Yukarı
* Seçim verileri AA tarafından verilmektedir. Kesin sonuçlar YSK tarafından açıklanacaktır.
TÜRKİYE GENELİ
AÇILAN SANDIK ORANI
%100,0
KATILIM ORANI
%84,7
  • Ana Sayfa
  • İLLER
  • BÖLGELER
  • PARTİLER
  • ADAYLAR
  • TÜM SEÇİMLER
  • Veriler 60 saniye sonra yenilenecek
    YENİLE
ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BAŞKAN ADAYLARI
M. Mehmet Tevfik Türel
M. Mehmet Tevfik Türel
AK Parti AK Parti
Muhittin Böcek
Muhittin Böcek
CHP CHP
Mustafa Reşat Oktay
Mustafa Reşat Oktay
DSP DSP
Nazım Şahin
Nazım Şahin
BTP BTP
Sevinç Sertbarut
Sevinç Sertbarut
TKP TKP
Ali Aktaş
Ali Aktaş
SP SP
Dolunay Yelda Doğan
Dolunay Yelda Doğan
DP DP
Bekir Karadaş
Bekir Karadaş
BĞMSZ BĞMSZ
Bülent Okay
Bülent Okay
VATAN VATAN
AKSEKİ İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
İbrahim Özkan
İbrahim Özkan
AK Parti
Erdoğan Erdoğan
Erdoğan Erdoğan
CHP
Remzi Atasever
Remzi Atasever
DSP
Fatih Armağan
Fatih Armağan
BTP
Muammer Gök
Muammer Gök
SP
Yalçın Yüksel
Yalçın Yüksel
DP
ELMALI İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Ümit Öztekin
Ümit Öztekin
AK Parti
Melek Bakırcı
Melek Bakırcı
DSP
Recep Köken
Recep Köken
BBP
Sinan Afşar
Sinan Afşar
BTP
İsmail Aygün
İsmail Aygün
SP
Selçuk Deveci
Selçuk Deveci
DP
Yusuf Çelik
Yusuf Çelik
VATAN
Halil Öztürk
Halil Öztürk
İYİ Parti
GAZİPAŞA İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Adil Çelik
Adil Çelik
AK Parti
Mehmetali Yılmaz
Mehmetali Yılmaz
CHP
Mehmet Duymuş
Mehmet Duymuş
DSP
Erdal Tezkerecioğlu
Erdal Tezkerecioğlu
BTP
Mustafa Bacak
Mustafa Bacak
SP
İsa Balcı
İsa Balcı
DP
Yeter Arıcan
Yeter Arıcan
BĞMSZ
Mehmet Gülcan
Mehmet Gülcan
VATAN
GÜNDOĞMUŞ İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Mehmet Özeren
Mehmet Özeren
AK Parti
Yeliz Uzun Canbolat
Yeliz Uzun Canbolat
DSP
Levent Tezkerecioğlu
Levent Tezkerecioğlu
BTP
Hayri Demirel
Hayri Demirel
SP
Ali Bedan
Ali Bedan
DP
Sultan Çetin
Sultan Çetin
İYİ Parti
İBRADI İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Hatice Sekmen
Hatice Sekmen
AK Parti
Serkan Küçükkuru
Serkan Küçükkuru
CHP
Mustafa Kozanoğlu
Mustafa Kozanoğlu
DSP
Orhan Dallı
Orhan Dallı
BTP
Muhittin Gazi Gedikoğlu
Muhittin Gazi Gedikoğlu
SP
Bülent Saylağ
Bülent Saylağ
DP
KAŞ İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Mutlu Ulutaş
Mutlu Ulutaş
AK Parti
Hayri Süt
Hayri Süt
CHP
Çetin Göksu
Çetin Göksu
DSP
Mehmet Özen
Mehmet Özen
BTP
Hamza Karaağaç
Hamza Karaağaç
SP
Erol Demirhan
Erol Demirhan
DP
Rauf Ergün
Rauf Ergün
VATAN
KUMLUCA İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Hüsamettin Çetinkaya
Hüsamettin Çetinkaya
AK Parti
Mustafa Köleoğlu
Mustafa Köleoğlu
CHP
Hacer Özdemir
Hacer Özdemir
DSP
Uğur Ay
Uğur Ay
BBP
Hakan Işık
Hakan Işık
BTP
Ergün Eren
Ergün Eren
SP
Süleyman Şengönül
Süleyman Şengönül
DP
MANAVGAT İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Hasan Öz
Hasan Öz
AK Parti
Şükrü Sözen
Şükrü Sözen
CHP
Ali Çelik
Ali Çelik
DSP
Ahmet Yitmez
Ahmet Yitmez
BTP
İlhami Demiral
İlhami Demiral
SP
Gökhan Toraman
Gökhan Toraman
DP
Ayşe Nalan Lud
Ayşe Nalan Lud
VATAN
SERİK İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Enver Aputkan
Enver Aputkan
AK Parti
Mehmet Habalı
Mehmet Habalı
DSP
Davut Göral
Davut Göral
BTP
Adem Demirel
Adem Demirel
SP
Halit Özel
Halit Özel
DP
Mustafa Ertem
Mustafa Ertem
VATAN
Yusuf Mecek
Yusuf Mecek
İYİ Parti
DEMRE İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Süleyman Topcu
Süleyman Topcu
AK Parti
Demet Daşik
Demet Daşik
DSP
Kemal Koymat
Kemal Koymat
BTP
Abdulkadir Kayabaş
Abdulkadir Kayabaş
SP
Mehmet Topcu
Mehmet Topcu
DP
Okan Kocakaya
Okan Kocakaya
İYİ Parti
AKSU İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Halil Şahin
Halil Şahin
AK Parti
İsa Yıldırım
İsa Yıldırım
DSP
Selahattin Davazlı
Selahattin Davazlı
BBP
Ahmet Acar
Ahmet Acar
BTP
Yusuf Hatip
Yusuf Hatip
SP
Hasan Gürler
Hasan Gürler
DP
Abdullah Keser
Abdullah Keser
HDP
Recep Deveci
Recep Deveci
VATAN
Durmuş Ali Arslan
Durmuş Ali Arslan
İYİ Parti
DÖŞEMEALTI İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Emre Afacan
Emre Afacan
AK Parti
Turgay Genç
Turgay Genç