Yukarı
* Seçim verileri AA tarafından verilmektedir. Kesin sonuçlar YSK tarafından açıklanacaktır.
TÜRKİYE GENELİ
AÇILAN SANDIK ORANI
%100,0
KATILIM ORANI
%84,7
  • Ana Sayfa
  • İLLER
  • BÖLGELER
  • PARTİLER
  • ADAYLAR
  • TÜM SEÇİMLER
  • Veriler 60 saniye sonra yenilenecek
    YENİLE
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BAŞKAN ADAYLARI
Cengiz Ergün
Cengiz Ergün
MHP MHP
Mehmet Gündüz
Mehmet Gündüz
DSP DSP
Ayhan Baş
Ayhan Baş
BTP BTP
Ahmet Çınar
Ahmet Çınar
TKP TKP
Murat Yaşar Güner
Murat Yaşar Güner
SP SP
Şule Tunalı
Şule Tunalı
DP DP
Ergün Karaoğlu
Ergün Karaoğlu
BĞMSZ BĞMSZ
Naci Sönmez
Naci Sönmez
HDP HDP
Mustafa Daban
Mustafa Daban
VATAN VATAN
Orkun Şıktaşlı
Orkun Şıktaşlı
İYİ Parti İYİ Parti
AHMETLİ İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Ahmet Alhan
Ahmet Alhan
AK Parti
Mehmet Eryürek
Mehmet Eryürek
CHP
Atilla Şener
Atilla Şener
BTP
İbrahim Köse
İbrahim Köse
SP
Refik Kolay
Refik Kolay
DP
Hülya Güner
Hülya Güner
VATAN
AKHİSAR İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Hüseyin Eryüksel
Hüseyin Eryüksel
AK Parti
Besim Dutlulu
Besim Dutlulu
CHP
Kadir İbrahim Arat
Kadir İbrahim Arat
DSP
Arif Öner
Arif Öner
BTP
Ali Dursun
Ali Dursun
SP
Ergun Karakaşlar
Ergun Karakaşlar
VATAN
DEMİRCİ İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Selami Selçuk
Selami Selçuk
AK Parti
Yusuf Akın
Yusuf Akın
BTP
Mehmet Önal
Mehmet Önal
SP
Mesut Kula
Mesut Kula
BĞMSZ
Figen Kağan
Figen Kağan
VATAN
Haluk Şenyurt
Haluk Şenyurt
İYİ Parti
GÖLMARMARA İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Kamil Öz
Kamil Öz
AK Parti
Birol Bak
Birol Bak
CHP
Filiz Dağdelen
Filiz Dağdelen
BTP
Hasan Çağlak
Hasan Çağlak
SP
Ahmet Cülen
Ahmet Cülen
BĞMSZ
Ayten Eryılmaz
Ayten Eryılmaz
VATAN
GÖRDES İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Muhammet Akyol
Muhammet Akyol
AK Parti
Zehra Aslan
Zehra Aslan
BTP
Ahmet Ay
Ahmet Ay
SP
Saadet Güre
Saadet Güre
VATAN
Mesut Efe
Mesut Efe
İYİ Parti
KIRKAĞAÇ İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Yaşar İsmail Gedüz
Yaşar İsmail Gedüz
AK Parti
Şerif Ozan İren
Şerif Ozan İren
CHP
Murat Çağlayan
Murat Çağlayan
BTP
Ahmet Koçak
Ahmet Koçak
SP
Hasan Karaosmanoğlu
Hasan Karaosmanoğlu
BĞMSZ
Huriye Tepeli
Huriye Tepeli
VATAN
KÖPRÜBAŞI İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Regaip Topuz
Regaip Topuz
AK Parti
Rabia Altan
Rabia Altan
BTP
Adem Avcı
Adem Avcı
SP
Behice Mutlu
Behice Mutlu
VATAN
Fatih Taşlı
Fatih Taşlı
İYİ Parti
SARUHANLI İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Burhan Tezcan
Burhan Tezcan
AK Parti
Zeki Bilgin
Zeki Bilgin
CHP
Ufuk Yurt
Ufuk Yurt
BTP
Suat Yılmaz
Suat Yılmaz
SP
Ayla Türkan Çiçek Türkoğlu
Ayla Türkan Çiçek Türkoğlu
VATAN
SOMA İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Ali Tulup
Ali Tulup
AK Parti
Abdullah Saka
Abdullah Saka
CHP
İsmail Hakkı Bakır
İsmail Hakkı Bakır
BBP
Müjgen Yakut Çalışkan
Müjgen Yakut Çalışkan
BTP
Fatma Yücetaş
Fatma Yücetaş
TKP
Mehmet Tonbalak
Mehmet Tonbalak
SP
Okay Elaldı
Okay Elaldı
BĞMSZ
İsmail Ozanırk
İsmail Ozanırk
VATAN
ŞEHZADELER İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Ömer Faruk Çelik
Ömer Faruk Çelik
AK Parti
Tanık Cevher
Tanık Cevher
DSP
Aynur Aykır
Aynur Aykır
BTP
Ufuk Uzar
Ufuk Uzar
TKP
Abdullah Yılmaz
Abdullah Yılmaz
SP
Uğur Kıraloğlu
Uğur Kıraloğlu
DP
Mehmet Nuri Koç
Mehmet Nuri Koç
BĞMSZ
Kasım Ağduk
Kasım Ağduk
HDP
Zahide Sönmez
Zahide Sönmez
VATAN
İsa Özdemir
İsa Özdemir
İYİ Parti
YUNUSEMRE İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Mehmet Çerçi
Mehmet Çerçi
AK Parti
Tülin Öz
Tülin Öz
DSP
Selman Alkış
Selman Alkış
BBP
Mustafa Sarıçalı
Mustafa Sarıçalı
BTP
Erol Güldür
Erol Güldür
TKP
Olgun Oktay Demircan
Olgun Oktay Demircan
SP
İsmail Taşkıran
İsmail Taşkıran
DP
Fuat Şengül
Fuat Şengül
HDP
Özden Başmaya
Özden Başmaya
VATAN
Kürşad Mithat Özkan
Kürşad Mithat Özkan
İYİ Parti
ALAŞEHİR İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Ahmet Öküzcüoğlu
Ahmet Öküzcüoğlu
CHP
Kadir Daş
Kadir Daş
BBP
Özcan Türkmen
Özcan Türkmen
BTP
Nurin Özcan
Nurin Özcan
SP
Azim Kökten
Azim Kökten
DP