Yukarı
* Seçim verileri AA tarafından verilmektedir. Kesin sonuçlar YSK tarafından açıklanacaktır.
TÜRKİYE GENELİ
AÇILAN SANDIK ORANI
%100,0
KATILIM ORANI
%84,7
  • Ana Sayfa
  • İLLER
  • BÖLGELER
  • PARTİLER
  • ADAYLAR
  • TÜM SEÇİMLER
  • Veriler 60 saniye sonra yenilenecek
    YENİLE
ISPARTA BAŞKAN ADAYLARI
Şükrü Başdeğirmen
Şükrü Başdeğirmen
AK Parti AK Parti
Yusuf Ziya Günaydın
Yusuf Ziya Günaydın
MHP MHP
Ahmet Çakmak
Ahmet Çakmak
DSP DSP
Levent Aybatılı
Levent Aybatılı
BBP BBP
Ahmet Demir
Ahmet Demir
BTP BTP
Uğur Yazıcı
Uğur Yazıcı
TKP TKP
Faruk Algınkılınç
Faruk Algınkılınç
SP SP
Cafer Özdemir
Cafer Özdemir
DP DP
Serkan Ağarlı
Serkan Ağarlı
BĞMSZ BĞMSZ
Melih Kahveci
Melih Kahveci
BĞMSZ BĞMSZ
İbrahim Perçin
İbrahim Perçin
VATAN VATAN
Gökmen Hakkı Gökmenoğlu
Gökmen Hakkı Gökmenoğlu
İYİ Parti İYİ Parti
AKSU İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Veli Kahraman
Veli Kahraman
AK Parti
Ali Kaya
Ali Kaya
CHP
Süleyman Uzun
Süleyman Uzun
MHP
İsmail Demiral
İsmail Demiral
BBP
Mehmet Ateş
Mehmet Ateş
BTP
Ömer Demiralay
Ömer Demiralay
SP
Mehmet Vehbi Oğuz
Mehmet Vehbi Oğuz
DP
ATABEY İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Tevfik Atasoy
Tevfik Atasoy
AK Parti
Aziz Eraslan
Aziz Eraslan
MHP
Zeki Uslu
Zeki Uslu
BBP
Cemal Kaplan
Cemal Kaplan
BTP
Ömer Ilğın
Ömer Ilğın
SP
Hasan Tosun
Hasan Tosun
İYİ Parti
EĞİRDİR İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Veli Gök
Veli Gök
AK Parti
Mehmet Kaş
Mehmet Kaş
CHP
Mustafa Baş
Mustafa Baş
MHP
Hayriye Yıldız
Hayriye Yıldız
BBP
Mustafa Çelikoğlu
Mustafa Çelikoğlu
BTP
Hasan Kaya
Hasan Kaya
SP
Murat Çakmak
Murat Çakmak
DP
Osman Nuri Özmeral
Osman Nuri Özmeral
BĞMSZ
Tuba Karaca
Tuba Karaca
İYİ Parti
GELENDOST İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Mehmet Sezgin
Mehmet Sezgin
AK Parti
Ömer Kolbaşı
Ömer Kolbaşı
MHP
Yunus Karagöz
Yunus Karagöz
BBP
Şemsi Celalettin Yolcu
Şemsi Celalettin Yolcu
BTP
Ali Demirbağ
Ali Demirbağ
SP
Necdet Satılmış
Necdet Satılmış
BĞMSZ
Mustafa Özmen
Mustafa Özmen
İYİ Parti
GÖNEN İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Vedat Kaya
Vedat Kaya
AK Parti
Osman Kesmen
Osman Kesmen
CHP
Ahmet Kaya
Ahmet Kaya
MHP
Mehmet Akçay
Mehmet Akçay
BBP
Mustafa Baş
Mustafa Baş
BTP
Süleyman Zengi
Süleyman Zengi
SP
KEÇİBORLU İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Yusuf Murat Parlak
Yusuf Murat Parlak
AK Parti
Osman Gürsel Türksoy
Osman Gürsel Türksoy
MHP
Salim Özmen
Salim Özmen
BBP
Sadık Pınar
Sadık Pınar
BTP
Ali Yavuz
Ali Yavuz
SP
İsmail Demir
İsmail Demir
İYİ Parti
SENİRKENT İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Kadir Heybeli
Kadir Heybeli
AK Parti
Ercan Yalçın
Ercan Yalçın
CHP
Ali Kalay
Ali Kalay
MHP
Aysel Tüver
Aysel Tüver
BBP
Fethi Bayram Yolcu
Fethi Bayram Yolcu
BTP
Yasin Çetin
Yasin Çetin
SP
Sami Noğay
Sami Noğay
DP
Nurullah Tandoğan Cabıoğlu
Nurullah Tandoğan Cabıoğlu
İYİ Parti
SÜTÇÜLER İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Mustafa Üstün
Mustafa Üstün
AK Parti
Mustafa Rıdvan Ertan
Mustafa Rıdvan Ertan
MHP
Şükrü Kaplan
Şükrü Kaplan
BTP
Gasım Aybay
Gasım Aybay
SP
Arif Demirkaya
Arif Demirkaya
İYİ Parti
ŞARKİKARAAĞAÇ İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
İsa Çarkacı
İsa Çarkacı
AK Parti
Sefa Arıkan
Sefa Arıkan
MHP
Mahmut Taşçı
Mahmut Taşçı
BTP
Mustafa Kulaklı
Mustafa Kulaklı
SP
Osman Ender Karataş
Osman Ender Karataş
DP
Sabire Fatma Özün
Sabire Fatma Özün
İYİ Parti
ULUBORLU İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Mehmet Ünverdi
Mehmet Ünverdi
AK Parti
Ali İhsan Akar
Ali İhsan Akar
MHP
Muhammet Andız
Muhammet Andız
BTP
Ali Soyçiçek
Ali Soyçiçek
SP
Rıza Dönel
Rıza Dönel
BĞMSZ
Mehmet Aziz Tuna
Mehmet Aziz Tuna
İYİ Parti
YALVAÇ İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Mustafa Eren
Mustafa Eren
AK Parti
Erkan Ünal
Erkan Ünal
CHP
Halil Hilmi Tütüncü
Halil Hilmi Tütüncü
MHP
Abdullah Emre Kaplan
Abdullah Emre Kaplan
BTP
Mücahid Gülcan
Mücahid Gülcan
SP
Tekin Bayram
Tekin Bayram
İYİ Parti
YENİŞARBADEMLİ İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Mehmet Özata
Mehmet Özata
AK Parti
Mustafa Erdem
Mustafa Erdem
CHP
Hakan Taşkın
Hakan Taşkın
BBP
Mustafa Horata
Mustafa Horata
BTP