Yukarı
* Seçim verileri AA tarafından verilmektedir. Kesin sonuçlar YSK tarafından açıklanacaktır.
TÜRKİYE GENELİ
AÇILAN SANDIK ORANI
%100,0
KATILIM ORANI
%84,7
  • Ana Sayfa
  • İLLER
  • BÖLGELER
  • PARTİLER
  • ADAYLAR
  • TÜM SEÇİMLER
  • Veriler 60 saniye sonra yenilenecek
    YENİLE
ORDU BÜYÜKŞEHİR BAŞKAN ADAYLARI
Mehmet Hilmi Güler
Mehmet Hilmi Güler
AK Parti AK Parti
Mustafa Adıgüzel
Mustafa Adıgüzel
CHP CHP
Aydın Ergün
Aydın Ergün
DSP DSP
Fahri Özgen
Fahri Özgen
BTP BTP
Volkan Atılgan
Volkan Atılgan
TKP TKP
İdris Naim Şahin
İdris Naim Şahin
SP SP
Ercan Gündüz
Ercan Gündüz
DP DP
Murat İslam
Murat İslam
BĞMSZ BĞMSZ
Kemal Sümbül
Kemal Sümbül
VATAN VATAN
AKKUŞ İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
İsa Demirci
İsa Demirci
AK Parti
Bayram Görür
Bayram Görür
CHP
Hüseyin Palavar
Hüseyin Palavar
BTP
Harun Ustaoğlu
Harun Ustaoğlu
SP
AYBASTI İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Beytullah Geçtan
Beytullah Geçtan
AK Parti
Özdilek Aydoğan
Özdilek Aydoğan
CHP
Erdal Günyeli
Erdal Günyeli
BTP
Bayram Gündoğar
Bayram Gündoğar
SP
Yüksel Ahmet Tokat
Yüksel Ahmet Tokat
İYİ Parti
ÇATALPINAR İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Ahmet Türe
Ahmet Türe
AK Parti
Osman Öztürk
Osman Öztürk
CHP
Cemalittin Köprü
Cemalittin Köprü
BBP
Şahin Gül
Şahin Gül
BTP
Mehmet Kara
Mehmet Kara
SP
ÇAYBAŞI İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Hüseyin Semiz
Hüseyin Semiz
AK Parti
Enver Kandemir
Enver Kandemir
CHP
İsmet Yanık
İsmet Yanık
BBP
Kenan Ekim
Kenan Ekim
BTP
Aydın Arslan
Aydın Arslan
SP
FATSA İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
İbrahim Etem Kibar
İbrahim Etem Kibar
AK Parti
Ahmet Canbaz
Ahmet Canbaz
CHP
Mehmet Baştürk
Mehmet Baştürk
DSP
Fatma Yümlü
Fatma Yümlü
BBP
Muharrem Çamaş
Muharrem Çamaş
BTP
Hüseyin Akot
Hüseyin Akot
SP
Tarık Orhan
Tarık Orhan
DP
GÖLKÖY İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Fikri Uludağ
Fikri Uludağ
AK Parti
Cengiz Sarıyer
Cengiz Sarıyer
CHP
Ergin İlhan
Ergin İlhan
BTP
İsmail Tok
İsmail Tok
SP
GÜLYALI İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Talip Şen
Talip Şen
AK Parti
Ulaş Tepe
Ulaş Tepe
CHP
Fatih Ay
Fatih Ay
BTP
Halil Cebeci
Halil Cebeci
SP
GÜRGENTEPE İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Yaşar Şahin
Yaşar Şahin
AK Parti
İsa Yazıcı
İsa Yazıcı
CHP
Haydar Yücel
Haydar Yücel
BTP
Kerim Çalışkan
Kerim Çalışkan
SP
KABADÜZ İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Yener Kaya
Yener Kaya
AK Parti
Erbay Çeküç
Erbay Çeküç
DSP
Bülent Çelik
Bülent Çelik
BTP
Murat Güzelkaya
Murat Güzelkaya
SP
Demir Ali Kaya
Demir Ali Kaya
VATAN
Mehmet Yılmaz
Mehmet Yılmaz
İYİ Parti
KABATAŞ İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Yakup Yılmaz
Yakup Yılmaz
AK Parti
Emrah Karakoç
Emrah Karakoç
BTP
Üzeyir Coşkun
Üzeyir Coşkun
SP
Serdal Çatanak
Serdal Çatanak
İYİ Parti
KORGAN İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Tuncay Kiraz
Tuncay Kiraz
AK Parti
Veysel Araç
Veysel Araç
DSP
Muhittin Açıcı
Muhittin Açıcı
BBP
Hüseyin Yılmazlı
Hüseyin Yılmazlı
BTP
Hasan Subaşı
Hasan Subaşı
SP
Adem Çimiç
Adem Çimiç
BĞMSZ
Adem Gediş
Adem Gediş
İYİ Parti
KUMRU İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Yusuf Yalçuva
Yusuf Yalçuva
AK Parti
Osman Cayak
Osman Cayak
CHP
Serhat Kaya
Serhat Kaya
BTP
Mehmet Dizek
Mehmet Dizek
SP
MESUDİYE İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
İsa Gül
İsa Gül
AK Parti
Yavuz Ekşi
Yavuz Ekşi
CHP
Murat Şahin
Murat Şahin
BBP
Orhan Koç
Orhan Koç
BTP
Hamit Taşkın Erdoğan
Hamit Taşkın Erdoğan
SP
PERŞEMBE İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Mustafa Sayım Tandoğan
Mustafa Sayım Tandoğan
AK Parti
Ata Alkan
Ata Alkan
CHP
Güven Günindi
Güven Günindi
DSP
Aytekin Kılıç
Aytekin Kılıç
BTP
Ömer Özbütün
Ömer Özbütün
SP
Taylan İskender
Taylan İskender
BĞMSZ
Yusuf Kırmızı
Yusuf Kırmızı
VATAN
ULUBEY İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
İsa Türkcan
İsa Türkcan
AK Parti
Kani Ergün
Kani Ergün
CHP
Yasin Özen
Yasin Özen
BTP
Ümit Akdeniz
Ümit Akdeniz
SP
Alparslan Çalışkan
Alparslan Çalışkan
BĞMSZ
Nazmi Genç
Nazmi Genç
BĞMSZ
İsmail Küçükkarahan
İsmail Küçükkarahan
VATAN
ÜNYE İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Hüseyin Tavlı