Yukarı
* Seçim verileri AA tarafından verilmektedir. Kesin sonuçlar YSK tarafından açıklanacaktır.
TÜRKİYE GENELİ
AÇILAN SANDIK ORANI
%100,0
KATILIM ORANI
%84,7
  • Ana Sayfa
  • İLLER
  • BÖLGELER
  • PARTİLER
  • ADAYLAR
  • TÜM SEÇİMLER
  • Veriler 60 saniye sonra yenilenecek
    YENİLE
MUĞLA BÜYÜKŞEHİR BAŞKAN ADAYLARI
Mehmet Nil Hıdır
Mehmet Nil Hıdır
AK Parti AK Parti
Osman Gürün
Osman Gürün
CHP CHP
Sevgi Küpelioğlu
Sevgi Küpelioğlu
DSP DSP
Halil Birinci
Halil Birinci
BTP BTP
Caner Şahin
Caner Şahin
TKP TKP
Turhan Tutumlu
Turhan Tutumlu
SP SP
Mehmet Kocadon
Mehmet Kocadon
DP DP
Müşteba Karamanoğlu
Müşteba Karamanoğlu
BĞMSZ BĞMSZ
Behçet Saatcı
Behçet Saatcı
BĞMSZ BĞMSZ
Günal Dal
Günal Dal
VATAN VATAN
BODRUM İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Tahir Ateş
Tahir Ateş
AK Parti
Ahmet Aras
Ahmet Aras
CHP
Mehmet Necati Utkan
Mehmet Necati Utkan
DSP
Ergün Bülten
Ergün Bülten
BTP
Cem Buksur
Cem Buksur
TKP
Ahmet Ergin
Ahmet Ergin
SP
Halil İbrahim Kaynar
Halil İbrahim Kaynar
DP
Er Can Ünlü
Er Can Ünlü
BĞMSZ
Oktay Şenses
Oktay Şenses
BĞMSZ
Şeref Bozkurt
Şeref Bozkurt
VATAN
Mehmet Tosun
Mehmet Tosun
İYİ Parti
DALAMAN İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Muhammet Karakuş
Muhammet Karakuş
AK Parti
Muhammet Şaşmaz
Muhammet Şaşmaz
CHP
Recep Bozkurt
Recep Bozkurt
BBP
Adil Göksel
Adil Göksel
BTP
Kemal Yurt
Kemal Yurt
SP
Beyhan Korkut
Beyhan Korkut
DP
Hüseyin Türkay
Hüseyin Türkay
VATAN
Sedat Kızıl
Sedat Kızıl
İYİ Parti
FETHİYE İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Muhittin Kayabaş
Muhittin Kayabaş
AK Parti
Alim Karaca
Alim Karaca
CHP
Zahide Zülal Yıldız
Zahide Zülal Yıldız
BTP
Mehmet Özcan Yılmaz
Mehmet Özcan Yılmaz
TKP
Hakkı Kavas
Hakkı Kavas
SP
Selçuk Selvi
Selçuk Selvi
VATAN
Nagihan Bulut
Nagihan Bulut
İYİ Parti
KAVAKLIDERE İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Mehmet Demir
Mehmet Demir
AK Parti
Kenan Ay
Kenan Ay
CHP
Meral Bülten
Meral Bülten
BTP
Onur Can
Onur Can
SP
Mehmet Özer
Mehmet Özer
VATAN
KÖYCEĞİZ İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Kamil Ceylan
Kamil Ceylan
AK Parti
Hüseyin Erol
Hüseyin Erol
CHP
Fatma Karasakal
Fatma Karasakal
BTP
Sayit Aydın
Sayit Aydın
SP
Ali İzcioğlu
Ali İzcioğlu
VATAN
MARMARİS İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Serkan Yazıcı
Serkan Yazıcı
AK Parti
Mehmet Oktay
Mehmet Oktay
CHP
Muhammet Ali Acar
Muhammet Ali Acar
DSP
Burak Karataşoğlu
Burak Karataşoğlu
BTP
İlhan Özler
İlhan Özler
SP
MİLAS İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Barış Saylak
Barış Saylak
AK Parti
Muhammet Tokat
Muhammet Tokat
CHP
Mehmet Salih Ayas
Mehmet Salih Ayas
DSP
Çetin Çukur
Çetin Çukur
BTP
Emin Eren
Emin Eren
SP
Ali Doğan Serçek
Ali Doğan Serçek
DP
Latif Akgül
Latif Akgül
VATAN
ULA İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
İsmail Akkaya
İsmail Akkaya
AK Parti
Ümit Karaarslan
Ümit Karaarslan
CHP
Fetehne Birol
Fetehne Birol
BTP
Gülfem Okur
Gülfem Okur
SP
Mehmet Tiryaki
Mehmet Tiryaki
VATAN
Bekir Tavas
Bekir Tavas
İYİ Parti
YATAĞAN İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Mustafa Toksöz
Mustafa Toksöz
AK Parti
Halil Arslan
Halil Arslan
CHP
Ercan Kuşcu
Ercan Kuşcu
BTP
Engin Anbarcı
Engin Anbarcı
TKP
Hayrettin Yaya
Hayrettin Yaya
SP
Mehmet Serhat Serdaroğlu
Mehmet Serhat Serdaroğlu
DP
MENTEŞE İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Gültekin Akça
Gültekin Akça
AK Parti
Bahattin Gümüş
Bahattin Gümüş
CHP
Ali Durna
Ali Durna
DSP
Şenel Genç
Şenel Genç
BTP
Aydın Turan
Aydın Turan
TKP
Ömer Yenice
Ömer Yenice
SP
Yusuf Yıldız
Yusuf Yıldız
DP
Cevdet Güven
Cevdet Güven
BĞMSZ
Ayçin Evgeç Dalgıç
Ayçin Evgeç Dalgıç
İYİ Parti
SEYDİKEMER İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Yakup Otgöz
Yakup Otgöz
AK Parti
İbrahim Ertürk
İbrahim Ertürk
CHP
Perihan Kaplan
Perihan Kaplan
BTP
Hüseyin Karabulut
Hüseyin Karabulut
SP
Durmuş Korkmazoğlu
Durmuş Korkmazoğlu
DP
Ahmet Köse
Ahmet Köse
VATAN
Eşref Şen
Eşref Şen
İYİ Parti
DATÇA İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Abdullah Gürsel Uçar
Abdullah Gürsel Uçar
CHP
Feyzullah Gülada
Feyzullah Gülada
MHP
Rasim Uslu