Yukarı
* Seçim verileri AA tarafından verilmektedir. Kesin sonuçlar YSK tarafından açıklanacaktır.
TÜRKİYE GENELİ
AÇILAN SANDIK ORANI
%100,0
KATILIM ORANI
%84,7
  • Ana Sayfa
  • İLLER
  • BÖLGELER
  • PARTİLER
  • ADAYLAR
  • TÜM SEÇİMLER
  • Veriler 60 saniye sonra yenilenecek
    YENİLE
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BAŞKAN ADAYLARI
Cumali Atilla
Cumali Atilla
AK Parti AK Parti
Veysi Aghan
Veysi Aghan
CHP CHP
Ali Artun
Ali Artun
DSP DSP
Eyyüp Aslan
Eyyüp Aslan
BTP BTP
Ahmet Kesen
Ahmet Kesen
TKP TKP
Fesih Bozan
Fesih Bozan
SP SP
Hamdusena Acun
Hamdusena Acun
BĞMSZ BĞMSZ
Sebğatullah Seydaoğlu
Sebğatullah Seydaoğlu
BĞMSZ BĞMSZ
Sait Aydoğmuş
Sait Aydoğmuş
BĞMSZ BĞMSZ
Daylan Karadaş
Daylan Karadaş
BĞMSZ BĞMSZ
Hasan Sancar
Hasan Sancar
BĞMSZ BĞMSZ
Adnan Selçuk Mızraklı
Adnan Selçuk Mızraklı
HDP HDP
Bayram Yurtçiçek
Bayram Yurtçiçek
VATAN VATAN
BİSMİL İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Mustafa Kemal Arslan
Mustafa Kemal Arslan
AK Parti
Selim Yılmaz
Selim Yılmaz
CHP
Tuba Artun
Tuba Artun
DSP
Sibel Kılıç
Sibel Kılıç
BTP
Mehmet Emin Albayrak
Mehmet Emin Albayrak
SP
Orhan Ayaz
Orhan Ayaz
HDP
ÇERMİK İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Şehmus Karamehmetoğlu
Şehmus Karamehmetoğlu
AK Parti
Hamza Ekinci
Hamza Ekinci
CHP
Nurettin Akdağ
Nurettin Akdağ
DSP
Zeynep Hacer Özilhan
Zeynep Hacer Özilhan
BTP
Sehit Kaya
Sehit Kaya
SP
Muharrem Şahin
Muharrem Şahin
HDP
ÇINAR İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Yusuf Durmaz
Yusuf Durmaz
AK Parti
Muharrem Öztürk
Muharrem Öztürk
CHP
Mehmet Abakay
Mehmet Abakay
DSP
Ahmet Türkoğlu
Ahmet Türkoğlu
BBP
Yasin Aslan
Yasin Aslan
BTP
Mahmut Delil
Mahmut Delil
SP
Behzat Altunakar
Behzat Altunakar
BĞMSZ
Bedri Kaya
Bedri Kaya
HDP
ÇÜNGÜŞ İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Zübeyir Arslanca
Zübeyir Arslanca
AK Parti
Muhiddin Yıldırım
Muhiddin Yıldırım
CHP
Meryem İlik
Meryem İlik
BTP
Ali Suat Akmeşe
Ali Suat Akmeşe
SP
Vahap Günay
Vahap Günay
HDP
DİCLE İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Halit Aydın
Halit Aydın
AK Parti
Nasır Aydın
Nasır Aydın
CHP
Sevde Kılıç
Sevde Kılıç
BTP
Abdulkadir Araz
Abdulkadir Araz
SP
Abdulhalim Tan
Abdulhalim Tan
BĞMSZ
Felat Aygören
Felat Aygören
HDP
EĞİL İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Mehmet Karakaş
Mehmet Karakaş
AK Parti
Ahmet Aktay
Ahmet Aktay
CHP
Saadet Doğan
Saadet Doğan
BTP
Sait Tutuş
Sait Tutuş
SP
Bedri Taş
Bedri Taş
BĞMSZ
Mustafa Akkul
Mustafa Akkul
HDP
ERGANİ İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Abdulvahit Güvensen
Abdulvahit Güvensen
AK Parti
Hasan Kılıç
Hasan Kılıç
CHP
Süleyman Çevik
Süleyman Çevik
DSP
Havva Irmak
Havva Irmak
BTP
Abdurrahim Ergin
Abdurrahim Ergin
SP
Mehmet Ali Yaşar
Mehmet Ali Yaşar
BĞMSZ
Mehmet Kaçar
Mehmet Kaçar
BĞMSZ
Ahmet Kaya
Ahmet Kaya
HDP
HANİ İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
İbrahim Lale
İbrahim Lale
AK Parti
Emre Barç
Emre Barç
CHP
Fatıma Zehra Bıyıklı
Fatıma Zehra Bıyıklı
BTP
Ali Aktay
Ali Aktay
SP
Cemal Satı
Cemal Satı
HDP
HAZRO İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Kemal Mehmetoğlu
Kemal Mehmetoğlu
AK Parti
Abdullah Kaplama
Abdullah Kaplama
CHP
Hacer Tuğ
Hacer Tuğ
BTP
Fahri Kızılel
Fahri Kızılel
SP
Ahmet Çevik
Ahmet Çevik
HDP
KOCAKÖY İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Eşref Türe
Eşref Türe
AK Parti
Muhyettin Çelik
Muhyettin Çelik
CHP
Nuray Karataşoğlu
Nuray Karataşoğlu
BTP
Hacı Aktoprak
Hacı Aktoprak
SP
Salim Çan
Salim Çan
BĞMSZ
Rojda Nazlier
Rojda Nazlier
HDP
KULP İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Feyzullah Şimşek
Feyzullah Şimşek
AK Parti
Mehmet İhsan Sancar
Mehmet İhsan Sancar
CHP
Yasemin Türkcan
Yasemin Türkcan
BTP
Yusuf Yıldırım
Yusuf Yıldırım
SP
Veysel Çelik
Veysel Çelik
BĞMSZ
Mehmet Fatih Taş
Mehmet Fatih Taş
HDP
LİCE İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Ethem Bahri Anlı
Ethem Bahri Anlı
AK Parti
Tarık Akdemir
Tarık Akdemir
CHP
Şerife Çetin
Şerife Çetin
BTP
Çetin Aslan
Çetin Aslan
SP
Yusuf Bozarslan
Yusuf Bozarslan
BĞMSZ
Tarık Mercan
Tarık Mercan
HDP
SİLVAN İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
İskan Cihangir
İskan Cihangir
AK Parti
Gülistan Baysal
Gülistan Baysal
CHP