Yukarı
* Seçim verileri AA tarafından verilmektedir. Kesin sonuçlar YSK tarafından açıklanacaktır.
TÜRKİYE GENELİ
AÇILAN SANDIK ORANI
%100,0
KATILIM ORANI
%84,7
  • Ana Sayfa
  • İLLER
  • BÖLGELER
  • PARTİLER
  • ADAYLAR
  • TÜM SEÇİMLER
  • Veriler 60 saniye sonra yenilenecek
    YENİLE
ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR BAŞKAN ADAYLARI
Burhan Sakallı
Burhan Sakallı
AK Parti AK Parti
Yılmaz Büyükerşen
Yılmaz Büyükerşen
CHP CHP
Dilara Tambova
Dilara Tambova
DSP DSP
Mehmet Ağırdil
Mehmet Ağırdil
BTP BTP
Fatih Beyaztaş
Fatih Beyaztaş
TKP TKP
Levent Baştürk
Levent Baştürk
SP SP
Nuri Ercan Tortop
Nuri Ercan Tortop
BĞMSZ BĞMSZ
Raif Eşkinat
Raif Eşkinat
VATAN VATAN
ALPU İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Rafet Demirtaş
Rafet Demirtaş
AK Parti
Gürbüz Güller
Gürbüz Güller
CHP
Salih Güven
Salih Güven
DSP
Emine Kufacı
Emine Kufacı
BTP
Ali Ulvi Büyükkıdan
Ali Ulvi Büyükkıdan
SP
Feride Bakşı
Feride Bakşı
DP
Yavuz Mansur Akyol
Yavuz Mansur Akyol
VATAN
BEYLİKOVA İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Özkan Alp
Özkan Alp
AK Parti
Tolga Savaş
Tolga Savaş
CHP
Ali Fuat Doğru
Ali Fuat Doğru
BBP
Ahmet Demir
Ahmet Demir
BTP
Sercan Gözegir
Sercan Gözegir
SP
Cengiz Çatıcı
Cengiz Çatıcı
VATAN
GÜNYÜZÜ İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Menderes Durgut
Menderes Durgut
AK Parti
Üstün Ünlü
Üstün Ünlü
BBP
Cemal Akdemir
Cemal Akdemir
BTP
Yücel İpek
Yücel İpek
SP
Selahattin Öter
Selahattin Öter
VATAN
HAN İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Vedat Çeliker
Vedat Çeliker
AK Parti
Erdal Şanlı
Erdal Şanlı
CHP
Yücel Özbek
Yücel Özbek
BTP
Sezer Özçesoy
Sezer Özçesoy
SP
Demet Uğur Yetkin
Demet Uğur Yetkin
VATAN
İNÖNÜ İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Kadir Bozkurt
Kadir Bozkurt
AK Parti
İsmail Karaköse
İsmail Karaköse
CHP
Engin Çamoğlu
Engin Çamoğlu
DSP
Önder Çelikli
Önder Çelikli
BBP
Ayhan Oral
Ayhan Oral
BTP
Zeliha Çuhadaroğlu
Zeliha Çuhadaroğlu
SP
Hasan Hüseyin Kaya
Hasan Hüseyin Kaya
DP
Ali Erol
Ali Erol
BĞMSZ
İbrahim Aydoğan
İbrahim Aydoğan
VATAN
MAHMUDİYE İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Mustafa Arslan
Mustafa Arslan
AK Parti
İshak Gündoğan
İshak Gündoğan
CHP
Barış Özkartal
Barış Özkartal
DSP
Hatice Çelik İlközen
Hatice Çelik İlközen
BBP
Metin Yılmaz
Metin Yılmaz
BTP
Nihat Yılmaz
Nihat Yılmaz
SP
Fazıl Yıldırım
Fazıl Yıldırım
DP
Ayşe Güney
Ayşe Güney
BĞMSZ
Hüseyin Günhan
Hüseyin Günhan
VATAN
MİHALGAZİ İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Zeynep Akgün
Zeynep Akgün
AK Parti
Bülent Durna
Bülent Durna
CHP
Atilla Yalçın Yetişenel
Atilla Yalçın Yetişenel
DSP
Yusuf Sakarya
Yusuf Sakarya
BBP
Seda Ağırdil
Seda Ağırdil
BTP
Mehmet Bekar
Mehmet Bekar
SP
Sedat Sümbül
Sedat Sümbül
VATAN
SARICAKAYA İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Hüseyin Çam
Hüseyin Çam
AK Parti
Şafak Atay
Şafak Atay
CHP
Kazım Kayar
Kazım Kayar
DSP
Müjdad Yüksel
Müjdad Yüksel
BBP
Demet Çobanoğlu
Demet Çobanoğlu
BTP
Suat Diri
Suat Diri
SP
Erdoğan Fıratlı
Erdoğan Fıratlı
VATAN
SEYİTGAZİ İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Hasan Kalın
Hasan Kalın
AK Parti
Uğur Tepe
Uğur Tepe
CHP
Erhan Ersoy
Erhan Ersoy
DSP
Fuat Gündüz
Fuat Gündüz
BBP
Mehmet Bural
Mehmet Bural
BTP
Turgay Koçyiğit
Turgay Koçyiğit
SP
Meserret Doğan
Meserret Doğan
VATAN
SİVRİHİSAR İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Hamid Yüzügüllü
Hamid Yüzügüllü
AK Parti
Mustafa Somuncu
Mustafa Somuncu
DSP
Mehmet Çini
Mehmet Çini
BBP
Abdurrahman İbiş
Abdurrahman İbiş
BTP
İdris Kaçar
İdris Kaçar
SP
Habil Dökmeci
Habil Dökmeci
DP
Ahmet Karatepe
Ahmet Karatepe
VATAN
Hüseyin Çantaş
Hüseyin Çantaş
İYİ Parti
ODUNPAZARI İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Volkan Doğan
Volkan Doğan
AK Parti
Kazım Kurt
Kazım Kurt
CHP
Fatih Altaş
Fatih Altaş
DSP
Celal Öz
Celal Öz
BTP
İbrahim Haydar Büyükeren
İbrahim Haydar Büyükeren
SP
Serdar Demirhan
Serdar Demirhan
DP
Mustafa Erdönmez
Mustafa Erdönmez
VATAN
Salih Karabacak
Salih Karabacak
İYİ Parti
TEPEBAŞI İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Hasan Tuç
Hasan Tuç