Yukarı
* Seçim verileri AA tarafından verilmektedir. Kesin sonuçlar YSK tarafından açıklanacaktır.
TÜRKİYE GENELİ
AÇILAN SANDIK ORANI
%100,0
KATILIM ORANI
%84,7
  • Ana Sayfa
  • İLLER
  • BÖLGELER
  • PARTİLER
  • ADAYLAR
  • TÜM SEÇİMLER
  • Veriler 60 saniye sonra yenilenecek
    YENİLE
BURSA BÜYÜKŞEHİR BAŞKAN ADAYLARI
Alinur Aktaş
Alinur Aktaş
AK Parti AK Parti
Mustafa Bozbey
Mustafa Bozbey
CHP CHP
Ahmet Murat Özbilge
Ahmet Murat Özbilge
DSP DSP
Şevket Tamaç
Şevket Tamaç
BTP BTP
Mehmet Yavuzkan
Mehmet Yavuzkan
TKP TKP
Mehmet Atmaca
Mehmet Atmaca
SP SP
Metin Engin
Metin Engin
DP DP
Osman Uğur
Osman Uğur
BĞMSZ BĞMSZ
Suna Soydaş Fırat
Suna Soydaş Fırat
VATAN VATAN
NİLÜFER İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Necati Şahin
Necati Şahin
AK Parti
Turgay Erdem
Turgay Erdem
CHP
İbrahim Alkaya
İbrahim Alkaya
DSP
Serdal Hisar
Serdal Hisar
BTP
Mehmet Cihan Terzioğlu
Mehmet Cihan Terzioğlu
SP
Muhittin Değirmenci
Muhittin Değirmenci
DP
Mustafa Enver Yılmaz
Mustafa Enver Yılmaz
VATAN
YILDIRIM İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Oktay Yılmaz
Oktay Yılmaz
AK Parti
Özgür Erdursun
Özgür Erdursun
CHP
Bahattin Kuşoğlu
Bahattin Kuşoğlu
DSP
Ayhan Özbek
Ayhan Özbek
BBP
Hasan Kazanci
Hasan Kazanci
BTP
Sadettin Sadi Sesli
Sadettin Sadi Sesli
SP
Mustafa Ertemür
Mustafa Ertemür
DP
Muammer Akın
Muammer Akın
BĞMSZ
Arzu Bitirgiç
Arzu Bitirgiç
VATAN
OSMANGAZİ İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Mustafa Dündar
Mustafa Dündar
AK Parti
Erkan Aydın
Erkan Aydın
CHP
Kıvanç Bozacı
Kıvanç Bozacı
DSP
Şaban Demir
Şaban Demir
BBP
Hakan Özkul
Hakan Özkul
BTP
Gökhan Gerçek
Gökhan Gerçek
SP
Nazif Kara
Nazif Kara
DP
Doğan Atasoy
Doğan Atasoy
VATAN
BÜYÜKORHAN İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Ahmet Korkmaz
Ahmet Korkmaz
AK Parti
Hilmi Küçük
Hilmi Küçük
DSP
Özcan Cengiz
Özcan Cengiz
BTP
İsmail Şaşkın
İsmail Şaşkın
SP
Ali Osman Makar
Ali Osman Makar
DP
Aydın Keleşoğlu
Aydın Keleşoğlu
VATAN
Kamil Mehmet Acaroğlu
Kamil Mehmet Acaroğlu
İYİ Parti
GEMLİK İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Berkay Bulut
Berkay Bulut
AK Parti
Mehmet Uğur Sertaslan
Mehmet Uğur Sertaslan
CHP
Ahmet Yılmaztürk
Ahmet Yılmaztürk
DSP
Hacı Ömer Yavuz
Hacı Ömer Yavuz
BBP
Ali Yetkin
Ali Yetkin
BTP
Adnan Bıyıklı
Adnan Bıyıklı
SP
Sadullah Gülşen
Sadullah Gülşen
DP
Canan Bölük
Canan Bölük
VATAN
GÜRSU İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Mustafa Işık
Mustafa Işık
AK Parti
Funda Türkcoş Pekiner
Funda Türkcoş Pekiner
CHP
Hüseyin Cinemre
Hüseyin Cinemre
DSP
Ergün Koçak
Ergün Koçak
BTP
Reşat Kumbasar
Reşat Kumbasar
SP
Erkan Özkan
Erkan Özkan
DP
Osman Erinç
Osman Erinç
VATAN
HARMANCIK İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Yılmaz Ataş
Yılmaz Ataş
AK Parti
Ahmet Tufan
Ahmet Tufan
CHP
Layik Köksaldı
Layik Köksaldı
DSP
Cemil Bektaş
Cemil Bektaş
BTP
Ahmet Kaya
Ahmet Kaya
SP
Talip Makar
Talip Makar
DP
Gülşah Öztürk
Gülşah Öztürk
VATAN
İZNİK İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Kağan Mehmet Usta
Kağan Mehmet Usta
AK Parti
Cemal Güneş
Cemal Güneş
DSP
Muhammet Yeşilyurt
Muhammet Yeşilyurt
BTP
Mehmet Turan
Mehmet Turan
SP
Mustafa Bilgiç
Mustafa Bilgiç
DP
Hamdi Tekdemir
Hamdi Tekdemir
VATAN
Kenan Karakaş
Kenan Karakaş
İYİ Parti
İNEGÖL İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Alper Taban
Alper Taban
AK Parti
Halil Büyükışıklar
Halil Büyükışıklar
DSP
Selahattin Çelt
Selahattin Çelt
BBP
Erhan Doğan
Erhan Doğan
BTP
Hasan Eroğlu
Hasan Eroğlu
SP
Aydın Savaş
Aydın Savaş
DP
Adem Cepe
Adem Cepe
BĞMSZ
Kani Ahmet Erbay
Kani Ahmet Erbay
BĞMSZ
Kemal Doğan
Kemal Doğan
HDP
Mehmet Atlı
Mehmet Atlı
VATAN
Hakan Özdemir
Hakan Özdemir
İYİ Parti
KARACABEY İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Ali Özkan
Ali Özkan
AK Parti
Mehmet Yaşar Anteplioğlu
Mehmet Yaşar Anteplioğlu
BTP
Zeynel Abidin Koçak
Zeynel Abidin Koçak
SP
Ergün Koç
Ergün Koç
DP
Rifat Narhın
Rifat Narhın
VATAN
Ayhan Tayfur
Ayhan Tayfur
İYİ Parti
KELES İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Mehmet Keskin
Mehmet Keskin
AK Parti
Ali Garaçoğlu
Ali Garaçoğlu