Yukarı
* Seçim verileri AA tarafından verilmektedir. Kesin sonuçlar YSK tarafından açıklanacaktır.
TÜRKİYE GENELİ
AÇILAN SANDIK ORANI
%100,0
KATILIM ORANI
%84,7
  • Ana Sayfa
  • İLLER
  • BÖLGELER
  • PARTİLER
  • ADAYLAR
  • TÜM SEÇİMLER
  • Veriler 60 saniye sonra yenilenecek
    YENİLE
ADANA BÜYÜKŞEHİR BAŞKAN ADAYLARI
Zeydan Karalar
Zeydan Karalar
CHP CHP
Hüseyin Sözlü
Hüseyin Sözlü
MHP MHP
Mehmet Çağrı Bağatur
Mehmet Çağrı Bağatur
DSP DSP
Recep Taşkın
Recep Taşkın
BTP BTP
Hüseyin Alpan
Hüseyin Alpan
TKP TKP
Muhammet Çelebi Keyhıdır
Muhammet Çelebi Keyhıdır
SP SP
Cem Akarsu
Cem Akarsu
BĞMSZ BĞMSZ
Hatice Nesrin Kılıçay
Hatice Nesrin Kılıçay
VATAN VATAN
SEYHAN İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Fikret Yeni
Fikret Yeni
AK Parti
Akif Kemal Akay
Akif Kemal Akay
CHP
Yıldıray Arıkan
Yıldıray Arıkan
DSP
Beytullah Uğurlu
Beytullah Uğurlu
BBP
Şehabettin Nardalı
Şehabettin Nardalı
BTP
Alper Oçak
Alper Oçak
TKP
Ahmet Tüfekçibaşı
Ahmet Tüfekçibaşı
SP
Said Ceylan
Said Ceylan
DP
Erol Sezginler
Erol Sezginler
VATAN
YÜREĞİR İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Fatih Mehmet Kocaispir
Fatih Mehmet Kocaispir
AK Parti
Kamuran Karaca
Kamuran Karaca
CHP
Hamide Berktaş
Hamide Berktaş
DSP
Hilmi Çoban
Hilmi Çoban
BBP
Ali Bozdoğan
Ali Bozdoğan
BTP
Mehmet Acar
Mehmet Acar
SP
Ferit Işık
Ferit Işık
VATAN
CEYHAN İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Ali Alper Boydak
Ali Alper Boydak
AK Parti
Kadir Aydar
Kadir Aydar
CHP
Mehmet Yıldırım
Mehmet Yıldırım
DSP
Recep Akşak
Recep Akşak
BBP
Aysun Doğrusöz
Aysun Doğrusöz
BTP
Sezai Şimşek
Sezai Şimşek
SP
Ercan Altıntop
Ercan Altıntop
BĞMSZ
Mustafa Temiz
Mustafa Temiz
VATAN
ALADAĞ İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Mustafa Akgedik
Mustafa Akgedik
AK Parti
Ahmet Mortepe
Ahmet Mortepe
DSP
Halit Akkuş
Halit Akkuş
BBP
Fadime Pomak
Fadime Pomak
BTP
Süleyman Şahin
Süleyman Şahin
SP
Yaşar Yul
Yaşar Yul
BĞMSZ
Halil Şahan
Halil Şahan
İYİ Parti
TUFANBEYLİ İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Remzi Ergü
Remzi Ergü
AK Parti
Ahmet Aktürk
Ahmet Aktürk
CHP
Nusret Aldoğan
Nusret Aldoğan
DSP
Mehmet Öztürk
Mehmet Öztürk
BBP
Yusuf Çek
Yusuf Çek
BTP
Gazi Keskin
Gazi Keskin
SP
Mahmut Yılmaz
Mahmut Yılmaz
VATAN
İMAMOĞLU İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Kasım Karaköse
Kasım Karaköse
CHP
Gazi Adamhasan
Gazi Adamhasan
MHP
Kadriye Buldu
Kadriye Buldu
DSP
Bekir Sami Gül
Bekir Sami Gül
BBP
Gülay Kırcelli
Gülay Kırcelli
BTP
Vedat Menemencioğlu
Vedat Menemencioğlu
SP
Serpil Altunköse
Serpil Altunköse
DP
Hasan Mert
Hasan Mert
VATAN
KARATAŞ İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Mehmet Yıldız
Mehmet Yıldız
CHP
Necip Topuz
Necip Topuz
MHP
İsmail Barlas
İsmail Barlas
DSP
Hüseyin Deniz
Hüseyin Deniz
BBP
Yücel Doğrusöz
Yücel Doğrusöz
BTP
Hasan Ali Aydın
Hasan Ali Aydın
SP
Cengiz Çetinöz
Cengiz Çetinöz
DP
Zidan Bengül
Zidan Bengül
VATAN
POZANTI İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Şenol Eroğlu
Şenol Eroğlu
CHP
Mustafa Çay
Mustafa Çay
MHP
Memet Gürbüz
Memet Gürbüz
DSP
Abdullah Bilir
Abdullah Bilir
BBP
Metehan Yetiş
Metehan Yetiş
BTP
İsmail Aktaş
İsmail Aktaş
SP
Mahmut Sami Baysal
Mahmut Sami Baysal
BĞMSZ
Emrah Kaplan
Emrah Kaplan
HDP
Efe Han Hundemir
Efe Han Hundemir
VATAN
Mehmet Can
Mehmet Can
İYİ Parti
YUMURTALIK İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Erdinç Altıok
Erdinç Altıok
CHP
Türkeş Filik
Türkeş Filik
MHP
Kemal Yıldırım
Kemal Yıldırım
DSP
Hacı Atmaca
Hacı Atmaca
BBP
Mehdi Veli Yüksekal
Mehdi Veli Yüksekal
BTP
Şerafettin Özözen
Şerafettin Özözen
SP
Fatih Çabuk
Fatih Çabuk
DP
İsmail Bolcal
İsmail Bolcal
VATAN
Mustafa Kara
Mustafa Kara
İYİ Parti
ÇUKUROVA İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Soner Çetin
Soner Çetin
CHP
Yusuf Baş
Yusuf Baş
MHP
Yalçın Akyol
Yalçın Akyol
DSP
Mehmet Selim Öztaş
Mehmet Selim Öztaş
BBP
Arif Deniz
Arif Deniz
BTP
İbrahim Ethem Can
İbrahim Ethem Can
SP
Bülent Alper
Bülent Alper
DP