Yukarı
* Seçim verileri AA tarafından verilmektedir. Kesin sonuçlar YSK tarafından açıklanacaktır.
TÜRKİYE GENELİ
AÇILAN SANDIK ORANI
%100,0
KATILIM ORANI
%84,7
  • Ana Sayfa
  • İLLER
  • BÖLGELER
  • PARTİLER
  • ADAYLAR
  • TÜM SEÇİMLER
  • Veriler 60 saniye sonra yenilenecek
    YENİLE
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BAŞKAN ADAYLARI
Mehmet Özhaseki
Mehmet Özhaseki
AK Parti AK Parti
Mansur Yavaş
Mansur Yavaş
CHP CHP
Haydar Yılmaz
Haydar Yılmaz
DSP DSP
Mustafa Pak
Mustafa Pak
BTP BTP
Fatma Korur
Fatma Korur
TKP TKP
Mesut Doğan
Mesut Doğan
SP SP
Sabit Tekin
Sabit Tekin
BĞMSZ BĞMSZ
Mehmet Cerit
Mehmet Cerit
BĞMSZ BĞMSZ
Meriç Meydan
Meriç Meydan
BĞMSZ BĞMSZ
Mehmet Hoşoğlu
Mehmet Hoşoğlu
BĞMSZ BĞMSZ
Recep Gökyer
Recep Gökyer
BĞMSZ BĞMSZ
Tülin Oygür
Tülin Oygür
VATAN VATAN
ALTINDAĞ İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Asım Balcı
Asım Balcı
AK Parti
Aydın Solhan
Aydın Solhan
DSP
Enver Yılmaz
Enver Yılmaz
BBP
Haydar Yıldız
Haydar Yıldız
BTP
Yusuf Şaylan
Yusuf Şaylan
TKP
Cemal Sertkaya
Cemal Sertkaya
SP
Murat Gedikbaş
Murat Gedikbaş
DP
Murat Kandemir
Murat Kandemir
BĞMSZ
Sefa Koçoğlu
Sefa Koçoğlu
VATAN
Hasan Yalçıntaş
Hasan Yalçıntaş
İYİ Parti
ÇANKAYA İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Amber Türkmen
Amber Türkmen
AK Parti
Alper Taşdelen
Alper Taşdelen
CHP
Erol Koçoğlu
Erol Koçoğlu
BBP
Murat Özilhan
Murat Özilhan
BTP
Hasan Çıplak
Hasan Çıplak
SP
Abdullah Canbulat
Abdullah Canbulat
DP
Filiz Kerestecioğlu Demir
Filiz Kerestecioğlu Demir
HDP
Hasan Fırat Kayaönü
Hasan Fırat Kayaönü
VATAN
KEÇİÖREN İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Turgut Altınok
Turgut Altınok
AK Parti
Kenan Üşenmez
Kenan Üşenmez
DSP
Mevlüt Emre Vona
Mevlüt Emre Vona
BTP
İsmail Murşil
İsmail Murşil
TKP
Davut Açıkgöz
Davut Açıkgöz
SP
Hatice Özkan
Hatice Özkan
DP
Diyadin Fırat
Diyadin Fırat
HDP
Murat Ünal
Murat Ünal
VATAN
Güçlü Şenel
Güçlü Şenel
İYİ Parti
MAMAK İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Murat Köse
Murat Köse
AK Parti
Adnan Demirci
Adnan Demirci
CHP
Ali Türksoy
Ali Türksoy
DSP
Hüseyin Kuloğlu
Hüseyin Kuloğlu
BTP
Seyitmehmet Karagülle
Seyitmehmet Karagülle
SP
Arif Varmış
Arif Varmış
DP
Ümit Kızılpınar
Ümit Kızılpınar
BĞMSZ
Mustafa Güner
Mustafa Güner
BĞMSZ
Şen Yazgan
Şen Yazgan
VATAN
SİNCAN İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Murat Ercan
Murat Ercan
AK Parti
Mahmut Akyol
Mahmut Akyol
DSP
Sabri Öz
Sabri Öz
BBP
Okan Özgür Özturan
Okan Özgür Özturan
BTP
Nadir Bakkal
Nadir Bakkal
TKP
Muhammet İbrahim Dilman
Muhammet İbrahim Dilman
SP
Mehmet Can
Mehmet Can
DP
Mehmet Ali Gürkaynak
Mehmet Ali Gürkaynak
BĞMSZ
Ferhat Gürkan
Ferhat Gürkan
BĞMSZ
Perihan Karagöllü
Perihan Karagöllü
VATAN
Mehmet Arslan
Mehmet Arslan
İYİ Parti
YENİMAHALLE İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Veysel Tiryaki
Veysel Tiryaki
AK Parti
Fethi Yaşar
Fethi Yaşar
CHP
Faik Ünal Silier
Faik Ünal Silier
BTP
Mehmet Şahin
Mehmet Şahin
SP
Mert Demirhan
Mert Demirhan
DP
AKYURT İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Hilal Ayık
Hilal Ayık
AK Parti
Hanife Uludağ
Hanife Uludağ
DSP
Lütfü Ercan
Lütfü Ercan
BBP
Ünal Tunçay
Ünal Tunçay
BTP
Yasin Çiftci
Yasin Çiftci
SP
Recep Kanbur
Recep Kanbur
BĞMSZ
Hakan Türkdağ
Hakan Türkdağ
BĞMSZ
Emilhan Güçlü
Emilhan Güçlü
VATAN
Selami Ünür
Selami Ünür
İYİ Parti
AYAŞ İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Burhan Demirbaş
Burhan Demirbaş
AK Parti
Ali Başkaraağaç
Ali Başkaraağaç
CHP
Ali Korçeren
Ali Korçeren
DSP
Turgut Karadere
Turgut Karadere
BTP
Cengiz Zeyrek
Cengiz Zeyrek
SP
Hayri Yorulmaz
Hayri Yorulmaz
DP
Nadire Kantarcıoğlu
Nadire Kantarcıoğlu
BĞMSZ
Hasan Dönmez
Hasan Dönmez
VATAN
BALA İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Ahmet Buran
Ahmet Buran
AK Parti
Ejder Onursal
Ejder Onursal
DSP
Bayram Güzel
Bayram Güzel
BTP
Soner Dalkıran
Soner Dalkıran
SP
Bülent Akbaş
Bülent Akbaş
HDP
Engin Baybaş
Engin Baybaş
VATAN
Necati Deli
Necati Deli
İYİ Parti
BEYPAZARI İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI