Yukarı
* Seçim verileri AA tarafından verilmektedir. Kesin sonuçlar YSK tarafından açıklanacaktır.
TÜRKİYE GENELİ
AÇILAN SANDIK ORANI
%100,0
KATILIM ORANI
%84,7
  • Ana Sayfa
  • İLLER
  • BÖLGELER
  • PARTİLER
  • ADAYLAR
  • TÜM SEÇİMLER
  • Veriler 60 saniye sonra yenilenecek
    YENİLE
SİVAS BAŞKAN ADAYLARI
Hilmi Bilgin
Hilmi Bilgin
AK Parti AK Parti
Ali Akyıldız
Ali Akyıldız
CHP CHP
Memet Er
Memet Er
MHP MHP
Recep Bozdağ
Recep Bozdağ
DSP DSP
Doğan Ürgüp
Doğan Ürgüp
BBP BBP
Yunus Çınar
Yunus Çınar
BTP BTP
Cem Taylan Erden
Cem Taylan Erden
TKP TKP
Melih Seçilmiş
Melih Seçilmiş
SP SP
Cumhur Akbulut
Cumhur Akbulut
VATAN VATAN
AKINCILAR İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Hasan Şen
Hasan Şen
AK Parti
Necati Us
Necati Us
CHP
Murat Sevinç
Murat Sevinç
MHP
Zehra Aytak
Zehra Aytak
BTP
Mehmet Koçak
Mehmet Koçak
SP
Ahmet Aydın
Ahmet Aydın
BĞMSZ
ALTINYAYLA İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Sinan Akbulut
Sinan Akbulut
AK Parti
Nurettin Çiftçi
Nurettin Çiftçi
CHP
Nazım Subaşı
Nazım Subaşı
MHP
Abdülsamed Çınar
Abdülsamed Çınar
BTP
Kazım Duman
Kazım Duman
SP
DİVRİĞİ İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Halit Yazıcı
Halit Yazıcı
AK Parti
Hakan Gök
Hakan Gök
CHP
Saliha Nur Tanış
Saliha Nur Tanış
BTP
Adem Kartal
Adem Kartal
SP
Adalet İnce
Adalet İnce
BĞMSZ
DOĞANŞAR İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Şerif Yürük
Şerif Yürük
AK Parti
Halil Balık
Halil Balık
MHP
Kuddusi Serin
Kuddusi Serin
BBP
Hatice Kübra Kılınç
Hatice Kübra Kılınç
BTP
Sefa Bekir Uluçak
Sefa Bekir Uluçak
SP
Emin Karaman
Emin Karaman
BĞMSZ
Serdar Gülaçtı
Serdar Gülaçtı
İYİ Parti
GEMEREK İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Remzi Kılıçdağı
Remzi Kılıçdağı
AK Parti
Yurt Koç
Yurt Koç
MHP
Mustafa Demir
Mustafa Demir
BBP
Seyfullah Polat
Seyfullah Polat
BTP
İsmail Yeşildağ
İsmail Yeşildağ
SP
Hakan Güneş
Hakan Güneş
BĞMSZ
Recep Gariper
Recep Gariper
İYİ Parti
GÖLOVA İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Osman Demirbağ
Osman Demirbağ
AK Parti
Halil Önge
Halil Önge
MHP
Sedanur Kılıç
Sedanur Kılıç
BTP
Hüseyin Yaman
Hüseyin Yaman
SP
Mustafa Şengül
Mustafa Şengül
BĞMSZ
GÜRÜN İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Feyzullah Arslan
Feyzullah Arslan
AK Parti
Nami Çiftçi
Nami Çiftçi
MHP
Sevgi İpek
Sevgi İpek
BTP
Hüseyin Bal
Hüseyin Bal
SP
HAFİK İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Mitat İlhan
Mitat İlhan
AK Parti
Selahattin Çuhadaroğlu
Selahattin Çuhadaroğlu
MHP
Yalçın Boyraz
Yalçın Boyraz
BTP
Veysel Tekneci
Veysel Tekneci
SP
İMRANLI İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Murat Sevindik
Murat Sevindik
AK Parti
Murat Açıl
Murat Açıl
CHP
Necmi Vural
Necmi Vural
MHP
Fatih Yusuf Sarıca
Fatih Yusuf Sarıca
BTP
Talat Özer
Talat Özer
SP
KANGAL İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Mehmet Öztürk
Mehmet Öztürk
AK Parti
Gökhan Emen
Gökhan Emen
CHP
Eren Derviş Akpınar
Eren Derviş Akpınar
MHP
Ahmet Kürşad Apaydın
Ahmet Kürşad Apaydın
BBP
Ayşenur Yılmaz
Ayşenur Yılmaz
BTP
Mehmet Eligüzel
Mehmet Eligüzel
SP
KOYULHİSAR İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
İlhan Eren
İlhan Eren
AK Parti
Osman Epsileli
Osman Epsileli
MHP
Gülşah Aslan
Gülşah Aslan
BTP
Ahmet Oruç
Ahmet Oruç
SP
SUŞEHRİ İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Fazlı Yüksel
Fazlı Yüksel
AK Parti
Candan Ersoy
Candan Ersoy
MHP
Ayhan Özer
Ayhan Özer
BBP
Yusuf Çınar
Yusuf Çınar
BTP
Halim Uzun
Halim Uzun
SP
Ali Tercanlıoğlu
Ali Tercanlıoğlu
İYİ Parti
ŞARKIŞLA İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Ahmet Turgay Oğuz
Ahmet Turgay Oğuz
AK Parti
Ayfer Temel
Ayfer Temel
CHP
Cemil Çelik
Cemil Çelik
MHP
Mahir Arı
Mahir Arı
BBP
Gülsün Çınar
Gülsün Çınar
BTP
Ömer Faruk Koç
Ömer Faruk Koç
SP
Turgay Şahin
Turgay Şahin
İYİ Parti
ULAŞ İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Cemalettin Karacalar
Cemalettin Karacalar
AK Parti
Murat Sulakcı
Murat Sulakcı
CHP
Turan İlbey
Turan İlbey
MHP
Kadir Aydın
Kadir Aydın
BBP
Gülbahar İzgi
Gülbahar İzgi
BTP
Adem Işık
Adem Işık
SP
YILDIZELİ İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Mehmet Sabit Karakaş
Mehmet Sabit Karakaş
AK Parti
Bülent Yücel