Yukarı
* Seçim verileri AA tarafından verilmektedir. Kesin sonuçlar YSK tarafından açıklanacaktır.
TÜRKİYE GENELİ
AÇILAN SANDIK ORANI
%100,0
KATILIM ORANI
%84,7
  • Ana Sayfa
  • İLLER
  • BÖLGELER
  • PARTİLER
  • ADAYLAR
  • TÜM SEÇİMLER
  • Veriler 60 saniye sonra yenilenecek
    YENİLE
İZMİR BÜYÜKŞEHİR BAŞKAN ADAYLARI
Nihat Zeybekci
Nihat Zeybekci
AK Parti AK Parti
Mustafa Tunç Soyer
Mustafa Tunç Soyer
CHP CHP
Selçuk Karakülçe
Selçuk Karakülçe
DSP DSP
Mehmet Dinç
Mehmet Dinç
BTP BTP
Senem Doruk İnam
Senem Doruk İnam
TKP TKP
Şerafettin Kılıç
Şerafettin Kılıç
SP SP
Tarcan Ülük
Tarcan Ülük
DP DP
İbrahim Demir
İbrahim Demir
BĞMSZ BĞMSZ
Ali İhsan Erdenilgen
Ali İhsan Erdenilgen
BĞMSZ BĞMSZ
Yalçın Yanık
Yalçın Yanık
BĞMSZ BĞMSZ
Deniz Tütmez
Deniz Tütmez
BĞMSZ BĞMSZ
Rifat Mutlu
Rifat Mutlu
VATAN VATAN
BALÇOVA İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Evrim Özen
Evrim Özen
AK Parti
Fatma Çalkaya
Fatma Çalkaya
CHP
Deniz Danacıoğlu
Deniz Danacıoğlu
DSP
Mehmet Aktaş
Mehmet Aktaş
BBP
Rahime Sakınmaz
Rahime Sakınmaz
BTP
Nevin Aslan
Nevin Aslan
TKP
Seyfullah Özbek
Seyfullah Özbek
SP
Ali Şenol
Ali Şenol
DP
Necati Ağralı
Necati Ağralı
VATAN
BORNOVA İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Reşat Gençtürk
Reşat Gençtürk
AK Parti
Mustafa İduğ
Mustafa İduğ
CHP
Sedat Anavatan
Sedat Anavatan
DSP
Mehmet Yalçın Emre
Mehmet Yalçın Emre
BBP
Adem Öztürk
Adem Öztürk
BTP
Cenk Kavut
Cenk Kavut
TKP
İbrahim Orakçı
İbrahim Orakçı
SP
Berkant İncekara
Berkant İncekara
DP
Cengiz Çakır
Cengiz Çakır
VATAN
BUCA İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Mustafa Arslan
Mustafa Arslan
AK Parti
Erhan Kılıç
Erhan Kılıç
CHP
İsmail Hakkı Bekiroğlu
İsmail Hakkı Bekiroğlu
DSP
Tufan Tok
Tufan Tok
BTP
Elif Doğan Çiftçi
Elif Doğan Çiftçi
TKP
Ceren Kara
Ceren Kara
SP
Besim Toros
Besim Toros
DP
Gürkan Emreoğlu
Gürkan Emreoğlu
BĞMSZ
İsa Şenol
İsa Şenol
VATAN
ÇİĞLİ İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Okan Korkmaz
Okan Korkmaz
AK Parti
Selim Utku Gümrükçü
Selim Utku Gümrükçü
CHP
Abdurrahman Tekin
Abdurrahman Tekin
DSP
Mustafa Güngör
Mustafa Güngör
BBP
Adnan Terzioğlu
Adnan Terzioğlu
BTP
Muhsin Gircude
Muhsin Gircude
SP
Müşerref Tuna
Müşerref Tuna
DP
Bülent Şahin
Bülent Şahin
VATAN
GAZİEMİR İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Nazmi Yılmaz
Nazmi Yılmaz
AK Parti
Halil Arda
Halil Arda
CHP
Hülya Özyer
Hülya Özyer
BTP
Filiz Tofan
Filiz Tofan
TKP
Ömer Çağlar
Ömer Çağlar
SP
Bayram Biçici
Bayram Biçici
DP
Cumhur Işık Atabay
Cumhur Işık Atabay
VATAN
GÜZELBAHÇE İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Burcu Dereci
Burcu Dereci
AK Parti
Özdem Mustafa İnce
Özdem Mustafa İnce
CHP
Kemal Cem Pülten
Kemal Cem Pülten
DSP
Adem Birinci
Adem Birinci
BTP
Osman Tunç
Osman Tunç
SP
Bülent Ülük
Bülent Ülük
DP
Hüseyin Cengiz Erşen
Hüseyin Cengiz Erşen
VATAN
KARŞIYAKA İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Saliha Ayda Maç
Saliha Ayda Maç
AK Parti
Cemil Tugay
Cemil Tugay
CHP
Okan Adatepe
Okan Adatepe
DSP
Rukiye Kireşci
Rukiye Kireşci
BBP
Serdar Karagüzel
Serdar Karagüzel
BTP
Hatice Değerli
Hatice Değerli
SP
Mevlit Gür
Mevlit Gür
DP
Hüsnü Aşıkoğlu
Hüsnü Aşıkoğlu
BĞMSZ
Nazım Erman Perk
Nazım Erman Perk
BĞMSZ
Hüseyin Cem Zeren
Hüseyin Cem Zeren
VATAN
Mehmet Yıldırım
Mehmet Yıldırım
İYİ Parti
KONAK İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Melek Eroğlu
Melek Eroğlu
AK Parti
Abdül Batur
Abdül Batur
CHP
Ali Sami Er
Ali Sami Er
DSP
Özcan Kaya
Özcan Kaya
BTP
Burhan Aksakal
Burhan Aksakal
TKP
Mustafa Erduran
Mustafa Erduran
SP
Adnan Zağlı
Adnan Zağlı
DP
Barış Ürkmeyen
Barış Ürkmeyen
BĞMSZ
Bülent Karagöz
Bülent Karagöz
VATAN
BAYINDIR İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Uğur Demirezen
Uğur Demirezen
AK Parti
Ufuk Sesli
Ufuk Sesli
CHP
Nail Dinler
Nail Dinler
BTP
Ayhan Bilgi
Ayhan Bilgi
SP
Dilara Erişen
Dilara Erişen
BĞMSZ
İsmail Babahan
İsmail Babahan
VATAN
BEYDAĞ İLÇESİ BAŞKAN ADAYLARI
Ogün Asil Aydoğdu
Ogün Asil Aydoğdu
AK Parti