nevzat Yıldız
Nevzat Yıldız
BBP
Ali Öksüz
Ali Öksüz
BTP
Haşim Özçelik
Haşim Özçelik
SP
Mustafa Öçal
Mustafa Öçal
HDP
Mustafa Koçak
Mustafa Koçak
VATAN
Hasan Sami Özvarinli
Hasan Sami Özvarinli
İYİ Parti
MELİKGAZİ İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Hacı Mustafa Palancıoğlu
Hacı Mustafa Palancıoğlu
AK Parti
Sema Karaoğlu
Sema Karaoğlu
CHP
Öz Ferhat Aslan
Öz Ferhat Aslan
BBP
Bayram Karaman
Bayram Karaman
BTP
Sinan Aktaş
Sinan Aktaş
SP
Kamil Karamete
Kamil Karamete
DP
Murat Kurnaz
Murat Kurnaz
BĞMSZ
Yalçın Patat
Yalçın Patat
BĞMSZ
Feride Sakarya
Feride Sakarya
VATAN
BÜNYAN İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Özkan Altun
Özkan Altun
AK Parti
Mustafa Navruz
Mustafa Navruz
CHP
Yaşar Özden
Yaşar Özden
BBP
Tuğba Akcakoca
Tuğba Akcakoca
BTP
Hakan Çelik
Hakan Çelik
SP
Ahmet Çakmak
Ahmet Çakmak
BĞMSZ
Ömer Özcan
Ömer Özcan
BĞMSZ
AKKIŞLA İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Ayhan Arslan
Ayhan Arslan
AK Parti
Mustafa Güner
Mustafa Güner
CHP
Ali Ergül
Ali Ergül
BBP
Abdullah Çağrı Elgün
Abdullah Çağrı Elgün
SP
İsmet Demirkol
İsmet Demirkol
DP
DEVELİ İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Mehmet Cabbar
Mehmet Cabbar
AK Parti
Serhad Özdamar
Serhad Özdamar
BBP
Halim Türgar
Halim Türgar
BTP
Abdullah Akkuş
Abdullah Akkuş
SP
Ali Ağca
Ali Ağca
İYİ Parti
FELAHİYE İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Vural Coşkun
Vural Coşkun
AK Parti
Barış Göveç
Barış Göveç
BTP
Sinan Taşçı
Sinan Taşçı
SP
Mustafa Mihmat
Mustafa Mihmat
BĞMSZ
Zayit Acı
Zayit Acı
İYİ Parti
HACILAR İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Bilal Özdoğan
Bilal Özdoğan
AK Parti
Gülay Talaslı
Gülay Talaslı
CHP
Kuddusi Dikbaşer
Kuddusi Dikbaşer
BBP
İbrahim Gözel
İbrahim Gözel
BTP
Erdal Altun
Erdal Altun
SP
Sedat Koç
Sedat Koç
BĞMSZ
İNCESU İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Zekeriya Karayol
Zekeriya Karayol
AK Parti
Seyit Gürlek
Seyit Gürlek
BBP
Naci Demir
Naci Demir
BTP
Orhan Kaya
Orhan Kaya
SP
Seyithan Ezer
Seyithan Ezer
HDP
Mustafa İlmek
Mustafa İlmek
İYİ Parti
TALAS İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Mustafa Yalçın
Mustafa Yalçın
AK Parti
İhsan Akşehirli
İhsan Akşehirli
BTP
Harun Halilullah Toprak
Harun Halilullah Toprak
SP
Abdulbaki Öğmen
Abdulbaki Öğmen
HDP
Selma Tosun
Selma Tosun
VATAN
Osman Haymana
Osman Haymana
İYİ Parti
TOMARZA İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Davut Şahin
Davut Şahin
AK Parti
Osman Koç
Osman Koç
CHP
Ramazan Demirezen
Ramazan Demirezen
BBP
Mustafa Kazim Akcakoca
Mustafa Kazim Akcakoca
BTP
Ömer Yerli
Ömer Yerli
SP
YAHYALI İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Esat Öztürk
Esat Öztürk
AK Parti
Salih Tuncan
Salih Tuncan
BTP
Nuh Tosun
Nuh Tosun
SP
Abdullah Yılmaz
Abdullah Yılmaz
İYİ Parti
YEŞİLHİSAR İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Halit Taşyapan
Halit Taşyapan
AK Parti
Hacı Bekir Topçu
Hacı Bekir Topçu
BTP
Yavuz Mercan
Yavuz Mercan
SP
Sinan Çatal
Sinan Çatal
BĞMSZ
Metin İnce
Metin İnce
İYİ Parti
PINARBAŞI İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Deniz Yağan
Deniz Yağan
CHP
Menduh Uzunluoğlu
Menduh Uzunluoğlu
MHP
Abdullah Yağmur
Abdullah Yağmur
BBP
Hüseyin Kip
Hüseyin Kip
BTP
Vacit Kip
Vacit Kip
SP
Cuma Sağlam
Cuma Sağlam
İYİ Parti
SARIOĞLAN İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Mehmet Bayraklı
Mehmet Bayraklı
CHP