Yukarı
* Seçim verileri AA tarafından verilmektedir. Kesin sonuçlar YSK tarafından açıklanacaktır.
TÜRKİYE GENELİ
AÇILAN SANDIK ORANI
%100,0
KATILIM ORANI
%84,7
  • Ana Sayfa
  • İLLER
  • BÖLGELER
  • PARTİLER
  • ADAYLAR
  • TÜM SEÇİMLER
  • Veriler 60 saniye sonra yenilenecek
    YENİLE
SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BAŞKAN ADAYLARI
Ekrem Yüce
Ekrem Yüce
AK Parti AK Parti
İsmahil Kılıç
İsmahil Kılıç
CHP CHP
Necati Eker
Necati Eker
DSP DSP
Fuat Özbay
Fuat Özbay
BTP BTP
Suat Ungan
Suat Ungan
TKP TKP
Fahrettin Abay
Fahrettin Abay
SP SP
Cengiz Karabaş
Cengiz Karabaş
DP DP
Cem Bükülmez
Cem Bükülmez
BĞMSZ BĞMSZ
Murat Taksim
Murat Taksim
BĞMSZ BĞMSZ
Mustafa Kaşkaş
Mustafa Kaşkaş
BĞMSZ BĞMSZ
Selim Çatallar
Selim Çatallar
BĞMSZ BĞMSZ
Yaşar Karataş
Yaşar Karataş
HDP HDP
Ali Aşkar
Ali Aşkar
VATAN VATAN
Cihan Kolip
Cihan Kolip
İYİ Parti İYİ Parti
FERİZLİ İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
İsmail Gündoğdu
İsmail Gündoğdu
AK Parti
Ümit Özdemir
Ümit Özdemir
DSP
Ramazan Demiroğlu
Ramazan Demiroğlu
BBP
Haydar Hüseyin Özcan
Haydar Hüseyin Özcan
BTP
Halim Aşık
Halim Aşık
SP
Zeki Kuru
Zeki Kuru
DP
Serhat Çiçek
Serhat Çiçek
İYİ Parti
SÖĞÜTLÜ İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Koray Oktay Özten
Koray Oktay Özten
AK Parti
Ferda İlter
Ferda İlter
CHP
Gülten Sert
Gülten Sert
DSP
Hatice Yılmaz
Hatice Yılmaz
BBP
Saadet Özdemir
Saadet Özdemir
BTP
Özdemir Özcan
Özdemir Özcan
SP
Ali Köken
Ali Köken
DP
AKYAZI İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Bilal Soykan
Bilal Soykan
AK Parti
Nayim Yolçu
Nayim Yolçu
BBP
Süleyman Pekdemir
Süleyman Pekdemir
BTP
Selman Demirtaş
Selman Demirtaş
SP
Erol Erdem
Erol Erdem
DP
Adem Güner
Adem Güner
İYİ Parti
GEYVE İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Murat Kaya
Murat Kaya
AK Parti
Kadir Kahyaoğlu
Kadir Kahyaoğlu
DSP
Mehmet Karcı
Mehmet Karcı
BBP
Mehmet Değer
Mehmet Değer
BTP
Fikret Özer
Fikret Özer
SP
Basri Bölükbaş
Basri Bölükbaş
DP
Atilla Zeytinoğlu
Atilla Zeytinoğlu
İYİ Parti
HENDEK İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Ali Kemal Sofu
Ali Kemal Sofu
AK Parti
Nizamettin Sağkol
Nizamettin Sağkol
DSP
Turgut Babaoğlu
Turgut Babaoğlu
BBP
Ahmet Sinan Kesici
Ahmet Sinan Kesici
BTP
Yasir Yüksek
Yasir Yüksek
SP
Gökhan Yusuf Yetimoğlu
Gökhan Yusuf Yetimoğlu
DP
Ahmet Merçan
Ahmet Merçan
İYİ Parti
KARAPÜRÇEK İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Orhan Yıldırım
Orhan Yıldırım
AK Parti
Nizamettin Yıldız
Nizamettin Yıldız
CHP
Hasan Cavit Karslı
Hasan Cavit Karslı
BBP
Suat Bel
Suat Bel
BTP
Mehmet Ali Gedik
Mehmet Ali Gedik
SP
KARASU İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
İshak Sarı
İshak Sarı
AK Parti
Kerem Erksoy
Kerem Erksoy
CHP
Mehmet İspiroğlu
Mehmet İspiroğlu
BBP
Caner Yatar
Caner Yatar
BTP
Kerim Ali Aksoy
Kerim Ali Aksoy
SP
KAYNARCA İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Murat Kefli
Murat Kefli
AK Parti
Nalan Akçay
Nalan Akçay
CHP
Mustafa Boğaz
Mustafa Boğaz
BBP
Ergün Öztürk
Ergün Öztürk
SP
İsa Soysal
İsa Soysal
DP
KOCAALİ İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Ahmet Acar
Ahmet Acar
AK Parti
Hüseyin Can
Hüseyin Can
BBP
Ziya Dinek
Ziya Dinek
BTP
Azem Emanet
Azem Emanet
SP
Kemal Din
Kemal Din
İYİ Parti
PAMUKOVA İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Cevat Keser
Cevat Keser
AK Parti
Hüseyin Eryiğit
Hüseyin Eryiğit
CHP
Zeki Gültekin
Zeki Gültekin
DSP
Gürbüz Pertev
Gürbüz Pertev
BBP
İsmail Hakkı Çapoğlu
İsmail Hakkı Çapoğlu
BTP
İbrahim Güven Övün
İbrahim Güven Övün
SP
İrfan Metin
İrfan Metin
BĞMSZ
SAPANCA İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Özcan Özen
Özcan Özen
AK Parti
Cengiz Çiçek
Cengiz Çiçek
CHP
Asiye Örden
Asiye Örden
DSP
Kadir Can
Kadir Can
BBP
Murat Bayraktar
Murat Bayraktar
BTP
Ömer Yaşar Çömlekçioğlu
Ömer Yaşar Çömlekçioğlu
SP
Hülya Lüleci
Hülya Lüleci
DP
Oya Arapoğlu
Oya Arapoğlu
BĞMSZ
ADAPAZARI İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Mutlu Işıksu
Mutlu Işıksu
AK Parti
Tanju Peker
Tanju Peker
DSP
Eray Yeşilçimen
Eray Yeşilçimen
BBP
Erol Sak
Erol Sak
BTP
Abidin Birinci
Abidin Birinci
SP
Ekrem Birer
Ekrem Birer
DP