Yukarı
* Seçim verileri AA tarafından verilmektedir. Kesin sonuçlar YSK tarafından açıklanacaktır.
TÜRKİYE GENELİ
AÇILAN SANDIK ORANI
%100,0
KATILIM ORANI
%84,7
  • Ana Sayfa
  • İLLER
  • BÖLGELER
  • PARTİLER
  • ADAYLAR
  • TÜM SEÇİMLER
  • Veriler 60 saniye sonra yenilenecek
    YENİLE
BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BAŞKAN ADAYLARI
Yücel Yılmaz
Yücel Yılmaz
AK Parti AK Parti
Ahmet Akın
Ahmet Akın
CHP CHP
Tamer Kanber
Tamer Kanber
DSP DSP
Barış Koçaş
Barış Koçaş
BTP BTP
Sinan Dalkılıç
Sinan Dalkılıç
TKP TKP
Selim Sait Terzioğlu
Selim Sait Terzioğlu
SP SP
Tuğba Güner
Tuğba Güner
DP DP
Şuayyip Çetin
Şuayyip Çetin
BĞMSZ BĞMSZ
Ali Kenanoğlu
Ali Kenanoğlu
HDP HDP
Osman Aydın Şahin
Osman Aydın Şahin
VATAN VATAN
İsmail Ok
İsmail Ok
İYİ Parti İYİ Parti
BANDIRMA İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Alp Bostancı
Alp Bostancı
AK Parti
Tolga Tosun
Tolga Tosun
CHP
Ömer Albayrak
Ömer Albayrak
DSP
Mustafa Tarhanlı
Mustafa Tarhanlı
BTP
Ekrem Süzen
Ekrem Süzen
SP
BİGADİÇ İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
İsmail Avcu
İsmail Avcu
AK Parti
Tahir Şevik
Tahir Şevik
BTP
Hasan Karaduman
Hasan Karaduman
SP
Davut Uzuner
Davut Uzuner
İYİ Parti
BURHANİYE İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Necdet Uysal
Necdet Uysal
AK Parti
Ali Kemal Deveciler
Ali Kemal Deveciler
CHP
Bahar Karabulut
Bahar Karabulut
DSP
Levent Aygül
Levent Aygül
BTP
Fatih Ölmez
Fatih Ölmez
SP
Nuri Bayraktar
Nuri Bayraktar
BĞMSZ
Kartal Cemil Demir
Kartal Cemil Demir
VATAN
DURSUNBEY İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Ramazan Bahçavan
Ramazan Bahçavan
AK Parti
Ali Bozdak
Ali Bozdak
DSP
Şeref Eraydın
Şeref Eraydın
BTP
Fatih Karaca
Fatih Karaca
SP
Ahmet Erdoğan
Ahmet Erdoğan
BĞMSZ
Mehmet Yarma
Mehmet Yarma
İYİ Parti
ERDEK İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Turan Gün
Turan Gün
AK Parti
Hüseyin Sarı
Hüseyin Sarı
CHP
Suat Kurumahmut
Suat Kurumahmut
DSP
Tayfur Unay
Tayfur Unay
BBP
Osman Masar
Osman Masar
BTP
Mustafa Köse
Mustafa Köse
SP
GÖMEÇ İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Kazim Arslan
Kazim Arslan
AK Parti
Mehmet İrem Himam
Mehmet İrem Himam
CHP
Şahin Reçber
Şahin Reçber
BTP
Ahmet Aygören
Ahmet Aygören
SP
Naim Kocabıyık
Naim Kocabıyık
BĞMSZ
GÖNEN İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Erdinç Odabaşı
Erdinç Odabaşı
AK Parti
İbrahim Palaz
İbrahim Palaz
CHP
Hakan Basan
Hakan Basan
DSP
Orhan Kömürcü
Orhan Kömürcü
BBP
Harun Kopoycu
Harun Kopoycu
BTP
Mehmet Taban
Mehmet Taban
SP
Yılmaz Akıncı
Yılmaz Akıncı
DP
HAVRAN İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Emin Ersoy
Emin Ersoy
AK Parti
Bedri Şahin
Bedri Şahin
CHP
Doğan Demirtaş
Doğan Demirtaş
DSP
Hasancan Kopoycu
Hasancan Kopoycu
BTP
Sinan Başaran
Sinan Başaran
SP
Levent Gökalp
Levent Gökalp
DP
İVRİNDİ İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Yusuf Cengiz
Yusuf Cengiz
AK Parti
Samet Ergün
Samet Ergün
BTP
Hüseyin Güllühan
Hüseyin Güllühan
SP
Aydın Cihan
Aydın Cihan
İYİ Parti
KEPSUT İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
İsmail Cankul
İsmail Cankul
AK Parti
İbrahim Kaya
İbrahim Kaya
BBP
Mesut Süner
Mesut Süner
BTP
Mustafa Hıdır
Mustafa Hıdır
SP
Anıl Eren
Anıl Eren
İYİ Parti
MANYAS İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
İbrahim Koman
İbrahim Koman
AK Parti
Tancan Barcin
Tancan Barcin
CHP
Bahittin Evsen
Bahittin Evsen
BTP
Mehmet Aslan
Mehmet Aslan
SP
MARMARA İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Süleyman Aksoy
Süleyman Aksoy
AK Parti
Yakup Aksu
Yakup Aksu
CHP
Nazmiye Kopoycu
Nazmiye Kopoycu
BTP
Süheyb Balaban
Süheyb Balaban
SP
SAVAŞTEPE İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Turhan Şimşek
Turhan Şimşek
AK Parti
Sedat Alabaş
Sedat Alabaş
BBP
Ayfer Koçaş
Ayfer Koçaş
BTP
Ali Karakaş
Ali Karakaş
SP
Osman Özgür Alaca
Osman Özgür Alaca
İYİ Parti
SINDIRGI İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Ekrem Yavaş
Ekrem Yavaş
AK Parti
Tuncay Öztürk
Tuncay Öztürk
CHP
Adem Öztürk
Adem Öztürk
BBP
Berkant Aygül
Berkant Aygül
BTP
Ahmet Ay
Ahmet Ay
SP
Alper Necati Duman
Alper Necati Duman
DP
Güler Bakan
Güler Bakan
BĞMSZ
Adnan Karanfil
Adnan Karanfil
BĞMSZ