Yukarı
* Seçim verileri AA tarafından verilmektedir. Kesin sonuçlar YSK tarafından açıklanacaktır.
TÜRKİYE GENELİ
AÇILAN SANDIK ORANI
%100,0
KATILIM ORANI
%84,7
  • Ana Sayfa
  • İLLER
  • BÖLGELER
  • PARTİLER
  • ADAYLAR
  • TÜM SEÇİMLER
  • Veriler 60 saniye sonra yenilenecek
    YENİLE
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BAŞKAN ADAYLARI
Mehmet Sekmen
Mehmet Sekmen
AK Parti AK Parti
Mehmet Sait Şimşek
Mehmet Sait Şimşek
CHP CHP
Dilek Dengizek Ersanal
Dilek Dengizek Ersanal
DSP DSP
Ferit Aydemir
Ferit Aydemir
BTP BTP
Mehmet Kuzulugil
Mehmet Kuzulugil
TKP TKP
Atik Ağdağ
Atik Ağdağ
SP SP
Barış Kemaloğlu
Barış Kemaloğlu
HDP HDP
Nedim Gültekin
Nedim Gültekin
VATAN VATAN
Mahmut Uykusuz
Mahmut Uykusuz
İYİ Parti İYİ Parti
AŞKALE İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Ahmet Yaptırmış
Ahmet Yaptırmış
AK Parti
Cemal Karausta
Cemal Karausta
CHP
Reşat Güven
Reşat Güven
BTP
Yılmaz Bayrak
Yılmaz Bayrak
SP
Oğuz Karlıbel
Oğuz Karlıbel
VATAN
Fevzi Gürbüz
Fevzi Gürbüz
İYİ Parti
ÇAT İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Melik Yaşar
Melik Yaşar
AK Parti
Arif Hikmet Kılıç
Arif Hikmet Kılıç
CHP
Ömer Güler
Ömer Güler
BTP
Abdullah Culha
Abdullah Culha
TKP
Fuat Kurt
Fuat Kurt
SP
HINIS İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Erdoğan Eren
Erdoğan Eren
AK Parti
Abdülkadir Şahin
Abdülkadir Şahin
BTP
Zeki Demir
Zeki Demir
SP
Nurcan Felekoğlu
Nurcan Felekoğlu
HDP
HORASAN İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Abdulkadir Aydın
Abdulkadir Aydın
AK Parti
Mehmet Şahin
Mehmet Şahin
CHP
Önder Genç
Önder Genç
BBP
Eyüp Yıldırım
Eyüp Yıldırım
BTP
Ahmet Aydın
Ahmet Aydın
SP
Muammer Yılmaz
Muammer Yılmaz
HDP
Abdulhatem Bastem
Abdulhatem Bastem
İYİ Parti
KARAÇOBAN İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Sedat Gümüş
Sedat Gümüş
AK Parti
Bekir Yılan
Bekir Yılan
CHP
Haydar Mısır
Haydar Mısır
BTP
Engin Kuş
Engin Kuş
TKP
Mehmet Akif Kolikısa
Mehmet Akif Kolikısa
SP
Halit Uğun
Halit Uğun
HDP
KARAYAZI İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Sedat Karaduman
Sedat Karaduman
AK Parti
Mahmut Han Koçak
Mahmut Han Koçak
CHP
Hasan Demir
Hasan Demir
BTP
Muhammet Hanefi Uzuntürk
Muhammet Hanefi Uzuntürk
SP
Eda Göksu
Eda Göksu
BĞMSZ
Melike Göksu
Melike Göksu
HDP
Ali Tan
Ali Tan
İYİ Parti
KÖPRÜKÖY İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Osman Belli
Osman Belli
AK Parti
Hüseyin Hanoğlu
Hüseyin Hanoğlu
CHP
İsmail İrmak
İsmail İrmak
BBP
Abdulsamet Alşen
Abdulsamet Alşen
BTP
Ziya Balci
Ziya Balci
SP
Habip Kurt
Habip Kurt
HDP
İbrahim Hakkı Yağanoğlu
İbrahim Hakkı Yağanoğlu
İYİ Parti
NARMAN İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Burhanettin Eser
Burhanettin Eser
AK Parti
Temel Daş
Temel Daş
BBP
Havva Değirmencioğlu
Havva Değirmencioğlu
BTP
Mevlüt Kısa
Mevlüt Kısa
SP
Mustafa Altunok
Mustafa Altunok
BĞMSZ
Eray Akpınar
Eray Akpınar
İYİ Parti
OLTU İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Celal Çelebi
Celal Çelebi
AK Parti
Hakan Zengin
Hakan Zengin
CHP
Necmettin Taşci
Necmettin Taşci
BBP
Haydar Ergan
Haydar Ergan
BTP
Mehmet Akbulut
Mehmet Akbulut
SP
Rüstem Üstün
Rüstem Üstün
İYİ Parti
OLUR İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Tahsin Oktay
Tahsin Oktay
AK Parti
Ferudun Kaplan
Ferudun Kaplan
CHP
Abdulkadir Kahraman
Abdulkadir Kahraman
BTP
Turgut Tokgöz
Turgut Tokgöz
SP
Sıddık Demircan
Sıddık Demircan
BĞMSZ
Şule Ülkü Özgül
Şule Ülkü Özgül
İYİ Parti
PASİNLER İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Ahmet Dölekli
Ahmet Dölekli
AK Parti
Hasan Sarıboğa
Hasan Sarıboğa
CHP
Vedat Bayoğlu
Vedat Bayoğlu
BBP
Alime Barutçu
Alime Barutçu
BTP
Fahrettin Ağtaş
Fahrettin Ağtaş
SP
Bünyamin Ucun
Bünyamin Ucun
İYİ Parti
PAZARYOLU İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
İbrahim Şahin
İbrahim Şahin
AK Parti
Bilal Güven
Bilal Güven
CHP
Mustafa Baydemir
Mustafa Baydemir
BBP
Tahsin Coşğun
Tahsin Coşğun
BTP
Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz
SP
Salih Şahin
Salih Şahin
BĞMSZ
Muhammed Demir
Muhammed Demir
İYİ Parti
ŞENKAYA İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Yavuz Bedir
Yavuz Bedir
AK Parti
Gençay Uğraş
Gençay Uğraş
CHP
Serhat Can Eş
Serhat Can Eş
DSP
Ali Haydar Kocaosmanoğlu
Ali Haydar Kocaosmanoğlu
BTP
Ömer Akbulut
Ömer Akbulut
SP