Yukarı
* Seçim verileri AA tarafından verilmektedir. Kesin sonuçlar YSK tarafından açıklanacaktır.
TÜRKİYE GENELİ
AÇILAN SANDIK ORANI
%100,0
KATILIM ORANI
%84,7
  • Ana Sayfa
  • İLLER
  • BÖLGELER
  • PARTİLER
  • ADAYLAR
  • TÜM SEÇİMLER
  • Veriler 60 saniye sonra yenilenecek
    YENİLE
KASTAMONU BAŞKAN ADAYLARI
Tahsin Babaş
Tahsin Babaş
AK Parti AK Parti
Mustafa Öztürk
Mustafa Öztürk
CHP CHP
Rahmi Galip Vidinlioğlu
Rahmi Galip Vidinlioğlu
MHP MHP
Mahir Yıldırım
Mahir Yıldırım
DSP DSP
Kemal Bıyıklı
Kemal Bıyıklı
BTP BTP
Yunus Tan
Yunus Tan
TKP TKP
Kadir Yalçın
Kadir Yalçın
SP SP
Sezgin Gülcan
Sezgin Gülcan
DP DP
ABANA İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Yunus Akgül
Yunus Akgül
AK Parti
Erfain Tekin
Erfain Tekin
CHP
Erhan Özgür
Erhan Özgür
MHP
Hasan Parlak
Hasan Parlak
BTP
Çağla Yüksel
Çağla Yüksel
SP
Reşide Saka
Reşide Saka
BĞMSZ
AĞLI İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Muharrem Dinç
Muharrem Dinç
AK Parti
Şahin Çolak
Şahin Çolak
MHP
İsmail Yığ
İsmail Yığ
BTP
Engin Demirci
Engin Demirci
SP
Mesut Mangaloğlu
Mesut Mangaloğlu
İYİ Parti
ARAÇ İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Güngör Çetin
Güngör Çetin
AK Parti
Satılmış Sarıkaya
Satılmış Sarıkaya
CHP
Fikri Yazan
Fikri Yazan
MHP
Mehmet Aydin
Mehmet Aydin
BTP
Esra Acar
Esra Acar
SP
AZDAVAY İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Osman Nuri Civelek
Osman Nuri Civelek
AK Parti
Mehmet Emin Tuncay
Mehmet Emin Tuncay
CHP
Akif Özdemir
Akif Özdemir
MHP
Gürsoy Yıldırım
Gürsoy Yıldırım
BTP
İlyas Ak
İlyas Ak
SP
BOZKURT İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Muammer Yanık
Muammer Yanık
AK Parti
Güvenç Demirezen
Güvenç Demirezen
CHP
Abdullah Bozkurt Ekeş
Abdullah Bozkurt Ekeş
MHP
Ece Asiye Nezir
Ece Asiye Nezir
BTP
Mustafa Çukurkol
Mustafa Çukurkol
SP
CİDE İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Nejdet Demir
Nejdet Demir
AK Parti
Mehmet Eşref Mutlu
Mehmet Eşref Mutlu
CHP
Ahmet Çakmak
Ahmet Çakmak
MHP
Ali Haydar Ceylan
Ali Haydar Ceylan
BTP
Hasan Soyubelli
Hasan Soyubelli
SP
ÇATALZEYTİN İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Musa İhsan Uğuz
Musa İhsan Uğuz
AK Parti
Mahir Muhlis Acar
Mahir Muhlis Acar
CHP
Ahmet Demir
Ahmet Demir
MHP
Mehmet Gürgür
Mehmet Gürgür
BTP
Akif Yalçın
Akif Yalçın
SP
DADAY İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Hasan Aydemir
Hasan Aydemir
AK Parti
Hasan Fehmi Taş
Hasan Fehmi Taş
CHP
Mehmet Kılıç
Mehmet Kılıç
MHP
Mehmet Gümüş
Mehmet Gümüş
BTP
Murat Tansever
Murat Tansever
SP
DEVREKANİ İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Engin Altıkulaç
Engin Altıkulaç
AK Parti
Mümtaz Aliustaoğlu
Mümtaz Aliustaoğlu
MHP
Rahmi Saka
Rahmi Saka
BTP
Fatma Gündoğdu
Fatma Gündoğdu
SP
Ayhan Kırık
Ayhan Kırık
İYİ Parti
DOĞANYURT İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Ahmet Kaya
Ahmet Kaya
AK Parti
Hakkı Çolak
Hakkı Çolak
MHP
Mustafa Hüseyin Civelek
Mustafa Hüseyin Civelek
BTP
Ömer Yalçın
Ömer Yalçın
SP
HANÖNÜ İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Serkan Uçar
Serkan Uçar
AK Parti
Yılmaz Karakoç
Yılmaz Karakoç
CHP
Hasan Basri Yücel
Hasan Basri Yücel
MHP
Ayşe Nur Kuloğlu
Ayşe Nur Kuloğlu
BTP
Nihat Yazıcıoğlu
Nihat Yazıcıoğlu
SP
Şükrü Özün
Şükrü Özün
BĞMSZ
İHSANGAZİ İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Zühtü Danacı
Zühtü Danacı
AK Parti
Hayati Sağlık
Hayati Sağlık
MHP
Kenan Bektaş
Kenan Bektaş
BTP
Hasan Bakar
Hasan Bakar
SP
İNEBOLU İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Mustafa Huner Özay
Mustafa Huner Özay
AK Parti
Faruk Öz
Faruk Öz
CHP
Engin Uzuner
Engin Uzuner
MHP
Hasan Yar
Hasan Yar
BTP
Nizam Kuvvet
Nizam Kuvvet
SP
Fatma Köprülüoğlu
Fatma Köprülüoğlu
VATAN
Oğuzhan Canoğlu
Oğuzhan Canoğlu
İYİ Parti
KÜRE İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Salih Turan
Salih Turan
AK Parti
Emrullah Sezer
Emrullah Sezer
CHP
Serkan Sevinç
Serkan Sevinç
MHP
Ahmet Safa Terzi
Ahmet Safa Terzi
BTP
İsmail Taşkan
İsmail Taşkan
SP
Kamil Aydınlı
Kamil Aydınlı
İYİ Parti
PINARBAŞI İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Şenol Yaşar
Şenol Yaşar
AK Parti
Aslan Altuntaş
Aslan Altuntaş
MHP
Feride Namlıer
Feride Namlıer
BTP
Ayhan Gündoğdu
Ayhan Gündoğdu
SP
Bayram Sarımeşe
Bayram Sarımeşe
İYİ Parti