Yukarı
* Seçim verileri AA tarafından verilmektedir. Kesin sonuçlar YSK tarafından açıklanacaktır.
TÜRKİYE GENELİ
AÇILAN SANDIK ORANI
%100,0
KATILIM ORANI
%84,7
  • Ana Sayfa
  • İLLER
  • BÖLGELER
  • PARTİLER
  • ADAYLAR
  • TÜM SEÇİMLER
  • Veriler 60 saniye sonra yenilenecek
    YENİLE
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BAŞKAN ADAYLARI
Osman Zolan
Osman Zolan
AK Parti AK Parti
Yaşar Kayrakçı
Yaşar Kayrakçı
DSP DSP
Turgay Urgan
Turgay Urgan
BTP BTP
Özgür Dağ
Özgür Dağ
TKP TKP
Süleyman Demirel
Süleyman Demirel
SP SP
Aykut Yıldırım
Aykut Yıldırım
DP DP
Mehmet Uğur Tatar
Mehmet Uğur Tatar
BĞMSZ BĞMSZ
Mehmet Kırgız
Mehmet Kırgız
BĞMSZ BĞMSZ
Şerife Yıldırım
Şerife Yıldırım
HDP HDP
Mustafa Güleç
Mustafa Güleç
VATAN VATAN
Ümit Bahtiyar
Ümit Bahtiyar
İYİ Parti İYİ Parti
ACIPAYAM İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Hulusi Şevkan
Hulusi Şevkan
AK Parti
Alim Arslan
Alim Arslan
CHP
Halil İbrahim Yılmaz
Halil İbrahim Yılmaz
BBP
Mehmet Yağaş
Mehmet Yağaş
BTP
Mehmet Yıldız
Mehmet Yıldız
SP
Hulki İlhan
Hulki İlhan
DP
Ramazan Tekin
Ramazan Tekin
VATAN
BABADAĞ İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Salim Demirezen
Salim Demirezen
AK Parti
Ali Atlı
Ali Atlı
CHP
Bilent Dedemoğlu
Bilent Dedemoğlu
BBP
Gülhanım Ayyıldız
Gülhanım Ayyıldız
BTP
Bilal Osman Zeybek
Bilal Osman Zeybek
SP
Serdar Çeliktaş
Serdar Çeliktaş
DP
Fuat Üstündağ
Fuat Üstündağ
BĞMSZ
Ali Direnç
Ali Direnç
VATAN
BAKLAN İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Yusuf Gülsever
Yusuf Gülsever
AK Parti
Muhammet Kalkan
Muhammet Kalkan
BBP
Fatime Şimşek
Fatime Şimşek
BTP
Fatih Candan
Fatih Candan
SP
Nail Aycan
Nail Aycan
DP
Adil Ünalan
Adil Ünalan
VATAN
Hakan Orhan
Hakan Orhan
İYİ Parti
BEKİLLİ İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Mustafa Çoban
Mustafa Çoban
AK Parti
Türkan Keyik
Türkan Keyik
CHP
Hasan Hüseyin Dede
Hasan Hüseyin Dede
DSP
Tuncay Urgan
Tuncay Urgan
BTP
Mehmet Kısaç
Mehmet Kısaç
SP
Osman Kaçar
Osman Kaçar
DP
BEYAĞAÇ İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Mustafa Akçay
Mustafa Akçay
AK Parti
Rahmi Adak
Rahmi Adak
BTP
Muhammet Fatih Tabak
Muhammet Fatih Tabak
SP
Hakan Sert
Hakan Sert
DP
Sıddık Ertürk
Sıddık Ertürk
VATAN
Rifat Pürdik
Rifat Pürdik
İYİ Parti
BOZKURT İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Hamdi Cin
Hamdi Cin
AK Parti
Birsen Çelik
Birsen Çelik
CHP
Musa Gürsoy
Musa Gürsoy
DSP
Oğuz Merdoğlu
Oğuz Merdoğlu
BBP
Mehmet Çetinkaya
Mehmet Çetinkaya
BTP
İlhan Kabak
İlhan Kabak
SP
Davut Şengün
Davut Şengün
DP
Halis Özkan
Halis Özkan
VATAN
ÇAMELİ İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Cengiz Arslan
Cengiz Arslan
AK Parti
Bülent Aksöl
Bülent Aksöl
BTP
Mevlüt Sönmez
Mevlüt Sönmez
SP
Zeynel Göymen
Zeynel Göymen
DP
Muhterem Çetin
Muhterem Çetin
VATAN
Ender Yılmaz
Ender Yılmaz
İYİ Parti
ÇARDAK İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Hüsnü Yılmaz
Hüsnü Yılmaz
AK Parti
Yasemin Usta
Yasemin Usta
BTP
Bürhan Tokay
Bürhan Tokay
SP
Mahmut Öztürk
Mahmut Öztürk
DP
Mesut Yılan
Mesut Yılan
VATAN
Alaettin Tagay
Alaettin Tagay
İYİ Parti
ÇİVRİL İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Niyazi Vural
Niyazi Vural
AK Parti
Ömer Köseoğlu
Ömer Köseoğlu
CHP
Umut Savar
Umut Savar
BTP
Murat Sarı
Murat Sarı
SP
Başak Sert
Başak Sert
DP
Ergun Çiftçi
Ergun Çiftçi
BĞMSZ
Nevzat Erim
Nevzat Erim
VATAN
GÜNEY İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Halil Ayhan
Halil Ayhan
AK Parti
Mustafa Urtekin
Mustafa Urtekin
CHP
İsmail Sağer
İsmail Sağer
BTP
Sadık Deligöz
Sadık Deligöz
SP
Halil Durutürk
Halil Durutürk
DP
HONAZ İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Turgut Devecioğlu
Turgut Devecioğlu
AK Parti
Yüksel Kepenek
Yüksel Kepenek
CHP
Hakan Cengiz
Hakan Cengiz
BTP
Nail Şimşek
Nail Şimşek
SP
Yılmaz Ballı
Yılmaz Ballı
DP
Ahmet Gündüz
Ahmet Gündüz
VATAN
KALE İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Mehmet Salih Sağınç
Mehmet Salih Sağınç
AK Parti
Serhan Kasar
Serhan Kasar
BTP
Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz
SP
Erkan Hayla
Erkan Hayla
DP
Kadir Horzum
Kadir Horzum
VATAN