Yukarı
* Seçim verileri AA tarafından verilmektedir. Kesin sonuçlar YSK tarafından açıklanacaktır.
TÜRKİYE GENELİ
AÇILAN SANDIK ORANI
%100,0
KATILIM ORANI
%84,7
  • Ana Sayfa
  • İLLER
  • BÖLGELER
  • PARTİLER
  • ADAYLAR
  • TÜM SEÇİMLER
  • Veriler 60 saniye sonra yenilenecek
    YENİLE
İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BAŞKAN ADAYLARI
Binali Yıldırım
Binali Yıldırım
AK Parti AK Parti
Ekrem İmamoğlu
Ekrem İmamoğlu
CHP CHP
Muammer Aydın
Muammer Aydın
DSP DSP
Selim Kotil
Selim Kotil
BTP BTP
Zehra Güner Karaoğlu
Zehra Güner Karaoğlu
TKP TKP
Necdet Gökçınar
Necdet Gökçınar
SP SP
Ersan Gökgöz
Ersan Gökgöz
DP DP
Özge Akman
Özge Akman
BĞMSZ BĞMSZ
Dursunali Bacıoğlu
Dursunali Bacıoğlu
BĞMSZ BĞMSZ
Vedat Öztürk
Vedat Öztürk
BĞMSZ BĞMSZ
Hüseyin Karabulut
Hüseyin Karabulut
BĞMSZ BĞMSZ
Ahmet Çördük
Ahmet Çördük
BĞMSZ BĞMSZ
Muhammet Ali Canca
Muhammet Ali Canca
BĞMSZ BĞMSZ
Mehmet Yıldız
Mehmet Yıldız
BĞMSZ BĞMSZ
Güldes Önkoyun
Güldes Önkoyun
BĞMSZ BĞMSZ
Hasan Atasoy Torun
Hasan Atasoy Torun
BĞMSZ BĞMSZ
Memet Ali Aydoğmuş
Memet Ali Aydoğmuş
BĞMSZ BĞMSZ
Lütfü Yılmaz
Lütfü Yılmaz
BĞMSZ BĞMSZ
Seçkin İlker
Seçkin İlker
BĞMSZ BĞMSZ
Halef Alp
Halef Alp
BĞMSZ BĞMSZ
Özkan Mustafa Küçükkural
Özkan Mustafa Küçükkural
BĞMSZ BĞMSZ
Fatma Ragibe Kanıkuru Loğoğlu
Fatma Ragibe Kanıkuru Loğoğlu
BĞMSZ BĞMSZ
Hazer Oruç Kaya
Hazer Oruç Kaya
BĞMSZ BĞMSZ
Burhan Erol
Burhan Erol
BĞMSZ BĞMSZ
Doğan Duman
Doğan Duman
BĞMSZ BĞMSZ
Aysel Tekerek
Aysel Tekerek
BĞMSZ BĞMSZ
Ali Rıza Kansız
Ali Rıza Kansız
BĞMSZ BĞMSZ
Abdulcelil Gülap
Abdulcelil Gülap
BĞMSZ BĞMSZ
Oruç Karacık
Oruç Karacık
BĞMSZ BĞMSZ
Mehmet Celal Baykara
Mehmet Celal Baykara
BĞMSZ BĞMSZ
Burak Kadıoğlu
Burak Kadıoğlu
BĞMSZ BĞMSZ
Mustafa İlker Yücel
Mustafa İlker Yücel
VATAN VATAN
ADALAR İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Özlem Öztekin Vural
Özlem Öztekin Vural
AK Parti
Erdem Gül
Erdem Gül
CHP
Coşkun Özden
Coşkun Özden
DSP
Taner Önel
Taner Önel
BTP
Hakan Aktaş
Hakan Aktaş
SP
Memet Orhan Şenoğlu
Memet Orhan Şenoğlu
VATAN
AVCILAR İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Abdülhakim İbrahim Ulusoy
Abdülhakim İbrahim Ulusoy
AK Parti
Turan Hançerli
Turan Hançerli
CHP
Hanay Handan Toprak Benli
Hanay Handan Toprak Benli
DSP
Selahaddin Şavur
Selahaddin Şavur
BBP
Burak Tilev
Burak Tilev
BTP
Mücahit Karlı
Mücahit Karlı
SP
Serdal Ural
Serdal Ural
DP
Savaş Karabulut
Savaş Karabulut
BĞMSZ
Naki Demir
Naki Demir
VATAN
BAĞCILAR İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Lokman Çağırıcı
Lokman Çağırıcı
AK Parti
Eyüp Ali Özdemir
Eyüp Ali Özdemir
DSP
Bülent Şahin
Bülent Şahin
BBP
Aziz Karaca
Aziz Karaca
BTP
Ekrem Çağlar
Ekrem Çağlar
TKP
Şakir Şahin
Şakir Şahin
SP
Abuzer Mutlu
Abuzer Mutlu
DP
Atilla Ergül
Atilla Ergül
BĞMSZ
Onur Özkan
Onur Özkan
BĞMSZ
Hüda Kaya
Hüda Kaya
HDP
İlker Işık
İlker Işık
VATAN
Muhammet Bayram
Muhammet Bayram
İYİ Parti
BAHÇELİEVLER İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Hakan Bahadır
Hakan Bahadır
AK Parti
Mehmet Ali Özkan
Mehmet Ali Özkan
CHP
Sema Men
Sema Men
DSP
Serkan Karacaoğlu
Serkan Karacaoğlu
BBP
Murat Gülen
Murat Gülen
BTP
Yaşar Avcı
Yaşar Avcı
SP
Galip Karayiğit
Galip Karayiğit
DP
Cem Doğan
Cem Doğan
VATAN
BAKIRKÖY İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Mehmet Umur
Mehmet Umur
AK Parti
Bülent Kerimoğlu
Bülent Kerimoğlu
CHP
Ali Fatinoğlu
Ali Fatinoğlu
DSP
Hakan Rona
Hakan Rona
BTP
Orhan Gökdemir
Orhan Gökdemir
TKP
Adnan Şahin
Adnan Şahin
SP
Necmettin Dönmez
Necmettin Dönmez
DP
Mehmet Görgülü
Mehmet Görgülü
BĞMSZ
Hilmi Ateş Ünalerzen
Hilmi Ateş Ünalerzen
İYİ Parti
BAYRAMPAŞA İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Atila Aydıner
Atila Aydıner
AK Parti
Remzi Albayrak
Remzi Albayrak
CHP
Ersin Bilal
Ersin Bilal
DSP
Mehmet Ceylan
Mehmet Ceylan
BBP
Mithat Kandemir
Mithat Kandemir
BTP
İsmail Acar
İsmail Acar
SP
Mehmet Küçükcömmen
Mehmet Küçükcömmen
BĞMSZ
Mehmet Can Bölek
Mehmet Can Bölek
HDP
Teoman Alili
Teoman Alili
VATAN
BEYKOZ İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Murat Aydın
Murat Aydın
AK Parti
Coşkun Tosun
Coşkun Tosun
CHP
İbrahim Uysal
İbrahim Uysal
DSP
Abdullah Demirel
Abdullah Demirel
BBP
İrfan Şahin
İrfan Şahin
BTP
Mehmet Murat Dilek
Mehmet Murat Dilek
TKP
<
Muharrem Kaşıtoğlu
Muharrem Kaşıtoğlu
SP